|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera bo z mano tekla novi krog!
11.12.2006 17:24:51   
Sulfinija
Pozdravljene!

Danes sem ponovno dobila svojo nezaželjeno user posted image  in sedaj tečem že 12 krog po ss.
Če te nosečnosti ne bi bilo pa bi tekla kar 44.krog nezaželjenih user posted image .Punce vendar me stare borke ne bomo kar tkole obupale,kajne?
No ste si že kaj izračunale svojo O v mesecu decembru?Jaz naj bi svojo imela nekje med božičnimi prazniki.Torej midva še mava en mesec časa,da kar doma naročima eno lepo user posted image ,kajti če ne bo ratalo se približujema ponovnemu ISCI,ki naj bi bil okrog marca.

Punce javite se,da si skrajšamo dneve do O in potem spet do user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
11.12.2006 17:38:19   
Anonimen
MOJCA, kdaj pa imata s partnerjem spolne odnose in kako ugotavljaš ovulacijo?

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
11.12.2006 17:51:12   
andreja2000
mojca9000 jaz se ti že pridružujem v tem krogu.Zame je to po UPN že19 krog.Pred UPN pa sem imela ss,tako,da na otročkuuser posted image  skupno delava nekje tri leta.
Moja O bo predvidoma malo pred božičem in upam,da bomo tokrat končno uspešni.

ZA VSE NAS ČIM PREJuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
11.12.2006 17:54:14   
Sulfinija
Ojla!

Ker mam točne M vem približno kdaj mam O.In na netu najdeš ovulacijski koledar,če maš točne M si tam izračunaj.Tale meesc boma pridna,prejšnji je pa bil na terenu,samo sma jo tudi ujela vendar ni ratalo.Najbolje je meti vsak drugi dan odnose,še boljše pa je da sploh nič ne računaš le delaš z polno paro.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
11.12.2006 18:01:52   
Anonimen
Sprašujem te zato, ker sva s partnerjem poskušala pet let, pa nama ni uspelo in v tem času se prav tako nisva obremenjevala preveč s tem. Je pa res, da sem jaz imela bolj neredne m.. Potem pa sem si kupila termometer za merjenje bazalne temperature in sledila navodilom, pa nama je v prvo uspelo. Pa sem mislila, da bi morda tebi tudi to pomagalo, vendar, če praviš, da bi rada bila neobremenjena pri tem, potem zate termometer ni.

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
11.12.2006 18:04:46   
Sulfinija
Anonimna!

Nama je vmes ratalo,.vendar sem mela žal ss lani takega časa.Sedaj čakama na drugi isci,slabi plavalčki,redne M.


LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
11.12.2006 18:34:57   
Anonimen
Sta poskusila plavalčke izboljšati z vitaminom C in drugimi naravnimi pripomočki? Jaz sem tudi bila na um.opl., (preizkave so enao pokazale, kot tvojemu) vendar mi je že sam postopek zelo neoseben. Ko so mojemu partnerju drugič naredil test, je bil prav tako slab, jaz pa začuda noseča, tako, da rezultat ni vedno odločilen. Spočetje otroka povezujem z nečim zelo osebnim, zato sva se s partnerjem odločila, da bova naredila vse, da bi nama uspelo po naravni poti. In takrat nama tudi je. Želim, da se tebi zgodi isto in to čimprej, da ne boš več rabila dajati skozi teh postopkov.

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
11.12.2006 18:43:59   
Sulfinija
Anonimna,če ni preveč osebno se mi lahko na privat javiš?

LP mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
20.12.2006 15:50:34   
andreja2000
Hojlauser posted image
Te dni so pri nas dnevi,ko intenzivno user posted image user posted image user posted image ,saj pričakujem O  morda že danes ali jutri.Sedaj tečemo naš devetnajsti krog.

V teh praznčno obarvanih dnevih vam želim,da se vam izpolnijo vaše največje želje in da kmalu vse zagledamo user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
20.12.2006 16:45:24   
Sulfinija
Ojla!

