|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kengurujček
5.7.2005 11:27:19   
*maja
No da vidim kakšno so vaše izkušnje ;). Katerega priporočate, kateri je najboljši in da naj bi bil uporaben od rojstva dalje??? :ups:
Pri nas je trenutno najbolj aktualen Bebe Confort Squaw, ga mogoče katera uporablja :zmeden2:...

LP Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kengurujček
5.7.2005 11:39:50   
evci
jaz imam tega in se mi zdi ok. prvič je tamala v njem potovala pri dveh tednih. rada se nosi in ponavadi zaspi. je pa fajn ker ga imaš kasneje lahko obrnjenega tako da opazuje okolico. lp

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kengurujček
5.7.2005 11:41:15   
alenkapk
Mi smo kupili Baby Bjorn active, vendar je naš mali star skoraj 5 mesecev. Nama se je zdel absolutno najbolj praktičen, saj je edini, kamor lahko otroka daš noter sam. Mi ga uporabljamo bolj redko, na sprehodih. Je pa menda primeren tudi od rojstva naprej. Je zelo kompakten pa še lep. Meni se zdi super in mi ni žal, da smo ga kupili.

LP:sloncek:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kengurujček
5.7.2005 11:47:51   
Anonimen
Ja mi ga imamo in smo kar zadovoljni, edino kar nas moti je "odprtina" za rokice, se mi zdi da mu malo rokice nazaj zvija:zmeden2:
Drugace pa mali je ful rad noter in vedno zaspi ko je noter:bravo:btw:ta kengurujček je trenutno v baby centruv akciji in pride mislim da 9 tisoč:)

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kengurujček
5.7.2005 13:47:42   
Seven*
Odsvetujem uporabo kengurujcka zaradi posedanja hrbtenice. Svetujem uporabo storklje.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kengurujček
5.7.2005 13:55:50   
Mina1
Mi imamo tudi tegale Baby Bjorn, pa prvi ni hotel biti notri, tudi drugi dolgo ne zdrži in tako:zmeden2:.

Lep pa je:)-

pa-pa Mina1

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kengurujček
5.7.2005 16:07:06   
marta2
Mi imamo Bebe Confort Squaw, ki go občasno uporabljamo že od drugega meseca. Dvojčici sta stari že več kot sedem mesecev, vendar imam enega vedno v vozičku, ker na daljših sprehodih dam notri tisto, ki joka. Mene motijo trakovi, ki se mi stalno obračajo, odprtine za rokice nam ne štimajo (trenutno ju pripenjam naprej in pod rokicama tako, da imata rokici prosti, ko sta bili še mičkeni, pa se mi je zdelo da imata rokici preveč nazaj) in da se ne more nositi na hrbtu. Pa še to v navodilih piše, da je primeren za dojenčke od rojstva do 8 mesecev starosti oz. do velikosti 65 cm (moji sta bili tako veliki že pri šestih mesecih).

Moje mnenje je, da je prekompliciran in predrag, v primerjavi z drugimi.

LP Marta


(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kengurujček
5.7.2005 21:46:21   
bskrle
Od rojstva noben. Mi smo ga uporabljali okoli 7 tedna naprej, a zelo malo. Jaz sem malo prešibka, rabil ga je bolj mož.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kengurujček
6.7.2005 0:34:57   
pika**
Nabavli smo Hauck In&Out carrier. Je bil cenovno najbolj sprejemljiv( ok. 7.500 SIt ). Naš bo jutri star 2 meseca, pa ga še nisem probala nosit v kengurujčku. :sloncek:
Morva si z atijem vzeti čas in to malce preštudirat.:miska:



(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kengurujček
6.7.2005 13:12:40   
Marjanda
Imamo sposojenega (Chicco), vendar ga nisem nič uporabljala.

LP:ups:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?