|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se nehajo slabosti?
12.10.2008 17:44:05   
lenika
Sem v 7. tednu nosečnosti in mi je že en teden iz dneva v dan bolj slabo. V prvi nosečnosti mi ni bilo nič slabo. Zanima me kdaj so se vam slabosti začele in koliko časa je trajalo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
12.10.2008 17:54:09   
Hope2
Začele so se isti dan, ko sem naredila test, nehale pa nekje v 15 tednu. Šele v zadnjem tednu sem imela kak dan mir pred slabostmi, prej pa čist vsi dnevi user posted image . Bruhala nisem niti enkrat.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
12.10.2008 17:56:07   
rija
v trinajstem tednu. trajale so pa ca 6 tednovuser posted image  pa tudi jaz nisem nič bruhala....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
12.10.2008 18:14:28   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Sem v 7. tednu nosečnosti in mi je že en teden iz dneva v dan bolj slabo. V prvi nosečnosti mi ni bilo nič slabo. Zanima me kdaj so se vam slabosti začele in koliko časa je trajalo?


Pri slabostih ni popolnoma nobenega pravila...lahko trajajo tudi do konca, pač od vsake nosečke odvisno.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
12.10.2008 18:15:13   
piamaria
ozh grozn, raje ne pomislim nazajuser posted image
od 7-15t cele dneve, ja saj vem, upam, da te prej mine.

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
12.10.2008 18:16:03   
mlinar
Bruhala sem in bilo mi je slabo vse do prvih gibov potem je vse minilouser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
12.10.2008 18:20:10   
blackcoffee
tudi pri meni so se slabosti začele kar hitro po tem, ko sem ugotovila, da sem noseča in trajale tja do 16. tedna. ampak slabo mi je bilo vedno le popoldne, tja do večera. nikoli zjutraj. zvečer pred spanjem pa sem bruhala - skoraj vsak dan!!!user posted image  
če ti je že zjutraj slabo, pij dosti VODE na tešče -  nekje sem prebrala, da bi naj bila jutranja slabost znak, pomankanja tekočine.
po tem obdobju je tudi pri meni postopoma prenehala slabost. sem se že spraševala, kaj mi je, če mi kak dan ni bilo slabo in dan mi je bil lep kot praznik!
no, po teh doooooooooolgih 16. tednih je bilo spet vse ok. in slabosti se niso več pojavljale. user posted image



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
12.10.2008 20:14:45   
lukec
12 tednov, brez bruhanja, slabosti čez cel dan.user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
12.10.2008 20:21:04   
*Junona*
Od 6.-8. tedna celodnevne slabosti z bruhanjem in vrtoglavico. Potem so začele pojenjati. Sedaj je pa tako, da mi kakšen dan, dva ali celo več ni slabo, potem pa spet. Bruham tudi še včasih.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
12.10.2008 21:37:28   
Nina00
Od 5. do 13. tedna slabosti, s prekinitvami preko celega dneva še posebno pa zvečer, vrtoglavica, a brez bruhanja.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
12.10.2008 21:41:12   
copka
ze 3 tedne vsako jutro bruham, potem pa je vse ok. Sem pa 11t2d. Mislim, da samo ene 3x nisem bruhala, kar je bilo se slabse, ker mi je slabilo cel dan in v zelodcu sem imela tak cuden obcutek.
Sicer pa mi slabi tudi, ko sem lacna, presita, ce kaj zavoham...ampak ne bruham v teh primerih.

Upam, da se kmalu neha.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
13.10.2008 8:36:50   
Anonimen
jaz sem v 9tednu in mi je tud cel dan slabo, namreč pričakujem drugega otroka, pri prvrm je bilo pa tako kot da ne bi bila noseča! zdaj pa mi je slabo al sem lačna al pa sita! nevem več kaj naj naredim da mi mi ne bo slabo!
tolažim se s tem da bo po 12 tednu konec s slabosti in upam da bo to res!

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
13.10.2008 12:50:09   
uršula83
Men je blo tuk slabo, da sem bila čist fertik...na trenutke mi je bilo že žal vsega skup. Trajalo pa je kak mesec ali malo več use skp. Bila sem brez volje do življenja, čist preč, bruhala pogosto, en teden je bla sploh kriza (bruhala sem 2 dneva - se prav 48 ur skup vsake 15 minut pa še to sm se trudla kukrcajt sm lhk da ne bi in to žolč in same pene, jedla nič, dala dol 7kg...nism mogla več, še mal pa bi se mi zmešal). Bilo pa je to tam nekje od 9. do 14. tedna. Cele dneve utrujena, brez volje, ma ne znam opisat, Potem pa kr pride en dan in nič več. Vse je postalo normalno, kot da nisem noseča, nobenih slabosti, NIČ. Skratka bila sem presrečna da je mim, ker ne vem če bi zdržala še en dan (to sm takrat bla prepričana da ne bi). Pa bi še stokrat potrpela te slabosti, saj sem sedaj že blizu cilja....user posted image user posted image user posted image
Tko de slabosti so res lahko zlo grozne čeprou predn jih ne dožviš si niti ne predstavlaš kuk so bedne. Upam da te bo kmalu minilo...prišel pa bo dan ko te bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
13.10.2008 13:05:08   
dana
Slabosti cel dan, brez bruhanja, trajale pa so do 15 / 16 tedna.