No jaz pa čakam svojo O med 23.12-28.12 po sluzi sodeč bomo takoj vedeli,kdaj bo.Jutri čakam svojega možeka domov iz terena pol pa akcija čez božične praznike v polno.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
21.12.2006 14:05:49   
andreja2000
Super,Mojca,ja vidva kar lepo user posted image ,pa še dnevi so taki pravi-praznični.
Meni se danes BT še ni dvignila,a mislim,da bo to res kmalu,seveda pa pridno user posted image .
No,pa veliko užitka v dneh user posted image ,ter seveda dober rezultat user posted image  želim tebi,Mojca,ter tudi nam ostalim.

Lep dan vsem,če prav je pri nas kar vetrvno in seveda oblačno.Pa,pa in lepo se imejte user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
21.12.2006 14:18:40   
Anonimen
Tudi jaz grem tečt s tabo krog, midva se trudiva že leto on pol, sedaj teče 6 ciklus po abraziji (odmrtje ploda) in nič novega.
Plodni dnevi so se začeli včeraj in trajajo do 25.12. Pa kaj, ko nama res ne znese vsak danuser posted image , meni se počasi že meša od tega. Sedaj sva par mescev imala pavze, brez bt, poročila sva se v tem času, jaz spet na faks hodim, res ni bilo nekega stresa, pa še kar nič. Vsak mesec vedno znova pride user posted image .

(odgovor članu andreja2000)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
21.12.2006 14:32:59   
andreja2000
srček user posted image user posted image user posted image
Nikar ne obupaj,saj bo tudi zate posijalo toplo sončece,ki ti bo ogrlo srčece.
Veš,saj ni potrebno da user posted image  vsak dan,bo vsak drugi dan čisto vredu in tudi O tako ne bosta zgrešila.
Ve,tudi jaz sem včasihzelo žalostna,ko tako dolgo ni nič,toda upati in vrjeti moramo dalje.

Veliko moči in da se čim pre prikaže user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
22.12.2006 18:52:15   
sonček33
Punce moje, ko vas takole berem, se mi zdi, da ste res prave borke. Meni vsake toliko časa vse pade dol. Ampak zdej sem se odločila, da bom tekla z vami še naprej. Ne tekla, šprintala bom. Do cilja. Do user posted image .

Želim nam, da bi v letu 2007 lahko samo počasi hodile ob vozičkih.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
23.12.2006 16:52:47   
andreja2000
sonček33 user posted image user posted image
Lepo pozdravljena v tem našem krogu teka in da ti uspe priti na željeni cilj user posted image ,tako kot tudi nam ostalim.

No,jaz pa sporočam,da je moja O že mimo in res srčno upam da bom skupaj z vami pritekla končno  do cilja user posted image user posted image user posted image  

Vsem želim lepe in prijetne praznike ,polne sreče in ljubezni,ter da smo
v letu 2007 vse srečke user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
23.12.2006 17:19:06   
Sulfinija
Ojla!

Punce nma so hitri teki v našem krogu od večraj začeli.Danes bomo pa tudi lepo nadaljevali vse do 7.1 pol pa vidimo rezultate.

Uživajte v teh lepih praznikih ob dobri kapljici in hrani.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
2.1.2007 9:44:42   
Sulfinija
Ojla!

Že dolgo nismo nič pisale na tole temo.Datumi se bližajo,tole čakanje pa je prav zoprno no.Pijača,hrana obiski so za nami še dobro,da se je tole končalo.Danes pa še sledijo zadnji obiski,v zameno bom jaz gost.Od jutri naprej pa dieta in vse pridelano gor more iti dol,da pridem nazaj na svoje kg,čeprav bo tale malo težka.
Punce jaz še 5.dni in bomo videli,če smo med prazniki kaj uštimali.Kako pa kaj ve čveklice?Katera od nas je ne čaka prva?
Punce lepo se imjete še naprej in pišite,da si malo skjrajšamo tole čakanje.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
2.1.2007 10:26:06   
ta nova
Hej, Mojca9000

Evo, jaz se žrtvujem in jo čakam prva (moram zaradi ss počakat kak mesec), vam pa želim, da jo več ne dočakate.
Pol pa začnemo delat na bebici. Mislim, da najprej brez računanja in merjenja..ker je zdaj tudi samo tak ratalo, ko smo vse računali pa ni blo nič.
Gremo pogumno naprej?

