|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PP Skate
30.1.2008 21:22:34   
pikica_30
Tiste, ki imate Skate ali ste ga gledale: Mene pa zanima ali pri PP skate sploh rabiš košaro glede na to, da se ga da spustiti čisto v vodoraven položaj in okrog prenašati kot košaro?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PP Skate
30.1.2008 21:44:08   
Aurea
Ne, ne rabiš košare.

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PP Skate
30.1.2008 21:45:19   
Ketrin
Jaz sem ga ravnokar naročila. In pretehtala vse možne variante, pa zame je trenutno to top of the top.... Ne vem če obstaja še bolj praktičen voziček....

Poglej si tole spletno predstavitev.... http://it.skate-pegperego.com/?l=it&p=2

košara se prelevi v športni del...in obratno. Pri Skateju tudi ne obstaja košara posebaj, ker je to to.... Posebaj rabiš dokupiti samo lupinico in nahrbtnik (če želiš seveda).



(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PP Skate
30.1.2008 22:12:37   
pikica_30
Meni se je tudi zdelo, da je top of the top! user posted image  Pa da ne rabiš košare, ampak sem raje preverila. Še moj je bil navdušen nad njim, pa se najprej sploh ni hotel pogovarjati o vozičkih nad 400 €. Potem je pa ravno on ugotovil, da če so drugje košare po 150 € in več, se pa tale skate že splača. user posted image  

Ketrin sem že prej videla, da si ti expertka za tele PP vozičke, pa imam še par vprašanj: torej se najbolj splača kupiti voziček v PP trgovini v LJ (Celovška)? Kakšne popuste dobiš - če si nekaj v njihovem klubu oz. na gotovino? Koliko časa čakaš na Skate? Ali ga lahko izberem v katerikoli barvi? Koliko je teža? Ali lupinico lahko uporabljam tudi kot gugalnik (sem nekaj videla na tistem spletnem videu)? Kaj je najboljša pritrditev za lupinico?

Hvala!

Upam, da bo tale Skate čimprej moj! user posted image  Treba ga je seveda še v živo videt.

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PP Skate
30.1.2008 22:14:34   
metkica1
Pa ta voz je fenomenaln, ma ni kaj. Sem kar presenečena,ko sem videla filmček. user posted image user posted image

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PP Skate
31.1.2008 9:34:47   
Ketrin

Ja, punce, jaz ko sem prvič gledala ta video sem bla čist paf....To je res revolucija...Potem pa še v živo demonstracija....noro!!!!

Pejte ga pogledat, res je luštkan. Tam v PP trgovini je teta prodajalka res super in ti vse pokaže, demonstrira, predlaga....skratka pejte tja...Raje kot v BC kjer nimamo tolk pojma...Oni le prodajajo vse vozičke...

Cena: Torej cena v LJ je 767 EUR (voziček, lupinca, podstavek in torba). V ITA se ne splača hodit, ker je dražje. V PP trgovini dobiš 10% popusta na gotovino (druga plačilna opicja ni možna) in 10% popusta če se včlaniš v njihov klub na www.mami.si (no, nisem ziher, če sem napisala pravilno vse popuste). Skratka končna cena s popusti in vsem je 767EUR.
Zaloga: Vozički so več ali manj na zalogi. Zdaj ko sem jaz naročala so bile na zalogi črna, zelena in rdeča. Torej bi lahko voziček odpeljala takoj. Če jih ni na zalogi jih dobijo v parih dneh (max. en teden).
Barve: Naročiš lahko katerokoli barvo (te ki so v katalogu in ki so v programu PP Skate).
Plačilo: Plačaš lahko nekaj pologa in potem npr. vsak teden prineseš 100EUR na račun user posted image  V glavnem do prevzema mora bit plačan....
Teža: ko sem ga jaz dvigovala in dajala v avto (mi je prodajalka dovolila user posted image ) sem ugotovila, da je mnoooogo lažji kot GT3. Košara tehta 5,5kg, ogrodje pa 9,5kg.

Tole glede gugalnika pa ti ne znam odgovorit, bi blo najbolje, da se vpraša teto prodajalko....

