|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri prašek najmanj škodljiv
9.1.2008 12:05:23   
Anonimen
Pozdravljene.
Mojemu so se pojavile pikice na ličkih, imam očutek, da od plenice, čeprav perem vse oblačila z istim praškom + dvojno spiranje. Zanima me, kakšne praške uporabljate, da so čimmanj agresivni do kože. Jaz uporabljam od Mercatorja. Lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
9.1.2008 12:13:34   
Majabo
različna pralna stredstva za alergike dobiš v vsakem DMju
en je Denk mit en je pa ...neka zabica je gor če se prav spomnim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
9.1.2008 12:15:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majabo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
9.1.2008 12:15:21   
Majabo
...aja ali pa tisti oreščki....to je sigurno najbolj natur

kako se pa z njimi dejansko pere naj pa kaka druga pove....

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
9.1.2008 12:33:04   
Njuškalo
Ja, najboljši so pralni oreščki.Čisto dobro operejo, kot navaden prašek, samo da ne škoduje koži in okolju, pa perilo nima čisto nobenega vonja, če pereš z njimi.Če želiš, da perilo diši, daš zraven nekaj kapljic eteričnega olja in ima perilo potem nežen vonj po tem.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
9.1.2008 12:34:42   
dory
Oreščke smo tud mi probal..pa sem jih vrgla stran,ker tko k so ble tam cune oprane, sem jih mogla itak še 1x..

Frosch je ok, pa tud kaki sensitive persil je ok...pri nas je ful alergičen na ornel recimo ( mehčalec )

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
9.1.2008 13:30:00   
Anonimen
Ali se kupi frosch v Mullerju? V kakšni obliki je, tekoči ali prahu? Do koliko se lahko prere? A je narejen na naravni bazi. Hvala.
Lp

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
9.1.2008 13:54:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Ali se kupi frosch v Mullerju? V kakšni obliki je, tekoči ali prahu? Do koliko se lahko prere? A je narejen na naravni bazi. Hvala.
Lp

Tudi v Müllerju se kupi, ja. Dobiš v prašku ali gelu, pereš lahko na vseh temperaturah in skoraj čisto se razgradi. Jaz ga uporabljam, pa tudi mehčalec njihov. To je poleg oreškov. Včasih uporabim eno, včasih drugo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
9.1.2008 13:56:31   
kofetek2010
Frosch imaš tud v Šparu ali Mercatorju - pri nas uporabljamo tistega z Aloe vero user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
9.1.2008 14:40:07   
Katja 271
Tudi jst uporabljam tekoči prašek Frosch (z Aloe vero in cistrus). Odkar imam sušilec sem pa čist opustila mehčalec.


Glede oreškov si lahko pa tukaj preberete več:

http://www.hiskadobrot.com/orescki.html


Pa veselo pranje želim ;)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
9.1.2008 15:32:43   
Roberta69
Najbolj naravno je z oreščki, drugače imaš pa v trgovinah z naravnimi izdelki tudi več vrst pralnih praškov, ki so 100% biorazgradljivi. Mehčalca pa za pranje otroških oblačil naj itak ne bi uporabljala, kakšna kapljica eteričnega olja pa ne bo škodila + fajn diši.

