|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste začeli z GH?1
14.9.2008 11:29:09   
pizamca
Kdaj ste pri vas začeli z uvajanjem goste hrane? In s čem ste pričeli?
Naša je zdaj stara dobrih pet mesecev, pa sem ji dala za polizat malo sadja in ji je bilo zelo všeč. Kaj pa ste jim dali za začetek? Sicer se polno dojiva in pri tem tamala lepo napreduje, pa tudi patronažna še ni prišla na posvet o prehrani dojenčka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
14.9.2008 13:38:19   
madasa
Jaz sem začela pri 6m. No saj se še vedno uvajava (drugače jo še polno dojim pri 6,5m) in je prva žlica ful dobra, druga malo manj.  Začela sem z zelenjavo (korenje, krompir, grah, cvetača, brokoli). Zdaj pa ji dajem sadje (jabolke, banano, hruške, avokado). Sem pa jezna ker sem kupila to riževo kašico od Milupe (cca 3,5 EUR) in jo probam in je sladkana user posted image . Tako da to odsvetujem. Mislim da ne rabi user posted image  že takoj na začetku sladkano.
Tudi pri nas še ni bila patronažna in mislim da je tudi ne bo. Lahko si sposodiš Paparico, kjer imaš nasvete na dolgo in široko pa tudi ideje za kašice, kosila itd za user posted image .
Pa dober tek!

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
14.9.2008 17:11:44   
jajula
pri dobrih 5m. najprej smo začel z mlečnimi kašicami, da se je navadla na žličko, pol pa korenček, bučka, jabolko, banana.
smo tud dajal milupino kašo, k se mi zdi da so itak vse te instant kaše sladkane..

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
14.9.2008 18:51:10   
kajajaka
Sem pa jezna ker sem kupila to riževo kašico od Milupe (cca 3,5 EUR) in jo probam in je sladkana


Madasa a si potem odkrila kakšno nesladkano? Po moje tudi Rižolino ni čisto brez, a? Bi tudi jaz rada začela s čim nesladkim, Hvala za odgovor. lp

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
14.9.2008 19:35:12   
gajči
Te Milupine kašice, ki se mešajo z mlekom pa res niso sladkane, npr. pirina, ovsena, riževa, 7 žit.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
14.9.2008 19:57:59   
Pandica
Polno sem jo dojila do njenih 6 mesecev in 9 dni, ko sma prvič začeli z uvajanjem gh.

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
14.9.2008 21:02:31   
madasa
Kajajaka- ja ravno danes sem videla reklamo v reviji od Novalaca in piše brez dodanega sladkorja. Tako da bom pogledala še na škatlo v trgovini. Upam da jo majo v DMu.
Imam pa to milupino, kjer je že dodano mleko in se meša samo z vodo in je med sestavinami, ...riževa moka, sladkor,maltodextrin,...Bom jo zgleda kar jaz pojedla.user posted image
Lp

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
14.9.2008 21:37:45   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: madasa

Kajajaka- ja ravno danes sem videla reklamo v reviji od Novalaca in piše brez dodanega sladkorja. Tako da bom pogledala še na škatlo v trgovini. Upam da jo majo v DMu.
Imam pa to milupino, kjer je že dodano mleko in se meša samo z vodo in je med sestavinami, ...riževa moka, sladkor,maltodextrin,...Bom jo zgleda kar jaz pojedla.user posted image
Lp


sm gledala škatlo od Milupe, Novalaca in DM kašice pa na vseh piše da ni dodanega kristalnega sladkorja.. med dodatki pr Milupi pa piše da ma notri grozdni in sadni sladkor (verjetno podobno tud pr ostalih kašicah..)
sicer pa na nekaterih kašah na veliko že na prednji strani piše "brez dodanega kristalnega sladkorja" na nekaterih pa še to ne, čist v podrobnosti na deklaraciji se pa ne spuščam.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
14.9.2008 21:39:16   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: madasa

Kajajaka- ja ravno danes sem videla reklamo v reviji od Novalaca in piše brez dodanega sladkorja. Tako da bom pogledala še na škatlo v trgovini. Upam da jo majo v DMu.
Lp


Novalac majo samo v lekarni. pa kukr sm v prejšnjem postu napisala tud na Milupunih in DM kašicah piše da so brez dodanega sladkorja.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
14.9.2008 21:42:28   
tea78
Jaz sem začela pri 6 mesecih

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
14.9.2008 22:17:24   
madasa
Jajula pred seboj imam škatlo od milupe, kjer piše na sprednji strani brez glutena, med sestavinami pa piše sladkor. Pa tudi okusi se ga ful- jaz imam riž in je res sladek riž saj je drugače bolj pustega okusa.
Lp

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
14.9.2008 22:23:48   
jajula
jst dajem milupin gres, tud piše brez glutena in dodanega kristalnega sladkorja, med sestavinami pa sem pogledala piše tud sadni in grozdni sladkor. pa ne vem če je kakšna kaša brez sladkorja? 

