|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj vzg. in pom.vzg. izveste v kateri skupin...
5.6.2006 12:07:45   
Anonimen
Pri nas je namreč tako,da nas skoraj vsako leto zamenjajo, tako delaš v drugi skupini z drugo vzg. ali pom.vzg. Sicer je zdaj že dve leti isto in letos pričakujemo spremembo. Izvemo pa zadnji dan junija na pedagoški konferenci. POl pa ravnatelj vzame v roke papir in prebere v kateri skupini sta katera vzg. in pom. user posted image

kako je pa pri vas?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj vzg. in pom.vzg. izveste v kateri sk...
5.6.2006 12:28:44   
san
Oprosti anonimna, a lahko vpadem v tvojo temo še z enim vprašanjem, ki se nekako navezuje na tvojo temo....

Pri nas se namreč nekaj šušlja (nič ni še uradno), da bodo pom. vzg. dali drugam (v drug vrtec), ker imajo v tistem drugem vrtcu neke težav.
Naši vzg. in pom. vzg. se krasno razumeta in otroci ju obožujejo.... A se starši lahko kaj pritožimo? Ali bomo sploh kaj dosegli? Namreč to so majhni otroci in ravno so se vsi navadili na njiju (obe vzg. in pom. vzg. sta novi), zdaj pa jih bodo ločili...

Anonimna, še enkrat oprosti ker sem vskočila v tvojo temo!
Lp, s

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj vzg. in pom.vzg. izveste v kateri sk...
5.6.2006 13:23:28   
Anonimen
ni problema,če si postavila vprašanje tu.

Lahko ti samo povem,da so mene,ko sem začela delat,dali v podružnico,tisto pomočnico pa v matični vrtec. Seveda so se starši iz podružnice pritožili k ravnatelju,podpisali peticijo, dosegli pa niso nič.

(odgovor članu san)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj vzg. in pom.vzg. izveste v kateri sk...
5.6.2006 13:28:35   
Anonimen
Pri nas izvemo tik pred septembrom.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj vzg. in pom.vzg. izveste v kateri sk...
5.6.2006 13:47:34   
lex
Jaz že vem, da me je premestila v drugo skupino. Sva itak imeli sestanek če grem tja. Prvič je tam moj otrok, drugič pa tista, ki je delala v tem oddelku ne more biti več tam zaradi zdravstvenih problemov.
Me ponavadi izvemo ali konec šol. leta ali pa pred začetkom.

Naši starši so lani hoteli obdržati vzgojiteljico in so se vsi skupaj lepo dol vsedli se pogovorili in tako so tisti otroci ostali pri tej vzgojiteljici. Zahtevajte sestanek kar takoj ne čez teden ali dva.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj vzg. in pom.vzg. izveste v kateri sk...
5.6.2006 19:03:39   
san
Ja, saj smo starši že hoteli ukrepat, ampak ker še nič ni uradno oziroma zmenjeno, je pom. vzg. prosila, da počakamo, da bo uradno objavljeno in se potem pritožimo. Ona je to namreč čisto po naključju zvedela in ker je čisto nova se seveda še malce boji, da ji ne bi kdo težil, če bi mi protestiral. Potihem pa tudi vseeno upa, da do zamenjave ne bo prišlo in da bodo v tistem drugem vrtcu pošlihtali zadeve. No mi se bomo vsekakor pritožili, če jo bodo hoteli dat drugam in upam, da bomo kaj dosegli.
Hvala vama za odgovore in lep večer.
S.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj vzg. in pom.vzg. izveste v kateri sk...
5.6.2006 23:35:35   
frutka_
Običajno zvemo konec avgusta. Jaz sem zapolena za določen čas in  "nas" občina mora potrditi. Sicer pa običajno ni kakšnih večjih presenečenj.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?