|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamp na Krku
15.5.2007 12:44:07   
viv_
Naslednji vikend gremo na Krk sprobat naš novi šotor. A kdo pozna kakšen luškan kamp?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamp na Krku
15.5.2007 12:46:47   
Anonimen
Camp Pila v Punatu na otoku Krku.Res lepo urejen camp...user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamp na Krku
15.5.2007 12:56:02   
skuštrana
Meni je na Krku najbolj všeč v AC Škrila v Stari Baški. Je pa odvisno kaj iščeš, tale varianta je bolj bogu za hrbtom, bolj taka za Robinzone. Aja, pa nimam pojma, če že sploh delauser posted image . Vtipkaj v google avtocamp škrila stara baška pa ti bo ven vrglo slike, bi ti prilimala link, pa me komp neki zeza. Imam pa kamp lepe peščene plaže in če že dela sedaj nebi smelo biti gužve, poletja so prestrašna odkar so kamp odkrili Ljubljančani.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamp na Krku
15.5.2007 13:02:55   
viv_
Skuštrana - a je v bližini tudi kakšen diving klub, moj bi rad še par potopov naredil.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamp na Krku
15.5.2007 13:17:20   
skuštrana
V Stari Baški niti nimaš kaj preveč - razen vikenda Jureta Koširjauser posted image user posted image
Drugače je pa Punat najbližji "malo večji" kraj, tam pa verjetno imajo tudi potapljaški klub.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kamp na Krku
15.5.2007 13:25:46   
oka
Jaz sem tudi navdušenka nad AC Škrila. Tam imamo prikolico že šest let. Meni je fino, ker je plaža super za otroke, v tem času tudi dokaj prazna. Šotorišča so v senci, zvečer je kar lepo mir, voda je vedno čista, ljudje so kar prijazni, stranišča so vedno čista, le malo so ozka. Diving cluba pa v samem kampu ni. Najbljižji je, če se ne motim v Stari baški (20 min. peš iz kampa). Za predstavo kako kamp izgleda v googlu odtipkaj: AUTOKAMP ŠKRILA in dobila boš njihovo spletno stran. Tam imaš fotke od kampa.

LP

< Sporočilo je popravil oka -- 15.5.2007 13:28:31 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kamp na Krku
15.5.2007 13:28:16   
Anonimen
Kamp Zablaće v Baški (ta novi) je zakon! Letos so še ta stare kopalnice in wc-je renoviral in je še boljši.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kamp na Krku
15.5.2007 13:30:27   
Geja
Meni pa je zelo pri srcu kamp Glavotok, na Krku.
Kamp nič posebnega, ampak sanitarije pa so zeloooooo čiste user posted image  user posted image  user posted image
Vseskozi sta tam 2 snežilki in skoz pucata. Ko se stuširaš najprej spucata za teboj, šele potem gre not naslednji....

čau,čau
Geja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kamp na Krku
15.5.2007 14:37:37   
Majabo
FKK kemp Bunculuka v Baški (nova baška) je med lepšimi na krku in eden redkih, ki ima ogromen borov gozd in ne samo živo sonce, poleg je tudi potapljaški center.

lp

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kamp na Krku
16.5.2007 6:43:51   
skuštrana
Aja, če bi rada bolj živo, imaš pa v samem Krku kamp Ježevac, ki je meni tudi ok. Pa senco tudi ima.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kamp na Krku
16.5.2007 8:24:35   
muki1
Meni kamp Zablače ni všeč. Je cel na soncu. Pa tak nekak neoseben, gromozanski se mi zdi. Pa zdaj ko smo bili čez prvomajske v Baški še ni delala trgovina pa nič, saj verjetno so to že poštimali.

Kamp Ježevac je fajn, pri mestu Krk. Je tudi dokaj velik, ampak imaš več sence, kar se mi zdi za šotorjenje pomemben faktor. Pa še mesto Krk je blizu, se lahko pošetkate z vozičkom, za Mirno je pesek...bom dala par slikic user posted image :

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Niso baš nekaj ekstra....toliko, da dobiš predstavo user posted image .
Za potapljače pa nimam pojma, ampak glede na to, da je zraven Krk je čisto možno da je kje kakšen center.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kamp na Krku
16.5.2007 11:42:23   
viv_
Tale Ježevac sem že mal mela ogledan. ADAC ga priporoča za dužine user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kamp na Krku
17.5.2007 6:48:09   
skuštrana
Ja, men je tud Ježevac všeč. Lahko se sprehodiš do mesta Krk - peš sploh ni daleč, pa peščene plaže so super za otroke. Poleti je sicer gužva, samo kje pa niuser posted image . No, v kampu je tudi trgovina, drgač imaš pa v samem Krku veliko Konzumovo trgovino, tako da ni problem.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kamp na Krku
30.5.2007 18:43:10   
Taula
 


O maj gad.
Tale Ježevac sem že mal mela ogledan. ADAC ga priporoča za dužine
.


