|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 8:30:42   
Anonimen
lp.
Zanima me kdaj ste ga dale v vrtec...naš ima še vedno hraste po glavi (lasišče) ,hrptu,nogah.... vendar samo tiste večje...majše so že vse poletele stran... mislite da morejo vse it dol?

Zdr.je rekla ko gredo hraste dol pol pa lohk gre v vrtec sam pol lohk čakam še do konc tedna user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 8:33:47   
Magi*
po mojem ima zdravnica kar prav. te bom pa okregala zakaj nisi javila, da imate norice na veliko, da bi jih prišli iskat? user posted image

resno no, že 2x je bila tamala v stiku z noricami in jih ni fasala, pa bi tako rada, da jih preboli zdaj, ko je še majhna.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 8:35:40   
Anonimen
Sej ga še nisem dala v vrtec brez skrbi... samo a morjo vse dol it???

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 8:40:14   
Anonimen
Mi smo bili tri tedne doma. Potem pa izračunaj.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 8:42:00   
Anonimen
Mi smo pa od 11-ga okt. Zasledil smo pa 10-ga zvečer par pikic....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 8:46:20   
Anonimen
Tukajle piše, samo vsaj za angino menda ne drži, menda je otrok kužen 4 in ne 1 dan po začetku jemanja antibotika. Kkao je z noricami, ne vem, ampak tule piše takole:

Vključitev v vrtec po preboleli bolezni
Kdaj po preboleli bolezni se otrok lahko ponovno vključi v skupino, bo ocenil pediater, ki otroka zdravi. Otrok mora biti dovolj zdrav, da je sposoben običajnih obremenitev in ne sme biti več kužen za okolico. Prenehanje kužnosti se pri različnih boleznih razlikuje odvisno od povzročitelja. Bolnik, ki preboleva angino ali škrlatinko, ni več kužen 24 ur po uvedbi ustreznega antibiotičnega zdravljenja oziroma po padcu temperature. Pri noricah kužnost preneha 6 dni po pojavu prvih kožnih sprememb oziroma takrat, ko so vse kožne spremembe zasušene. Bolnik s črevesno okužbo je kužen, dokler bruha ali odvaja slabo formirano blato. Malčki, ki so preboleli okužbo z nekaterimi črevesnimi bakterijami (šigelo, jersinijo, kampilobaktrom) pa ne smejo v jasli, dokler niso trije zaporedni vzorci blata na črevesne bakterije negativni.
 
Link:
http://www.mojmalcek.si/revija-09-01/okuzbe.htm

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 8:56:46   
Anonimen
če bi po tem gledal takoj ko se mu hraste nardijo...sam morš vedet da če si hraste sam dol daje ima tud lohk okužbo sam otrok?! Pr nas si jih hvala bogu ne krempa dol user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 9:05:16   
aluš
jAZ MISLIM, DA TAKRAT, ko so pikice suhe. Ker da mu bodo vse kraste proč padle lahko traja še 14 dni, a boste pol en mesec doma. Norice navadno niso taka huda zadeva, po ta velikem se pozdravijo v enem tednu, tiste pikice so pa lahko kar še  nekaj časa  preden vse kraste dol popadajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 9:07:54   
Anonimen
Hraste so se mu nardile v petek in češ vikend nekatere odpadle (manjše) na glavi ima pa še ful teh velikih in po cm širokih hrast... grem jaz jutr k zdr...dans je baje taka gužva tm (sem klicala)...

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 9:17:09   
Anonimen
Če se prav spomnim, pri noricah kakšne 4 dni ven bodejo nove pike. Ne pridejo ven vse naenkrat. Tako da ko so ene suhe, druge šele pridejo ven.

Koliko časa pa je od takrat, ko so vzbrstele prve pikice?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 9:18:29   
Anonimen
se pravm do petka so ble vse suhe...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 9:33:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamajetu

se pravm do petka so ble vse suhe...


Ja, O.K., jaz sem vprašala, kdaj je dobila prve pike, ampak saj ni važno.

V glavnem, če so vse pike suhe, naj bi otrok ne bil več kužen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 9:51:18   
Anonimen
Prve pike je dobil 10-ga (vendar nismo vedl a je to to) 11-ga sem ga peljala k zdr. kjer so mi rekli da so norice in da more bit doma dokler ne odpedejo... samo kot pravim je kr težko bit doma :( no saj greva ven v naravo na samo ampak je tud prehlajen in kašlja.... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 9:51:54   
Anonimen
Splošni :Oprosti če sem te napadla ampak vse to že piše višje gor user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 11:06:00   
jakaracman
Ja lahko gre v  vrtec, če so bile prve pike 10.10.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 11:21:40   
Anonimen
Ja prve so se takrat pojavle...posušile pa so se vse 19-ga...

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 12:03:32   
Spark
[Mi smo se šli pokazat in je ona rekla da gre lahko v vrtec in dala nam je potrdilo(za vrtec), da niso nalezljive.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 12:10:45   
Anonimen
no pol je pa res tko najboljš da grem jutr k zdr.

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 12:13:18   
sasa30
Mamajetu, si ti iz Idrije?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 12:30:06   
sasa30
Skratka, naša punca je imela norice okrog 1.10., v nedeljo sem jo peljala k dežurnemu, v petek pa na kontrolo v otroški dispanzer. V ponedeljek je že lahko šla v vrtec. Pike morajo biti suhe. Najbolj hecno mi je pa to, da nobeden v njeni skupini ni dobil noricuser posted image , čeprav jih še niso imeli.

(odgovor članu sasa30)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 12:31:18   
Anonimen
ja iz idrije (-pr metulčkih je naš -če ga maš v vrtcu)

(odgovor članu sasa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 20:30:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamajetu

Splošni :Oprosti če sem te napadla ampak vse to že piše višje gor user posted image


No, O.K., na splošno naj ti bo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj v vrtec-norice
22.10.2007 20:47:08   
mily
Ni važno kdaj so se začele, ampak kako suhe so. Naša jih je prebolela lani in najdlje so ostale tiste v lasišču in na podplatih. Ko so te odpadle, sem ji šele lahko lase umila in potem je šla v vrtec. Smo pa tut prej mel še pregled pri pediatrinji, da je požegnala, da lahko gre.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj v vrtec-norice
23.10.2007 8:27:38   
Anonimen
Sporočim pop.kako bo! Greva pop.k zdr...

(odgovor članu mily)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj v vrtec-norice
23.10.2007 11:26:58   
petrc@
Naša je šla po 10tih dneh v vrtec,pa je bila še polna hrast,sploh po obrazu ker je bil najbolj prizadet,in pa po lasišču.Nekatere hraste je imala tud cel mesec.Pa ni bila nič nalezljiva.Tudi pediatrinja je rekla,da po enem tednu do 10 dni naj bi šla v vrtec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?