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
9.1.2008 16:18:11   
noe
Vid ima atopični dermatitis in mu odgovarja samo persil sensetive, po ostalih dobi takoj fleke in rdečo kožo.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
9.1.2008 17:09:59   
Inigo
ko pereš daj manj praška in nič meščalca. poskusi tako. če še vedno ne bo ok, pa ti priporočam kakršn koli tekoči prašek, ker se lažje in hitreje spira.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
9.1.2008 17:20:52   
Gina
Če ti alergije kaj povedo o škodljivosti:
jaz in mali imava hudo alergijo na persil in avo, oba malo manj hudo, vendar še vedno neznosno srbečo na ariel in mercator, jaz zelo malo alergijo na frosch, mali na frosch nič in nič alergije nobeden na dash. Mehčalca ne dam nikdar zraven, vedno dam na dvojno količino vode in na dvojno izpiranje.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
10.1.2008 16:23:13   
Anonimen
Nekaj se mi čudno zdi. Pikice ima samo po obrazu, po licih na obeh straneh, po telesu pa ne, pa je vse oprano z istim praškom. Dam pa res zelo malo praška, nič mehčalca, pa dvojno spiranje. Ima kakšna idejo, da bi bile te pikice možne še od česa drugega. Dojim samo še  toliko, da se pockrlja, jedla pa tudi nisem nič kaj takega. Mogoče enkrat svinino, ampak to je bilo samo enkrat ta vikend. Razen, če dolgo časa traja, da zginejo. Res ne vem.LP

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
10.1.2008 16:43:33   
mateyka
jaz sem vidla podobne pikice na tamalmu od ene frendice in kokr sem jaz razumela (sem jo mal pobarala kaj je to) je od sline - ker se skoz slini in je velik moker okol ust. da pa ni nič problematičnega. tko mi je rekla.
samo men se ne zdi, da bi to lahko blo od praška - sej nima oblekc na ličkih.. bi blo bolj verjetno, da bi jih mel tam kjer s dotika opranega perila imho.
a se tvoj dost slini atm?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
11.1.2008 19:57:37   
ms3
uporabljano Frosch - tekoči - aloe vero in citrus,  in se mi zdi da ne potrebuješ mehčalca, ker že praček diši. pa še mislim da okrog 80-90% naraven je.

pralne oreške sem uporabljala pa sem obupala, ker nisem spravila stran kacev, četudi sem bodije namakala. ko smo prešli na gosto hrano pa sem nad njimi obupala, ker madeži niso čli stran, čeprav sem jih prej obdelala z venišenm in podobnimi stvarmi. jaz jih ne priporočam, pa sem jih uporabljala pol leta.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
12.1.2008 9:47:29   
TinaUros
Persil sensitive...je dražji, sm ga ne zamenjam.

(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
12.1.2008 10:05:56   
Primoza
Ne vem če so pikice po ličkih povezane prav s pralnim praškom, bi se pojavile kje drugje. Od kje pa ta občutek?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
12.1.2008 10:41:40   
jakoLUlana
Ariel in Silan sensitive, nismo imeli nobenih problemov pa nismo 2x spirali

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
12.1.2008 10:55:49   
Strawberrie Cherrie
Ja, mi smo iz Dasha prešli na kombinacijo Frosch in Tandil, pa se vračamo na Dash, ker je mali zopet dobil alergijo.

mateyka, pri nas se ta alergija najprej začne kazat na ličkih, ker dejansko tudi posteljnino pereš z praškom, kajne? in otrok vsaj 12ur spi na posteljnini, z obrazom se dotika prevlek.

pri nas je postopek:
lička, komolci, pregibi nogice, potem pa že kar gor nad komolcem....

(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
12.1.2008 13:40:16   
Naja30
Dash ali Frosch.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
12.1.2008 16:11:21   
Anonimen
Primoza RR .Občutek zaradi praška imam zaradi tega, ker so pikice po na ličkih tam, kjer ima prislonjena lička na plenico. Sedaj jih ima že po obeh ličkih, drugje ne. So mi dve znanki sedaj rekli, da je to možno tudi od tega, ker se koža čisti. Ma ne vem. Bom imela pa kmalu sistematski, pa bomo videli kako in kaj.LP

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
12.1.2008 16:15:20   
Putka
Moja prijateljica ima zelo alergično deklico, vse pere s pecilnim praškom in nima težav s fleki. En zavitek na žehto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
12.1.2008 16:16:37   
freha
me veseli da ste večina tako osveščene,
tudi jaz uporabljam Frosch,
kaj pa predlagate za pomivalni stroj za posodo?

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?