|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje naj dobim rdečo srajčko in belo kravato?
1.4.2009 12:07:55   
ajataja
rdečo srajčko in belo kravato za mojega user posted image ,ki bo star eno leto.Namreč maja se midva poročiva in bi rada da bi bil isti kot ati, pa ne vem kje bi lahko dobila,kamorkoli se peljem,ker drugače mu bom mogla dat šivat.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 12.4.2009 21:07:26 >


_____________________________

Je vsako srečanje majhno rojstvo,
je vsako prijateljstvo lučka v srcu,
je vsak nasmeh zarja sreče in je nekje nekdo,
ki iz temnih oblakov prinasa sončno nebo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje naj dobim
1.4.2009 12:32:42   
Čebel@
če si iz ljubljane pojdi pogledat v BTC v halo A,kjer imajo v eni od trgovin elegantne obleke za odrasle in otroke

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje naj dobim
1.4.2009 13:53:07   
botrca
Jaz bi dala šivat po meri, ker se lahko zgodi da enostavno ne najdeš pa pazi, da ti časa ne zmanjka.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje naj dobim
1.4.2009 14:26:24   
skorpika
kaj pa gloss junior v lj na mestnem trguuser posted image
samo to mi je padlo na pamet

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje naj dobim
3.4.2009 14:58:25   
ajataja
ma,sem se odločila da dam šivat in že imam šiviljo,po blago grem danes pa ne bom več iskala okrog.

(odgovor članu skorpika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje naj dobim - kravato za dojenčka
26.8.2011 9:29:55   
olimia
ne bi rada odpirala nove teme
Zanima me, če katera ve, kje b lahko dobila svetlo modro kravato ali pa metuljčka pol leta starega user posted image
potrebujemo jo/ga za krst

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje naj dobim - kravato za dojenčka
26.8.2011 13:02:32   
olimia
a nobena ne ve, kje bi lahko kupila kravato.
ali pa morda ima katera model, da jo sama sešijem

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje naj dobim - kravato za dojenčka
26.8.2011 14:08:20   
november2010
morda boš kaj našla v trgovini byamerican, v btc-ju hala a.... tam imajo tudi take stvari za malčke.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje naj dobim - kravato za dojenčka
27.8.2011 20:53:52   
lo25
Brez zamre samo kravata za krst, dajte no. Ali pa metuljček, a se šalite? Ma oblecite otroku nekaj preprostega in lepega da se bo dobro počutil in ne bo stokal celo mašo? Res ne razumem zakaj tako komplicirate? Važno da je otrok čist in v svetlejših oblačilih, to je pa tudi vse. Moja dva fantka sta bila čisto navadno oblečena ter prav lepa in oba pridna celo mašo.

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje naj dobim - kravato za dojenčka
28.8.2011 10:45:25   
olimia

IZVIRNO SPOROČILO: lo25

Brez zamre samo kravata za krst, dajte no. Ali pa metuljček, a se šalite? Ma oblecite otroku nekaj preprostega in lepega da se bo dobro počutil in ne bo stokal celo mašo? Res ne razumem zakaj tako komplicirate? Važno da je otrok čist in v svetlejših oblačilih, to je pa tudi vse. Moja dva fantka sta bila čisto navadno oblečena ter prav lepa in oba pridna celo mašo.


LO25 - sej ne kompliciram... slučajno če bi jo dobila.
sej bo čist preprosto oblečen- bele platnene hlače, bela srajčka- čist preprosto in takšno, da lahko obleče za vsak dan,
hlače se tudi lahko zavihajo in so kot 3/4
kravato sam zato, da bi malo poživila vse skup in ker so manšete na srajčki sv. modre

(odgovor članu lo25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje naj dobim - kravato za dojenčka
28.8.2011 13:31:37   
lo25
No vredu, oprosti za prejšnji mail. Mogoče bi naredila tako kot sem jaz. Če so manšete svetlo modre mu lahko čez belo srajčko oblečeš svetlo modro majčko na kratke rokave z ovratnikom in bo izgledal prav šmekersko. :-)

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje naj dobim - kravato za dojenčka
28.8.2011 15:09:40   
olimia
tudi to možnost bom imela v glavi- HVALA- ko ga bom oblačila.
pač želim z nečim poživit tisto belino.

pa ni se treba opravičevat- to je forum in mnenja do dobrodošlauser posted image

(odgovor članu lo25)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?