|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katere prsne blazinice?
19.1.2008 17:48:54   
TIIA
Pozdravljene!

Vprašala bi vas še glede prsnih blazinic katere uporabljate oz. katere so cenovno najugodneje in kje jih kupujete?

Hvala za vaše odgovore!!!user posted image

Lep večer!!!user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katere prsne blazinice?
19.1.2008 19:13:02   
anju
babylove od dm-ja ali fixies. se mi zdijo najbolj zračne in so se zato za bradavice najboljše obnesle. drugih enostavno ne maram!

(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katere prsne blazinice?
19.1.2008 19:20:41   
cmokec
Uporabljala sem Babylove od Dm.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katere prsne blazinice?
19.1.2008 20:47:27   
Naja30
Babylove ali od Millerja.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katere prsne blazinice?
19.1.2008 21:11:55   
BAMBINA_
Meni so najbolj odgovarjale Tosamine to-to blazinice. So mi bile od vseh najbolj mehke, pa tudi dosti vpojne.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katere prsne blazinice?
19.1.2008 21:21:38   
ms3
poskusila sem jih veliko, na koncu sem pristala na muellerjevih ker so glede na ceno zelo dobri.

imela sem veliko mleko, zato je bilo zam pomembno da sprejmejo čim več tekočine in da so ugodni, ker sem jih veliko porabila.

lestvica glede na moje izkušnje:
1. AVENT- (cena okoli 2000 sit, 50 ali 60 kosov, zdaj se ne spomnim) - zelo dobri, vendar predragi, so zelo vpojni in udobni, precej tekočine sprejmejo
2. BEAUTY BABY-MUELLER - (cena nekaj manj kot 400 sit, 30 kosov) - so ok, ne puščaja, kar veliko tekočine zadržijo, zračnost zadovoljiva. če jih moraš veliko menjat (jaz sem jih porabila tudi do 7 na dan na eno joško) zelo priporočan
3. TO TO TOSAMA - (cena okoli 600 sit, 30 kosov) - zračni so zelo, zadržijo pa manj (količinsko) tekočine kot ostali, so zelo udobni in najtanjši od vseh kar sem jih imela (nosim jih zdaj, ko sem še noseča in mi že curlja)
4. FIXIES - (cena okoli 550 sit, 30 kosov) - ok, bolj zračni kot dm-jevi
5. BABYLOVE-DM - (cena okoli 550 sit) - ok, vendar meni so puščali na sredi, čeprav naj bi imeli zaščitno plast, zračni še kar

muellerjevi, fixies in dmjevi so si sicer zlo podobni.


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katere prsne blazinice?
19.1.2008 21:31:29   
ema82
Meni pa najbolj odgovarjajo dm-ove in fixies,pa sem tudi že vse probala.Čeprav če vam mleko zelo odteka za ponoči pridejo v pošev bolj kakšne chiccotove ki imajo polivinil na zadnji strani in čisto nič ne prepuščajo so pa drugače meni kar malo velike.Mullerjeve blazinice so mi pa na prsih puščale bela vlakna in mi niso preveč odgovarjale,to to od tosame pa so me zelo praskale,ker imajo ostre robove pa še non stop so mi ven uhajale ker so brez nalepke.So mi pa všeč chiccotove za na pot,ker je vsaka blazinica posebej v embalaži in je bolj higiensko in praktično.

(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katere prsne blazinice?
19.1.2008 22:23:34   
mayci
Jaz sem imela ves čas Chicco blazinice, ker sem imela ogromno mleka in mi je ful puščalo. Zato drugih, kot takih z nepremočljivo plastjo sploh nisem mogla uporabljati.user posted image
Cenovno sicer niso bile ne vem kako ugodne, ampak jaz sem bila pozorna predvsem na vpojnost. Velikost me pa ni motila, ke so tudi moje prsi kar konkretne.user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu ema82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katere prsne blazinice?
19.1.2008 22:53:58   
Rivi
Jaz uporabljam večinoma Chicco-tove ali Fixies. Je pa res, da mi vse tu pa tam prepuščajo razen Chicco-tove.

_____________________________

Mia - 20.08.2007
Miino mesto


(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katere prsne blazinice?
19.1.2008 23:47:33   
koala
Jaz že zdaj v nosečnosti "puščam" in mi najbolj odgovarjajo dm-jev.
Bi pa vprašala, za potem po porodu a sesplača nabavit tiste posodice za zbiranje mleka namesto teh blazinic?