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
14.9.2008 22:30:14   
madasa
Ja glede na to da so to začetne kašice sem jaz res zgrožena zaradi sladkorja. Jaz bom poskusila ta Novalac oz bom kar kupila zrnat riž in ga prekuhala da bo mehki in eto kašice brez cukra in naj gredo milupa in linoti in nevem še kaj v tri krasne.
Lp

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
14.9.2008 22:35:52   
jajula
jah sej se mi zdi da je bla debata da je sladkor v frutkih in podobnih zadevah tud..
no jst tud zadnje dni kuham riž in ga dodajam zelenjavi/sadju, mam mlečnega iz dmja, piše gor da se ga kuha najmanj 30 min...tko da za en obrok pa še vedno prakticiramo milupino kašico, ker drgač mi ne znese it na sprehod...pa še vedno rabimo tolk mlečnih obrokov, da ne morem sam navadnega riža takrat dat.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
15.9.2008 15:12:30   
Intruder24
GH od 4 meseca. Do sedaj nobenih problemov, je čisto vse, najraje ima zelenjavo. Začela sem z jabolko, potem hruško, korenček itd... Sem mu pa jaz prvi mesec kuhala tudi sadje.


_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
15.9.2008 16:31:22   
madasa
Sem ugotovila da na milupinih ki se mešajo samo z vodo je sladkor, tiste katerim pa se mora dodati mleko pa res piše brez dodanega sladkorja.Samo v vednost.
Kaj pa potem te ki dojite, ste kupile adaptirano mleko zaradi teh kašic ali kako?
Lp

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
15.9.2008 16:54:59   
Dinki
Jaz dojim in počasi pri 5. mesecih uvajam na GH. Ponoči se mi je začel zbujati in zaradi tega sem mu začela pred spanjem dajati Milupino riževo kašico, tisto, ki se zmeša z vodo. Ni mi jasno na sprednji strani piše brez dodanega sladkorja, med sestavinami pa piše sladkor user posted image . Imam pa tudi HIPPovo mlečno kašico z rižem in koruzo in med sestavinami ni navedenega sladkorja.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
15.9.2008 17:04:58   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: madasa

Sem ugotovila da na milupinih ki se mešajo samo z vodo je sladkor, tiste katerim pa se mora dodati mleko pa res piše brez dodanega sladkorja.Samo v vednost.
Kaj pa potem te ki dojite, ste kupile adaptirano mleko zaradi teh kašic ali kako?
Lp


jaz dodam svoje mleko user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
15.9.2008 18:17:40   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

[sm gledala škatlo od Milupe, Novalaca in DM kašice pa na vseh piše da ni dodanega kristalnega sladkorja.. med dodatki pr Milupi pa piše da ma notri grozdni in sadni sladkor (verjetno podobno tud pr ostalih kašicah..)
sicer pa na nekaterih kašah na veliko že na prednji strani piše "brez dodanega kristalnega sladkorja" na nekaterih pa še to ne, čist v podrobnosti na deklaraciji se pa ne spuščam.


Pa sej po moje ni krize s tistega nekaj sladorja v kašicah... Al je to grozdni sladkor (glukoza), sadni (fruktoza) ali pa kristalni sladkor (saharoza - disaharid glukoze in fruktoza). Materino mleko je tudi sladko in če dobi otrok pač malo sladkano kašico, ne bo zarad tega nič bolj sladkosneden, niti to ni tako nazdravo, kot se ene bojite... Če ni pretirano sladko, po moje ni panike...

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
15.9.2008 18:32:18   
tropical
gh začela uvajat pri 6. mesecih

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
15.9.2008 18:38:11   
Pia77
Pričela uvajat pri 5M 2T. Korenček, bučka, krompir, riž...

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
15.9.2008 18:46:55   
madasa
 pol si ga ven pumpaš? Potem moraš to vsak dan a ne, ker se poveča "proizvodnja " mleka?

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
15.9.2008 21:02:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pia77

Pričela uvajat pri 5M 2T. Korenček, bučka, krompir, riž...


Enako.

(odgovor članu Pia77)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
16.9.2008 8:40:24   
Bonnie_RR
Po 4. mesecu s korenčnkovim sokom. Sledilo je jabolko, banana...

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj ste začeli z GH?1
16.9.2008 15:03:48   
pizamca
Sem si tudi jaz kupila riževo kašico in ji bom dala, če bo kdaj po dojenju lačna, če ne pa čez kakšen teden, da bo vsaj blizu 6m, ko že vsi tako govorijo, kako je dobro čimdlje dojit...
Te kašice so vse brez dodanega sladkorja, seveda pa se v vsaki hrani vsaj malo cukra človek res ne more izogniti. Saj je vse sadje sladko, veliko zelenjave je malo manj sladko, pa mleko, pa riž, pa kaj jaz vsem kaj še vse. Glavno je, da ni dodatno slajeno, če ima zadeva že po naravi malo cukra notri pa ni nič narobe.
Tako, da hvala za odgovore, bova počasi pričeli papat kašice, potem bova šli na zelenjavo in šele na koncu na sadje.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?