|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:01:29   
biba77
... da mine ta vikend in, seveda, da ne bo gospe M :hudicek::
Astra
Emamair
.
.
.
:zmeden2::zmeden2::zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:03:40   
žlička
hoj Astra, jaz ne bom cakala gospe :hudicek: naslednji vikend, ampak zelim ti poslat samo en pozdravcek in sporocit, da drzim :miska: da bi le enkrat ze odsle tele :hudicek: za 9 mesecev

pa seveda, da se cimprej vrne nasa stara biba:)-:bravo::)-:bravo:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:09:52   
Skye
vsem ki je nečakate močno držim :miska::miska::miska::miska:, da je dejansko ne boste dočakale;)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:10:47   
biba77
Mislim, ne vem, no... Vse ste tako proti astri, da jo bom morala jaz nagnat, ne pa poz. test...:(:(:(
Hvala, Zlicka. :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:32:36   
luna39
Pozdravček, jeeeessssstttt je ne čakam, pišuka,čeprav je dons 33.dan, upam da se je prijelo, upppaaammmm. Daj bog pomagej nam za :angel::angel::angel::angel:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:35:12   
Sisy
tudi jaz je NE čakam v torek, ampak sem danes že takoooo slabe volje ker me tako močno špika v jajčnikih, tako kot vsak mesec pred M. Seveda sem zato slabe volje, tečna,zoprna in se znašam nad vsemi okrog sebe, se moram mal skulirat.....

PA ti Astra-Biba, si že kej drugačnega opazila na sebi ali je vse po starem?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:37:04   
biba77
Torej, zdaj smo:
:rozica:Astra
:rozica:Emamair
:rozica:Luna39
:rozica:Sisy
.
.
.
:miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:37:36   
biba77
Sisy, samo povecan beli tok.:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:38:05   
Sisy
Jj kva se bomo trug teden tresle....:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:38:44   
cmokec
Ojla, Astra, kaj pa če je sprememba imena res pomagala? :zmeden: jaz držim
:miska::miska::miska:, da je res.

:miska::rozica::angel::miska::rozica::angel::miska: tudi za vse ostale.

cmokec

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:39:35   
Sisy
Ja ta povečan beli tok mene spremlja vsak mesec par dni pred M, ta mesec ni nč drgač, zato sem pa tok jezna....
A temperaturo si kej merte? A temperatura lahko zdej kej pove al ne?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:43:59   
luna39
Jest sem od dr. Zorna v četrtek dobila list za merjenje bazalne t. Vendar sem si za hec dons zjutraj po jezikom pomerla in je kazalo 36,7. Mislim da za 33.dan tolk nizka temperatura ne pomeni oploditve, vendar še vedno upam, da tega hudiča ne bo. Joške mam napete, tolk je čudn vse skup. Bom vidla kaj bo. :zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:44:46   
biba77
Jaz belega tuka nimam, drugace, in tudi ne rjavega izcedka pred M in nobenih zvijanj in bolecin.
BT je pri meni nesmiselna zaradi PCO, ob jemanju Klomifena pa je po mjenju G nesmiselno jo merit, ker ni merodajna.
Sluz je v casu O bila...
Zdaj pa cakam...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:45:35   
Sisy
Ma men je tud dons zjutri pokazal 36.7, mela sem pa že 36.9 tko da verjetn nau nič.....Luna pa ti zamuja a ne? A maš drugač redne cikluse?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:46:01   
biba77
Ja, Luna, koliko pa imas obicajno telesno T? Moja je pod 36. Zvecer (ce sem zdrava) jo imam med 35.4 in 35.8. Torej...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:47:19   
Sisy
na to pa še pomislila nisem....kok mam drgač normalno temperaturo...hmmm...mal čez 36....

Luna, pa ti?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:50:01   
biba77
No, ce jaz zastopim ta merjenje BT, potem mora bit opazen skok temperature od obicajne telesne in NE SKOK NA 37.2 AL KAJ PODOBNEGA, ne?
Vidve nic ne obupajta, preden ne vemo, kako je na stvari... Pa se takrat ne smeta obupat!!!
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:52:31   
Sisy
držim :miska: za vse.....