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Rivi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katere prsne blazinice?
20.1.2008 13:37:11   
Anonimen
Najprej sem uporabljala tiste od DM, pa je vse prepuščalo, samo enkrat sem kupila od Müllerja - še večja katastrofa, ne sam da so prepuščale, še full majhne so.
Najboljše so Chicco, res so drage, vendar edine, ki ne prepuščajo nič. user posted image

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katere prsne blazinice?
20.1.2008 13:38:21   
Splet.Ka
Tudi meni so najbolj ustrezale DM-ove. Veliko bolj kot Müllerjeve (te so se mi kar mečkale in cufale).

Najbolje bo, da malo testiraš tudi sama.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katere prsne blazinice?
20.1.2008 21:54:46   
rožica81
Meni so najbolj ustrezale dm-ove, Tosamine in Mullerjeve so vedno prepuščale.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katere prsne blazinice?
20.1.2008 21:57:25   
gerilum
Kaj pa pralne blazinice? A je katera uporabljala?

(odgovor članu rožica81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katere prsne blazinice?
20.1.2008 22:07:14   
katj
jaz sem in bom spet mela od Chiccota. kot ste napisale, edine nepremočljive.

(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katere prsne blazinice?
21.1.2008 9:17:46   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: katj

jaz sem in bom spet mela od Chiccota. kot ste napisale, edine nepremočljive.

Se podpišem. Pa še ful tanke so in se lepo prilegajo.

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katere prsne blazinice?
21.1.2008 11:05:28   
tinkamiška
Za doma sem imela DMove, so fine mehke, za ven pa Chiccotove, ker res ne prepuščajo in me ni presenetil kak flek na majciuser posted image

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katere prsne blazinice?
21.1.2008 11:51:08   
oktoberka
Dm Babylove so zakon!!user posted image user posted image

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katere prsne blazinice?
21.1.2008 18:54:03   
Zofy
Kako je pa s pralnimi blazinicami in koliko jih človek potrebuje? Se splačajo ali so bv?

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katere prsne blazinice?
22.1.2008 9:17:42   
tinkamiška
meni ne bi kaj dosti rabile, ker sem imela mleka za en kup otročkov ne samo za mojo Izouser posted image in je kar teklo in teklo, tako, da jih niti prat ne bi uspela sproti...nekaterim bi se pa verjetno splačalo, je res odvsino koliko mleka se ti dela in kakšno je povpraševanjeuser posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katere prsne blazinice?
22.1.2008 10:51:38   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: katj

jaz sem in bom spet mela od Chiccota. kot ste napisale, edine nepremočljive.

tudi jaz sem jih imela in so bile zakon.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
22.1.2008 11:17:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleži)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katere prsne blazinice?
22.1.2008 12:44:48   
Polonca s piko
Jst smjih ful probala, pa jih čez pralne racmanove ni! Mi držijo skor celo noč! Sm za začetek en par kupila, dons pa dobim še tri pare!Niso lih pocen (okrog 2 € na par), samo pomoje se ti hitr splača. Pa še za naslednjo rundo (nosečnosti) ti ostanjeo! 2 para sm si jih pa sama nardila: 4 plasti stare frotirjaste pižame, vmes ena plast tanke vilede, pa predzadnja plast folijo. Vse odrezano na enake kroge, pa sešito skup. Ni pretirano zračno, ampak me ne moti, zdržijo dlje kot kupljene.

Papa

(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katere prsne blazinice?
22.1.2008 12:58:58   
Polonca s piko
Pa še to; chiccotove so res fajn, nepremočljive, samo spet je tko kt z vložki al pa plenicam-nafilane so z enimi geli, ki ne veš kako vplivajo na zdravje... TOTO so mi prehitr premočile, predvsem me je pa motil dost oster rob, Natracare (al neki podobnga) so tud čist naravne, pa v redu, DMove men premočjo, sam so kar vzdržljive. Zdej ko mam samo en par pralnih jih mam samo za ponoč, pa jih zutri operem kar na roke in pustim na radiatorju, da se do večera osušijo, čez dan mam pa une za preč metat. Mislim, da bom s 6 pari (dvoje lastne proizvodnje in 4 Racmanove) pršla lepo skoz, ker mam tud pralne plenice, tako, da se stroj skor stalno obrača.
Bom poročala. 

(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katere prsne blazinice?
22.1.2008 17:36:53   
travica
mullerjeve. najugodnejše: 1.5 €
mala je stara 5 mesecev in še jih vedno uporabljam, porabim cca. 3 na vaski zizi na dan, ker imam ful mleka. Na začetku pa sem jih menjala po vsakem dojenju. Bolj higiensko se mi zdi, da ko so že mokre, da jih zavržem in uporabim nove. POniči pa imam kr eno tetra plenico čez.

(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?