|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj v kino?
16.12.2008 14:32:29   
skokica01
Hčerkica je stara 2 leti in 4 mesece. Obožuje risanke in lutkovne predstave. Ker ravno zdaj igra risanka Madagaskar2 me zanima ali je že dovolj velika za obisk kina?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj v kino?
16.12.2008 14:44:14   
Jančika_
Naš je star dve leti in pet mesecev in ga še ne bom peljala, ne zdrži še toliko časa pri miru; zadeva namreč traja uro in pol. Tavečji (4,5 let) gre ravno danes gledat Madagaskar, prvič pa je bil v kinu pri treh letih in pol. 

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj v kino?
16.12.2008 14:52:26   
crci06
Poskusi, če si take sorte človek... saj lahko greste vmes ven.
in če je risanka, je itak poln kino otrok. nekam tako se vsedeta, da lahko komentiratauser posted image , pa je.

Res je 1,5 ure veliko.
Naš je mlajši in je imel rekord sedet 3,5 minute, ko je gledal Fifi.
Ko smo šli na Miklavževo predstavo, sem pozabila, da sem ga imela v naročju, pa je trajala pol ure...

poročaj, če boš šla in kako je bilo...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj v kino?
16.12.2008 17:30:44   
ANITA D.
Moja je isto stara in je še premajha za v kino.Sem bila ena dva tedna nazaj na lutkovni predstavi(maček Egon) z vrtcem,ki je trajalo pol ure. Prvih 15 min. je bilo v redu pol so se pa naveličali.Priporočam da še mal počakaš z kinom.user posted image

Lp.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj v kino?
16.12.2008 18:55:51   
glen
Naša bo stara 4,5 let pa sva jo 1. peljala v kino prejšnji ted. (madagaskar).
Kjup temu,da imajo mlajši otroci radi risanke,nevem če so prej zmožni toliko časa sedeti pri miru in v pol temi 

(odgovor članu ANITA D.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj v kino?
16.12.2008 21:19:24   
tinkatonka
Par tem nižje je čisto enaka tema, ki sem jo objavila sama - še isti naslov teme je user posted image .



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj v kino?
16.12.2008 21:19:51   
tinkatonka
http://www.ringaraja.net/forum/Kdaj_v_kino%3F/m_3523175/tm.htm

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?