|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamp- prooosim pomagajte
25.6.2007 22:12:15   
m76
Kje je kakšen kamp, (celotna hrvaška) v katerem se kaj dogaja, oz. v njegovi bližini (za peš it). Saj veste, promenade, kafiči, dogajanje , ringelšpil, stojnice..tko mislim da je res full življenja zvečer.
Zelo bi bila hvaležna za predloge.  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamp- prooosim pomagajte
25.6.2007 23:05:27   
mamči
Lani smo bili v Medulinu in smo obiskali tud njihov kamp. Meni se je zdel super, urejen, imajo tud tobogane, čisto blizu je lunapark.
Mene kar mika, enkrat se bom odločila za tako varianto.




< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 1.7.2007 14:35:20 >

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamp- prooosim pomagajte
26.6.2007 0:02:23   
andrejaz
Kamp Lanterna pri Poreču

imajo tudi internet stran
http://www.camping-adriatic.com/hrvaska/istra/porec/kamp/objekt.aspx?s=o_zab&j=SLO&o=CLANTERNA&t=RI&d=PO


< Sporočilo je popravil andrejaz -- 26.6.2007 0:04:03 >


_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamp- prooosim pomagajte
26.6.2007 11:51:26   
m76
Medulin je res super, sem hodimo zadnjih nekaj let. Samo malo smo se ga že naveličali, zato iščemo drug kamp. Bojim se pa, da bomo razočarani če ne bo toliko življenja kot ga je v Medulinu. 

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamp- prooosim pomagajte
26.6.2007 23:18:49   
andrejaz
Kot sem ti že napisala ti predlagam kamp Lanterno. Tam imaš vse kar si napisala, da bi rada imela - od stojnic, žive muzike, za peš iti, disko,otroška igrišča, luna park pred vhodom v kamp,..... Je pa to največji ali drugi največji kamp na Hrvaškem.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kamp- prooosim pomagajte
27.6.2007 15:33:00   
m76
Tud Lanterno poznamo.Smo hotli tam kampirat, smo se šli mal razgledat po kampu, pa smo pobegnili, ker je reeees ogromen. Nekako  neoseben. Pa še preblizu je. Nižje dol po Jadranu bi šli.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kamp- prooosim pomagajte
30.6.2007 19:28:57   
alja01
Vrsar - Porto sole; peš pot iz kampa v mesto...

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kamp- prooosim pomagajte
2.7.2007 9:07:04   
pajčolanka
bom kar tukaj vprašala da ne lih odpiram nove teme, midva bi skočla na morje za ene 4 dni, pa bi šla sem nekam do poreča da se ne rabiva res nekam daleč vozit. šotorčke postavma, neki kao plinski kuhalnik mava za jutranjo kavico, jest bova pa tiste 4 dni šla ven kam, vse misliva met bolj na izi-nimava stolov praktično nimava neke opreme ampak to ni problem za tiste 4 dni mam dost šotor pa mojga user posted image
zdej mava edino željo in sicer to da bi bla blizu FKK ker še nikol nisva bla tam pa zaenkrat je moj za jaz si pa itak to enkrat želim probat. edina na pamet mi pade lanterna-približno poznam in mi je okej pa me zanima a je še ker drug kam tako blizu pa da je FKK blizu? tnx

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?