O maj gad. user posted image Never again. Raje sem doma. Umazani WCji, gužva, ena beton plaža in tri marele na pesku...pol pa peškaš na plažo ki je itak polna domačinov in turistov. Za družine...kako že?user posted image Ponoči je hrupno ves čas in ne vem kako lahko spijo otroci.user posted image

Zabaleč...tam sva tudi bila....ni primerjave s Ježevacem.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kamp na Krku
30.5.2007 19:27:31   
sayuri
Mi smo 10 let imeli prikolico v Njivicah. Je blo prav luštno.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kamp na Krku
30.5.2007 20:48:49   
Vilma
Če ste nudisti, absolutno priporočam Buncu luko user posted image  Imajo v bližini diving center.

Zablače - prevelike, cele na soncu in v središču mesta - meni ni ok

Glavotok - zame Vukojebina user posted image  Če vam to paše, je kar soliden, imajo veliko sence, ni pa mi bilo všeč to, da so imeli toplo vodo v wcju šele od 18:00 naprej user posted image  Za otroke pa je samo en mali zalivček, vendar se v njem zbira vsa umazanija, tako da ga ne priporočam.

Ostalih na Krku pa ne poznam.

< Sporočilo je popravil Vilma -- 30.5.2007 20:49:26 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kamp na Krku
30.5.2007 21:03:37   
Nasy
Jaz sem bila pred leti z bivšim v kampu Glavotok, bilo mi je prima, res. Sva imela najprej ogledan Ježevac ampak, ko sva šla tja, sva se kar obrnila, gužva, nikjer sence, vse umazano, polno smeti, smrdelo je ko v smetiščuuser posted image sva takrat prevozila cel Krk, vse kampe, je bilo vse polno, nato sva našla prej omenjeni Glavotok, ki sva ga na začetku zgrešila. Imela sva se fino, v glavni sezoni sva imela šotor, paviljon in avto v senčkiuser posted image Je pa res, da odvisno, kaj iščeš. Uživak, kjerkoli že boste šotorili!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kamp na Krku
6.6.2007 12:49:55   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Mi smo 10 let imeli prikolico v Njivicah. Je blo prav luštno.


Moji starši jo imajo že 25 let in večuser posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kamp na Krku
15.6.2007 10:00:18   
solinar







O maj gad. user posted image Never again. Raje sem doma. Umazani WCji, gužva, ena beton plaža in tri marele na pesku...pol pa peškaš na plažo ki je itak polna domačinov in turistov. Za družine...kako že?user posted image Ponoči je hrupno ves čas in ne vem kako lahko spijo otroci.user posted image

Zabaleč...tam sva tudi bila....ni primerjave s Ježevacem.


Jah no...ne vem če govoriš o Ježevcu ob Krku - vanj hodim že več kot 10 let.Zakaj že?Zaradi čistoče WCjev(snažilke so tam vseskozi),miru ponoči (razen seveda ko je Krćka noč in se sliši glasba iz mesta)...je pa res,da je na plaži v sezoni gužva...aja,tudi domačinov na plaži nisem še videl nikoli,pa sem dosti dol,saj imamo pavšal v tem kampu.

Je pa res,ene oči vidijo tako,druge drugače in če je bil nekdo pred tabo na WC-ju in ni počistil za sabo,to vidiš in si misliš svoje.
V glavnem,sam ta kamp priporočam družinicam z malimi otroci.

LP,Solinar

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kamp na Krku
15.6.2007 17:56:18   
Jessy
Sem bila že v Ježevacu in v Pili v Punatu in morem rečt, da sam kamp mi je bil bolj všeč v Punatu (novi WC-ji, veliiiiko sence). Kljub urejenem kampu pa mi je bolj blizu Ježevac ravno zaradi mesta, ki je tik zraven, saj mi ni lepšega kot večerni sprehod v mesto, da greš malce po štantih. Tega je v Punatu malo.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu solinar)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kamp na Krku
15.6.2007 18:40:10   
solinar
Ta bližina mesta Krka tudi meni zelo paše,saj imaš prav lep sprehod do tja...ti ni potrebno iskati z avtomobilom parkirišče.

LP

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kamp na Krku
25.6.2007 12:45:08   
Mala_princeska
Ravno včeraj z Baške - kamp Zablače user posted image
celo senco smo našli pod drevesom user posted image

Bilo je super user posted image

samo morje je že kar precej toplo user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu solinar)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kamp na Krku
3.7.2007 13:40:36   
nina.malina
Nam je v Banculuki ful všečuser posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?