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
13.10.2008 13:12:06   
Dali*
Imela sem slabosti brez bruhanja, no bolj občutljivost na vonjave in brez apetita od 7. do 15 tedna. Zdej sem pa čisto OK.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
13.10.2008 15:05:57   
Bubble
Živjo! Nočem strašit, ampak sem v 31. tednu in mi je še zdej občasno slabo. No dobro je to, da ne bruham...srečno!user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
13.10.2008 15:13:20   
Naja30
Do 15t mi je bilo zelo slabo. Potem se je počasi nehalo, le občasno mi je še, če imam prazen želodec. Ampak to ni nič v primerjavi s prej.
So se pa meni začele slabosti šele okoli 9t.

(odgovor članu Bubble)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
14.10.2008 16:14:44   
Anonimen
Pozdravljene,

jaz sem ravno danes dopolnila 10 tednov in mi je slabost v zadnjih 2 dneh poplnoma minila. Bruhala sicer nisem, sem pa slabost čutila zadnje 4-5 tednov. Zanima me, (kolikor berem vaša mnenja je večini slabost minila šele po 12 tednu) ali je normalno, da slabost mine tako "relativno" zgodaj. Malce me panika grabi, ker sem imela 1 ss, da se stvari ne ponavljajo. Ali je možno, da pride do ss brez krvavitve, krčev ali podobnih zadev, da ga enostavno sploh ne čutiš, dokler ti  ne povedo.
Hvala za pomoč.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
14.10.2008 16:30:29   
poli*
Vsakodnevne slabosti od 8.-15. tedna... trajale so tudi po cel dan. Ker ni bilo to dovolj sem imela še nizek pritisk... in potem sem (na faxu) na kliničnih vajah v KC skupi padala... in so bli tisti bolniki vsi prestrašeni user posted image - problem je bil pa še ta, ker smo imeli individualne obravnave in programe z vsakim posebej, tko da me ni mogel noben prekrit user posted image
Na koncu sem bila že tako izmučena, da še dobro, da se je končalo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
24.11.2008 17:09:03   
Anonimen
Je normalno, da slabosti pri 9t izginejo, trajale so 3 tedne???????

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
24.11.2008 17:56:36   
natasa28
Tudi meni slabosti pojenjajo, sicer pa sem včeraj nastopila 11 teden (10t 1dan). Manjšajo pa se nekako zadnjih nekaj dni, sem mislila že da so čisto izginile pa se mi je danes zaluštala pica sem si šla po njo, ko pa sem jo domov prinesla pa ni šans da jo sploh probam. Mi je bilo v trenutku slabo. tolko o pici, tako da včasih očitno minejo za par dni potem pa zopet pridejo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
24.11.2008 18:05:24   
Blueeyes
nisem imela nobenih user posted image  in user posted image  - sicer sem user posted image samo takrat ko sem začela jesti Elevit, pa sem ga potem prenehala.. aja, pa včeraj mi je ušlo, ker sem jedla gobe, čeprav jih ne bi smela  user posted image

(odgovor članu natasa28)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
24.11.2008 20:18:12   
zmajaz
Meni je v 1. nosečnosti začelo biti slabo pri 5. tednih - zato sem tudi šla delat test. Najhujša slabost (bruhala sem pa sicer samo 3x) je trajala nekje do 12.-13. tedna, potem pa še kar nekaj tednov nisem prenesla določenih vonjev in določene hrane. Ko je bilo najhujše nisem mogla jesti že skoraj nič drugega več kot samo kruh, makovke ipd. Prav groza me je bilo, ko sem vedela, da moram spet nekaj pojest, pa nisem vedela kaj, ko mi je pa vse smrdelo. Vonja po česnu in alkoholnih hlapih (če je moj spil kako pivo ali kozarec vina) pa nisem prenesla vse do konca nosečnosti - mi je kar želodec obračalo.

V drugi nosečnosti mi je pa do zdaj bilo malenkost slabo samo kakih 3x in ni trajalo več kot 15-30 minut, tako da sem si kar oddahnila, saj me je bilo kar groza, da bi bilo spet tako kot v 1. nosečnost. Pa zgleda ne bo, saj sem zdaj že pri 17 tednih.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
24.11.2008 21:19:21   
daisyb
živjo,

jaz sem v 9 tednu in mi je začelo delati slabo en teden nazaj....prej sem bla samo napeta..zdaj pa še slabo. slabo mi je čez cel dan..grem na wc, bruhat pa ne morem....upam, da bodo te slabosti kmalu minile, ker je že prav hudo....ko bi vsaj šlo kaj ven.

najbrž, da vsako kaj muči...

daisy

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj se nehajo slabosti?
25.11.2008 16:23:26   
bjondi
Jaz sem v 10-tednu in sem mela slabosti do sedaj ene šestkrat,sicer brez bruhanja...v bistvu mi je kar kocine vzdigoval...ravno dva dni nazaj mi je želodec obračal prašek za perilo,dans je boljše upam,da se spravim k likalni deski...

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?