|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri voziček
1.3.2007 0:05:26   
* Mateja *
Zanima me kake vozičke imate za malo večje lenuhce, ki nočejo hodit ampak se bi še kar radi vozili. Prvi voziček nam je premajhen in gledamo, da bi kupili novega. Pa ne vem kakšnega, če ste tok prjazne mi lahko tud kako sliko nalimate! Ja naš mali je pa 2, 5 leti star!
Hvala in lahko noč!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri voziček
1.3.2007 7:48:08   
Anonimen
user posted image  (2,5 l) od fanta se vozi v Zappu (kadar smo zunaj v casu njegovega popoldanskega spanja ali pa proti vecer/zvecer). Obcasno pa se vedno v trikolesniku.

LP

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri voziček
1.3.2007 12:13:01   
honey
Mi našega 22-mesečnika še vedno vozimo v vozičku , v katerem se vozi že od rojstva. Zaenkrat mu je še vedno zadosti velik, sicer pa se najraje vozi v triciklu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri voziček
1.3.2007 13:58:27   
Izabela_
Naš fant je star 14 mesecev in smo mu kupili Zappa. Upam, da mu bo dolgo všeč, zaenkrat uživa, mi pa tudi, ker ga je tako lahko vozit in zlagat.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri voziček
3.3.2007 0:31:47   
* Mateja *
Joj kaj mate kako sliko za nalimat?
Kaj je pol naš mali tok velik, v prvem vozičku mu glava gre že cela čez naslonjalo, noge mu bingljajo skor do tal, ramena pa lih da spravi noter v voziček,...

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri voziček
5.3.2007 19:59:11   
Anonimen
Evo, Mateja:
user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri voziček
5.3.2007 20:01:30   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen

Evo, Mateja:




Točno to barvo bomo nabavili tudi mi user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 12.3.2007 12:48:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri voziček
6.3.2007 20:39:17   
Bonnie_RR
Mi imamo tud takšnega!user posted image Je bilo pa kar težko dobit to barvo, ker je lanska in je večinoma že povsod pošel...

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri voziček
12.3.2007 12:06:09   
jakaracman
Mi imamo Mclarna, super zadovoljni.Je pa na Busi. si

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?