|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se obrnejo
7.6.2007 13:03:21   
Slončica
Moja mala je stara 7 m in se še ni prevalila iz trebuščka na hrbet,sedi pa že sama,brez opore.Ko jo dam kravce past gleda okol pa obrne se v krogu za 360 stopinj,prevali pa se ne.Ne vem a se ji ne da al kaj?
Pa verjamem da je blo že velik napisanga,sam nimam časa vse sčelirat..tko da hvala za odgovore. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj se obrnejo
7.6.2007 13:25:02   
Anonimen
Saj bo boš videla kar naenkrat. Mene je tudi skrbelo, kar rikverc ga je noslo in tudi v krogu se je sukal, sem mislila, da se nebo obračal in plazil, pa še v razvojno sva hodila, ker se je premahen rodil. Kar naenkrat se je začel obračat in plaziti.
Eni prej eni pa kasneje.

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj se obrnejo
7.6.2007 13:25:55   
Strawberrie Cherrie
Nas se je kar na 1x...dala sem ga kravice past, pa je neke vragolije uštimaval, pa se je prevalil...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj se obrnejo
7.6.2007 18:47:45   
Naja30
Naša se je nekje po 5m. Ampak to je različno, kot so različni user posted image

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj se obrnejo
11.6.2007 7:50:29   
ajja
Naš fant se je tudi prevalil kar naenkrat nekje pri 4M in se je nekaj časa samo obračal, sploh ni pasel kravic. Zdaj pa je nehal, namesto da bi se obrnil, stegne rokice naprej in se vrti v krogu ali pa poskuša plaziti. Pri vsakem je drugače.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj se obrnejo
11.6.2007 12:04:13   
emaa
Naša dva sta stara 6,5 meseca, korigirano 5,5, pa se je David včeraj prvič obrnil s hrbta na trebuh, Luka še ne, nazaj pa itak, da ni variante. Meni je rekla fizioterapevtka, da imata še kar nekaj mesecevčasa, da to osvojita, da ni nobene sile. Pa smo osvojili kar naenkrat. Saj bo. 

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj se obrnejo
14.6.2007 19:57:50   
atteya
Moj mali se je začel na trebuh obračat zelo zgodaj, nazaj na hrbet pa pri 8. mesecu (mogoče kak teden prej), ampak, ko je začel s tem, se zdaj kar naprej vali po postelji in kavču sem in tja. Še posebej, ko bi moral spat, je ko en mali valjarček.
Vse pride s časom, če še ni, pa še bo. Sicer pa si ne želi prehitro, ker boste po možnosti potem tudi manj spali.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?