|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 13:59:35   
Peli
Sama imam doma 20 mesečnega otroka, zaenkrat še ne nosiva kape nite ne traku. Tašča in tast pa me na to karnaprej opozarjata- "daj mu nekaj čez ušesa". Moje mnenje je da daš otroku na glavo kapo ali trak, če je prehlajen, če piha veter, al pa da je tako mraz, da te zebe v ušesa. Moram pa rečt da kakšnih problemov z ušesi nimamo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:04:50   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Sama imam doma 20 mesečnega otroka, zaenkrat še ne nosiva kape nite ne traku. Tašča in tast pa me na to karnaprej opozarjata- "daj mu nekaj čez ušesa". Moje mnenje je da daš otroku na glavo kapo ali trak, če je prehlajen, če piha veter, al pa da je tako mraz, da te zebe v ušesa. Moram pa rečt da kakšnih problemov z ušesi nimamo.


Vnetja ušes otroci ne dobijo vedno od vetra. Naša dva imata skoz trak na ušesih, si ga sama gor navlečeta (le poleti in če je čez 18 stopinj ga nimata. 
Vedno dobita vnetje od vnetja grla, ki gre na ušesa in oba sta imel aže najmanj 6x vnetje ušes v 2 letih, in je kr hudo.

To boš presodla sama kdaj rabi, če ga zebe in ima hladna ušesa pol lahk v tem hladnem vremenu nosi vsaj trak! Naši bodo šli zdaj na bombažne kape ali debelejše trakove.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:10:37   
mily
Jst to nikol ne vem. Sem mela danes zjutri tako slabo vest, ker sem vidla, da imajo nekateri otroci že flisove kape in rokavice za v vrtec, jst pa moji niti traka nisem privoščlauser posted image . Sej je blo res malo bolj mrzlo, sam vseen no. Sej pravim, nimam pojma.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:12:03   
pika30
Ja moji skoraj 10 mes ne dajem na glavo kape niti traku,če ne piha ali če ni zelo mrzlo.Ja me pa na to vedno opozarja tašča,češ da tako majhen otrok mora vedno imeti nekaj na glavi.user posted image Bolj ko ji pravim,da ne in da ni potrebno,če je lepo vreme,bolj ona vztraja.Ko se samo stran obrnem jo že vidim s kapo na glavi.user posted image Tukaj potrpim,ko vem da je samo na obisku.
Če otrok od rojstva nonstop nosi kapo ali trak,tudi če je toplo,bo slej kot prej,ko bo brez kape fasal vnetje ušes.  

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:14:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Sama imam doma 20 mesečnega otroka, zaenkrat še ne nosiva kape nite ne traku. Tašča in tast pa me na to karnaprej opozarjata- "daj mu nekaj čez ušesa". Moje mnenje je da daš otroku na glavo kapo ali trak, če je prehlajen, če piha veter, al pa da je tako mraz, da te zebe v ušesa. Moram pa rečt da kakšnih problemov z ušesi nimamo.


Vnetja ušes otroci ne dobijo vedno od vetra. Naša dva imata skoz trak na ušesih, si ga sama gor navlečeta (le poleti in če je čez 18 stopinj ga nimata. 
Vedno dobita vnetje od vnetja grla, ki gre na ušesa in oba sta imel aže najmanj 6x vnetje ušes v 2 letih, in je kr hudo.

To boš presodla sama kdaj rabi, če ga zebe in ima hladna ušesa pol lahk v tem hladnem vremenu nosi vsaj trak! Naši bodo šli zdaj na bombažne kape ali debelejše trakove.


Oprosti, kiki, ampak po temle sodeč, pa res ni čudno, da sta non stop bolna. A imaš ti pri 18 oz.10 ali pri 5 stopinjah tudi trak čez ušesa? user posted image

In ne, vnetje ušes nikoli ne pride od vetra.

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:17:50   
Anonimen
pri nas traku sploh nimamo in ga nikoli nismo imeli, pozimi nosi, če je mrzlo kapo...pa je imela do sedaj le 2x vneta ušeska.

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:18:45   
pika30
IZVIRNO SPOROČILO: mily

Sem mela danes zjutri tako slabo vest, ker sem vidla, da imajo nekateri otroci že flisove kape in rokavice za v vrtec, jst pa moji niti traka nisem privoščlauser posted image .

To je pa že pretiravanje,zjutraj ko je res hladno,je dovolj bombažen trak ali pa kapa.
Kaj ti otroci grejo tudi v flisevi kapi in rokavicah domov, ko je toplo npr.tako kot danes.user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:21:28   
Strawberrie Cherrie
Kaj pa vem, če ne piha, se mi zdi kapa na otrokovih ušesih pri tehle stopinjah, brezveze. Pa še ušeska ful hitro razvadiš in potem padeš v začaran krog bolečih ušes. Jaz mu dam v tem času gor kapco, ko piha in je res mrzlo.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:23:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Kaj pa vem, če ne piha, se mi zdi kapa na otrokovih ušesih pri tehle stopinjah, brezveze. Pa še ušeska ful hitro razvadiš in potem padeš v začaran krog bolečih ušes. Jaz mu dam v tem času gor kapco, ko piha in je res mrzlo.


kako pa to, da je na blogu na fotkah 13. oktober v flisasti kapi? Aj bilo dva dni bnazaj tako mrzlo? Se ne spomnim več. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:24:29   
Strawberrie Cherrie
Slikce so izpred par dni in JA bilo je fejst mrzlo in pihalo je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:26:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Slikce so izpred par dni in JA bilo je fejst mrzlo in pihalo je.


