|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj drugi otrok?
11.8.2004 13:40:13   
LUCI
Živjo!
Imam leto dni staro hčerko, ki je zelo pridna. Ne vem kdaj naj se odločim za drugega otroka? Kakšna razlika v starosti otrok je najbolj primerna?
Hvala za odgovor!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj drugi otrok?
11.8.2004 13:44:58   
crna
meni je najlepše razlika eno leto ali max 2.
Tako bom jaz, če ne bo nobenih zapletov...

(odgovor članu LUCI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj drugi otrok?
11.8.2004 13:56:04   
janaja
meni se pa zdi da dve ali tri leta


sploh ne morem pomisliti na novo nosečnost sedaj ko sem noseča....

pa ne da ne bi uživala sam k mi je bolš da se posvetiš enemu sončku sto na uro na začetkuž

jana 31t

(odgovor članu LUCI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj drugi otrok?
11.8.2004 14:26:35   
Lidija
Med mojima bo razlika 4 leta. Tudi pri svakinji, kjer so trije otroci je med prvim in drugim razlika štiri leta in med drugim in tretjim razlika 4 leta. Moram reči, da se vsi dobro zastopijo, ni ne nevoščljivosti ne ljubosumja. Meni se zdi, da je ta razlika kar v redu. Večja razlika se mi zdi pa že preveč. Po mojem razmišljanju je najboljša razlika od 2,5 do 4 let.

(odgovor članu LUCI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj drugi otrok?
11.8.2004 16:58:37   
Anonimen
pri nas je tako: med prvi in drugo je razlika 2 leti in 4 mesece, med mano in ta drugo pa 4 leta in 2 meseca.
lp,:fis:

(odgovor članu LUCI)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj drugi otrok?
11.8.2004 17:58:17   
Katjuška
Ola!
Mi smo z bratom in sestro delani na tri leta razlike in moram rečt, da se mi zdi super. Ko sem pri treh letih dobila sestrico, sem vedela da me mami nima nič manj rada zaradi tega in sem se počutila čisto odraslo. Torej hudo je edino to, da najstarejši navadno prehitro odraste. Jaz bom tut tko probala, če bo ratal. Vem le to, da ima veliko staršev, ki ima le eno leto razlike, prve dve leti malo več težav, ker baje otročki šele, ko dopolnijo tri leta dobro dojamejo, da se ljubezen mamice lahko deli na več otrok.
Vendar to ni nujno in vse je odvisno od naših otročkov.
Sploh pa jih bomo dobili točno takrat, ko so nam namenjeni, jaz sem svojo M dobila že takoj en mesec in pol po porodu in zaenkrat kar pošteno pazim, saj ima moj mali šele 6m.
Cau in veliko sreče pri delanju otročkov!LpK

(odgovor članu LUCI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj drugi otrok?
12.8.2004 7:10:55   
tamala
Med mojima tudi! Timi bo septembra pihnil 4. svečko, Božiček pa prinese štručko!
Tudi midva z bratom sva 4 leta narazen, pa se super štekava od nekdaj. Zdaj je veliko primerov, ko je razlika 10 let; prvi je že čisto samostojen, v veliko pomoč pri novorojenčku. Če so kar eden za drugim, je prvih nekaj let kriza, rabiš pomoč. Potem pa kar naenkrat odletijo iz gnezda...

Ni pa pravila; razlika v letih ni pogoj, da se dobro/slabo razumejo otroci med sabo. Največ je v značaju, temperamentu ipd.

Jaz mislim, da je najbolj prav, ko so starši pripravljeni na to.

D, 20t

(odgovor članu LUCI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj drugi otrok?
12.8.2004 16:07:45   
*maja
Pri nas imamo med prvim in drugim razliko 2 leti in 8 mesecev in je ravno prav, za tretjega pa planiramo da bo tudi med drugim in tretjim razlika tak okoli 2 leti. To se mi zdi idealno...

:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu LUCI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?