Drgač mam pa za vas punce še eno bolj osebno vprašanje...Mene pa zanima kok ve :sloncek: ? Mene skrbi zato ker midva z dragijem samo do,med in še kakšen dan po ovulaciji (uporabljam O.teste zato vem kdaj jo imam), ampak po tem pa nič več.....:zmeden:

Velikokrat sem pa že zasledila da bi blo za vsak slučaj dobr kr cel mesec.....:ups:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:55:00   
luna39
Ne sej jest nč ne obupavam, menstre mam kar redne na 32. ali 33. ali 29.dan. Ponavadi me predno dobim :hudicek:že tri dni prej tako zebe, da točno vem, da prihaja. Za zdej me še nič ne zebe, sam joške mam napete, pa enkrat prejšni teden mi je blo dvakrat tko čudn mal slabo, samo to gotovo niso znaki za nosečnost, ne morem verjet, da bi lahko bli, ko pa tolk časa ni uspeha. Zorn je reku, da grem za epruveto, mogoče pa se nardi čudeš. Joj sem v pričakovanju kaj bo te dni.:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:56:21   
biba77
Midva, z mojim :love:, :sloncek: po M nekje na vsak 3. ali 4. dan - kak nama pase. Tik pred O, med njo in po njej pa :sloncek: vsaki drugi ali vsaki dan. Potem pa do M ponovno :sloncek: kot pred njo.
Pa mislim, da kar pokrijema moznosti...
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Katera se caka,...
12.2.2005 10:58:22   
luna39
Sisy, jest sem rekla, da ne zapravljam nobenga dnarja za teste, ker je preveč izdatkov. Če :sloncek: po menstruaciji vsak drugi ali tretji dan, je čist O.K. in sploh ne misliš na to, kdaj jo maš, brez veze, skači, skači, skači in ne misli, kdaj bo ovulacija.:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Katera se caka,...
12.2.2005 11:00:39   
luna39
Povejte, za risanje bazalne tem. v graf je pomembna le jutranja tem. in ne tem., ki jo merimo recimo zvečer. Ali pa, mal sem zmedena. Sestra je rekla, da si jo moram meriti zjutraj in zvečer, na navodilih pa piše, da samo zjutraj????:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Katera se caka,...
12.2.2005 11:14:06   
ameli
Sisy, tudi mene je 5 dni preden bi mogla dobit M (vse skupaj je trajalo 3 dni) ščipalo ko hudič, ampak M pa ni prišla!!! Izkazalo se je, da sem :nosecka:!! Mislim, da to ščipanje lahko tudi posledica vgreznitve ploda.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Katera se caka,...
12.2.2005 11:15:27   
Anonimen
Luna bazalno T si je potrebno merit zjutraj in to še preden vstaneš. Drugače se pa meni 36,7 ne zdi nizka . Če imaš običajno npr. 36,4 potem je to že povišana temperatura. V času od O do M se temperatura ne dvigne za celo stopinjo ampak le za 0,2 - 0,5.

Drugače pa kar se zapravljanja za teste tiče, si lahko kupiš Romed test, ki je MNOGO cenejši od CB. Mislim da stane okrog 300 ali 350 sit.

Torej če sem prav zastopila, ti zdaj že zamuja?
Držim pesti zate, da bo šlo po naravni poti.
Pa za vse ostale punce tudi - da bi bile čimprej :nosecka:.

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Katera se caka,...
12.2.2005 11:21:29   
luna39
alja, no ne vem, če bi res kej lahko bilo, sem že čist navajena, da ni nič in se sploh več ne obremenujem tako močno kot na začetku. Vem, da, če se jajčece vgnezdi v maternico in raste, temp. ostaja povišana nad 37 st. Vsaj tako kažejo grafi, ki prikazujejo krivuljo nosečnosti. Ja , recimo da mi ne zamuja ker nimam nikoli točne, vedno dva do tri dni gor ali dol. Pri meni pa je bila zjutraj tem. pod 37. Tolk, da rajši mislim da ni nič....Ampak vseeno, tam zadaj nekje pa tli upanje.:darilo:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?