Aha, no, pri nas pa ni. Sicer ni bilo sonca, mraza pa tudi ne. Sem pa ke je malo zapihalo, samo še toliko ne, da bi mi cunje posušilo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:27:15   
Strawberrie Cherrie
Sem šla gledat, kdaj so bile slike posnete: 9.10 - kakšno je bilo vreme v SGju pa si lahko sama preveriš. Če te pa še kaj zanima, pa le z besedo na dan.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:30:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Sem šla gledat, kdaj so bile slike posnete: 9.10 - kakšno je bilo vreme v SGju pa si lahko sama preveriš. Če te pa še kaj zanima, pa le z besedo na dan.


ja, me še zanima. Kje si lahko preverim, kakšno je bilo vreme 13. oktobra ob 9.10 v SG? to je verjetno Slovenj Gradec? ker to me pa res zanima, drugače n ebom mogla spat.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:33:31   
pika30
No vedve.user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
15.10.2007 14:34:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:39:06   
cmokec
Najbolj se držim pravila, da se jeseni ne pretirava z oblačenjem, spomladi pa ni za pretiravat v slačenju. Traku še nismo imeli, samo tamala gre ven za dobro uro po 10.00 uri dopoldne, taveliko pa peljemo do šole. Popoldne je pa toplo, notri gresta do mraka.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
15.10.2007 14:40:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:41:09   
Anonimen
Danes zjutraj je bila pri nas nula, torej 0 stopinj C. Jaz sem Tiborju dala gor kapo, eno tako bombažno štrikano. Kaj pa vem, ravno je prebolel angino, pa še lase sem mu malo zmočila, ker so mu tako štrlele.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:43:27   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Sem šla gledat, kdaj so bile slike posnete: 9.10 - kakšno je bilo vreme v SGju pa si lahko sama preveriš. Če te pa še kaj zanima, pa le z besedo na dan.


ja, me še zanima. Kje si lahko preverim, kakšno je bilo vreme 13. oktobra ob 9.10 v SG? to je verjetno Slovenj Gradec? ker to me pa res zanima, drugače n ebom mogla spat.


Ne vem, če bi vedla, bi že sama preverila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:44:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Sem šla gledat, kdaj so bile slike posnete: 9.10 - kakšno je bilo vreme v SGju pa si lahko sama preveriš. Če te pa še kaj zanima, pa le z besedo na dan.


ja, me še zanima. Kje si lahko preverim, kakšno je bilo vreme 13. oktobra ob 9.10 v SG? to je verjetno Slovenj Gradec? ker to me pa res zanima, drugače n ebom mogla spat.


Ne vem, če bi vedla, bi že sama preverila.



Aha, saj se mi je zdelo. Pa nič.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:46:25   
Strawberrie Cherrie
Glej Al bina, ne razumem niti kaj hočeš od mene. Povedala sem, kdaj in zakaj, dam kapo svojemu otroku gor. In sem že v prvem postu omenila, da če 'piha' ima otrok kapo gor, ker pri 10mesecih in 8stopinjah zjutraj, pri vetru, sklepam, da je kapa na glavi. Če pa se to tebi ne zdi dovolj mrzlo, mi je pa res vseeno in me niti ne zanima in lahko kamot zadržiš zase. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:47:29   
PBJ
Moj zdaj v teh dneh nsoi tanjši trak. Star 27 mesecev.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:48:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Glej Al bina, ne razumem niti kaj hočeš od mene. Povedala sem, kdaj in zakaj, dam kapo svojemu otroku gor. In sem že v prvem postu omenila, da če 'piha' ima otrok kapo gor, ker pri 10mesecih in 8stopinjah zjutraj, pri vetru, sklepam, da je kapa na glavi. Če pa se to tebi ne zdi dovolj mrzlo, mi je pa res vseeno in me niti ne zanima in lahko kamot zadržiš zase. 


Aha, se pravi, da je bilo 8 stopinj, pa pihalo je. Samo to me je zanimalo. Pa saj si me vprašala, če me še kaj zanima, naj te vprašam. Kaj pa je zdaj narobe user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:49:02   
tanikaa
Samo brez krega lepo prosim.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj obleči trak/kapo?
15.10.2007 14:49:04   
Maxica
Naš triletnik še ni imel kape ali traku to sezono, user posted image  pa ja, ker je zelo skromen z laski, pa ravnokar je prebolel virozo s 40 stopinjami vročine. Ampak tako, po občutku. Če čutim, da je meni toplo, tudi njemu ne dam pokrivala, če pa piha, kar pa pri nas, na našem koncu, kar pogostokrat, mu pa dam kaj na glavo, pa če je to samo kapuca od puloverčka. V glavnem, po občutku, pretiravam pa ne.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?