Najboljša pritrditev lupinice? Misliš v avtu al kako? Tudi to ti ne bi vedla povedat..... Vem da se obrne na obe strani na vozičku, se pravi da gleda mamico in da opazuje svet....user posted image

Joj, sej boste mislile, da sem en živ psiho s temle Skatom.... user posted image user posted image user posted image  Tko da dost za danes..... user posted image

Predlagam pa, da če le imate možnost greste v Šiško v PP trgovino....Tam pa res dobite vse odgovore....

Papa, Ketrin

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PP Skate
31.1.2008 10:31:11   
aleksandra silvija
Sem bila v našem BC in vprašala za PP SKATE. pa me je prodajalka čudno pogledala. Sem rekla, da sigurno obstaja na tržišču. Je šla po katalog--ga ni bilo notri. Seveda ne, ko pa je imela star kataloguser posted image .

Potem je končno vzela novejšega in glej ga zlomka ga je našla. Ni ga pa v trgovini, samo po naročilu. Jza pa rada stvar prej vidim.
Pa hotela sem videti v živo vsaj lupinico, ki paše na ta vozek, pa je tudi niso imeli. Mislim.

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PP Skate
31.1.2008 10:40:38   
frutka_
To pa res čudno, da ga niso imeli in niti poznali. V MB ga imajo menda vse trgovine z otroško opremo.user posted image

Pikica, lupinica je sicer namenjena vožnji v avtomobilu in sama nisem zagovornik uporabe lupinice vsepovprek. Predvsem zato, ker se mi zdi da otrok nima pravega položaja v njej.  Lahko pa seveda lupinico uporabljaš tudi kot gugalnik. Ročaj za prenašanje je namreč premičen. Z njim sedež fiksiraš ali pa ga lahko zagugaš.
Na voziček PP Skate lahko pritrdiš tudi staro PP lupinico. Jaz še imam namreč jajčko od tavečjega, staro 4leta.
PP Skate je športni voziček in košara v enem. Ne rabiš nič dodatnega kupovat, razen avtosedeža.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PP Skate
31.1.2008 10:44:17   
aleksandra silvija
Ma ja, res čudno. Še rekla mi je, da tega vozička še ni v Sloveniji. Pa sem trdila da je. Mož me je pa čist zabodeno gledal.
Mi je zunaj rekel, da kaj moram nekaj komplicirat in spraševat po stvareh, ki jih še trgovke ne poznajo???

Pa če moram imet 1. v Sloveniji ta voziček in da nam tega pa res ni treba. Mislim!

Saj, Kaj naj si pa drugega misli.
Enako bi menda jaz reagirala, če bi šel on po avto in dobil tak odg. prodajalcauser posted image .

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PP Skate
31.1.2008 10:46:58   
frutka_
user posted image user posted image user posted image Na koncu pa ti izpadeš butluser posted image user posted image user posted image . Joj, moški! user posted image

Prodajalka pa je morda nova in še ni seznanjena s tem kaj vse sploh ponujajo.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PP Skate
31.1.2008 10:53:09   
aleksandra silvija
Prodajalka pa je morda nova in še ni seznanjena s tem kaj vse sploh ponujajo.

Možno, sta pa potem 2 prodajalki iskali po katalogu. Najprej po enem, pa po drugem,...

Izgledalo pa je, kot da se do konca preseravam. user posted image

Bo že. do konca user posted image  imam še pol, tako da mi ostane še nekaj časa za voziček.

Aha. Se da SKATE obrniti, da user posted image  enkrat gleda naprej, enkrat nazaj?

Če piha, pride to prav fino. PPGT3 te možnosti nima.--moj 2. favorit, ki je zaradi tega skorajda oplel.user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PP Skate
31.1.2008 13:22:10   
Ketrin
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija


Aha. Se da SKATE obrniti, da user posted image  enkrat gleda naprej, enkrat nazaj?

Če piha, pride to prav fino. PPGT3 te možnosti nima.--moj 2. favorit, ki je zaradi tega skorajda oplel.user posted image


Ja se da, obrnit, ja!

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PP Skate
31.1.2008 13:23:14   
Ketrin
Aleksandra, zapelji se do LJ.....

Res, punce, pustite ta BC, men je to čist mem štacuna...Če le imate možnost pejte v PP trgovino.....Ne boste razočarane....

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PP Skate
1.2.2008 11:03:16   
leni5
Jaz pa sem danes bla v BC v Kopru in mi ga je prodajalka razkazala na vse možne načine...z lupinico, košaro, obrnila na vse strani...full hud voziček, samo cena je ohoho visoka...

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?