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
2.1.2007 11:07:40   
Sulfinija
Ta nova!

Kdaj pa jo ti ne čakaš?Se vlečejo tile dnevi,kajne?Samo jaz vseeno upam,da je ne bo sma bila zelo user posted image user posted image user posted image  v teh prazničnih dneh odklopljena tkole,da upam da nama je ratalo.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu ta nova)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
3.1.2007 18:06:06   
andreja2000
Hojla,punce!

Kar nekaj časa nisem pisala,saj so bili tile prazniki polni obiskov,pa še zobobol sem imela takšen,da sem bila vsa otečena.No to je sedaj za nami in moje user posted image  ne pričakujem v petek.Ja, pa me že malo počerviči v trebuhu,bolijo me noge,tako da se bojim,da spet ni nič.No bomo vieli,dokler je ni,je upanje.

Topel pozdrav vsem vam,ki upate na user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
3.1.2007 19:00:49   
Sulfinija
Ojla!

Mene pa čudno špika v jajčnikih ne vme kaj je sedaj tole?Pa še neke čudne znake mam no bomo videli v nedeljo kaj bo iz tega,me pa pošteno srbijo prsti,da bi že kar della test.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
4.1.2007 10:21:54   
Sulfinija
Ojla!

Pa je spet en dan za nami,smo s tem bližje,ko ne čakamo user posted image .Kakšno je kaj vaše počutje?Punce mene je obdala takale slabost,ko sem se vstala in še kar traja,da je joj.Sem šla malce na sveži zrak sem mislila,da bo bolje ,ko se vrnem pa je še vedno tokle grozno.Tokle,da bom šla kar lepo nazaj počivati,kar na bruhanje me sili.Ne vem kaj bo sedaj iz tega no še malo le še tri dni.

Javite se kaj.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
4.1.2007 15:02:46   
**NiNa**
ojoj,
mojca9000 upam, da vama je tokrat res uspelo, saj se mi zdi da sta vidve z andrejo2000 že res borki na kvadrat. Držim pesti, da zagledaš user posted image user posted image  in da slabost ni samo posldica živčkov, kot je bila prejšni mesec pri meni. Jaz je pa ne čakam 12.1., pa imam zelo slab občutek za ta mesec čeprav sva bila zelo pridna, podajam se v 11. krog.
Držim pesti za vse nasuser posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.1.2007 12:12:25   
andreja2000
moje punce,javljam,da je prišla tečka user posted image  user posted image user posted image
Podajam se v nov krog in nov boj,tokrat dvajseti po zadnji neuspeli nosečnosti.Močno upam,da me v tem letu čaka več sreče.
Vam,ki ste še v nepričakovanju na user posted image ,pa iz srca želim,da zagledate user posted image .

Vsem topel objem in veliko sreče user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katera bo z mano tekla novi krog!
5.1.2007 12:35:11   
lillylilly
ojla
jaz se tudi pridružujem, tečem z vami!!! Sicer tečem bolj počasi, ker volja je tista, ki me izdaja,....priznam. A tečem,....in upam na user posted image . Pa kaj ko me vsak mesec tako na trdna tla postavi ta zoprna user posted image . Če prav sploh ne razumem več sebe, postaja mi vseeno, grozno!!! In res globoko v sebi sploh ne vem, če si še želim. In niti ovulacije se mi ne da več računati,...taka sprememba!! Oh ja komaj čakam, da posije sonce za vse nas!
Punce super ste, da ste lahko tako optimistične! Vsem, ki se trudite postati user posted image , veliko sreče. Čeprav vas ne poznam, čutim z vami!!!
Srečno

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?