|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 13:38:12   
BabyKitty
Ker smo bile pri enki že pri 200 strani in ker vse še nismo mamice, da bi klepetale med starši, sem ponovno oživela temo user posted image

Upam, da se mi bo pridružilo čimveč bodočih mladih mamic in seveda stare članice user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 13:54:10   
sa5i
Evo mene tu user posted image user posted image user posted image user posted image superca za temo user posted image

itak še bolj spadam sem, ker še nisem mamicauser posted image



(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 13:56:53   
BabyKitty
Hehe, no saj bomo vse kmalu user posted image tudi tiste, ki se nam šele pridružijo user posted image  

(odgovor članu sa5i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 14:03:55   
sa5i
hmm ja upam, da res ne bo pri meni user posted image kar ostala v trebuščku user posted image ker imam že malo upanja, da se odloči priti ven.
Ampak BabyKitty pri tebi pa je vse skupaj bilo že prav ironično, odprala si temo in, še zmeraj ni uspelo, medtem, ko so sočlanice teme že začele rojevat. user posted image si pa živ dokaz, da se ne sme nikoli obupat, da za vsako enkrat posije sonček in se ji uresniči. user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 14:04:08   
egleria
evo mene :)
super za novo temo user posted image user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 14:08:46   
BabyKitty
sa5i mene je pikica, kar dobro preizkušala user posted image sm dala čez test zrelosti user posted image user posted image user posted image očitno je čakala, da ji zagarantiram svojo sobico v našem novem stanovanjčku user posted image

Nobeni punci ne privoščim, takih kolobocij kot sem jih imela sama in resnično upam, da vam vsem "novim" rata v prvo in ne tako kot pri meni, ko je ratalo po 14. krogih in z napotnico za neplodnostno zaradi endometrioze...

Moj mali čudežek user posted image

egleria welcome back user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil BabyKitty -- 5.6.2010 14:09:07 >

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 14:31:09   
egleria
ups šele zdej vidim da je to za bodoče mamice.. js sem pa že mamica user posted image sem se kr pritihotapila sem user posted image

babykitty mislim da si ti živi dokaz da se ne sme prehitro obupat user posted image
sori ko sm tk smotana sam mam eno vprašanje: kaj točno je endometrioza?

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 14:34:18   
BabyKitty
Sej ni samo za bodoče mamice... saj veš, da ste dobrodošle vse... saj pravim, da bomo kmalu tako ali tako vse mamice user posted image

Povzetek kaj je to endometrioza:

Endometrioza je stanje, pri katerem raste tkivo, ki normalno tvori notranjo plast maternice (endometrij) tudi izven maternične votline. To lahko vodi do resnih zdravstvenih težav in neplodnosti, lahko pa poteka brez očitnih znakov. Bolezen je najpogostejša pri ženskah v rodni dobi.
Endometrioza se pojavlja na organih v trebušni votlini. Število zasevkov endometrija je lahko različno, od nekaj cist, omejenih na en predel pa vse do velikega števila cist po celotni trebušni votlini. Najpogosteje se pojavljajo na jajčnikih, v prostoru med maternico in zadnjikom, na zadnjem delu debelega črevesa in na ligamentih maternice, lahko pa se pojavljajo tudi drugje. Velike so lahko od velikosti bucikine glavice do 5 mm ali več.[1] Ciste, ki so posledica endometrioze, so različno obarvane, modrikaste, črne pa vse do rjave. Spreminjanje barv je posledica krvavitve in razpada hemoglobina. Zaradi rjave barve ciste včasih imenujemo tudi »čokoladne ciste«. Področje krvavitve se zaceli in na tem mestu nastanejo brazgotine, ki se lahko kažejo kot izbokline na trebušni mreni. Pogosteje pa takšne brazgotine povzročijo zraščanje trebušnih organov skupaj. Zarastline pogosteje povzročajo večje ciste, ki hitreje počijo.
Najpogostejši simptom je bolečina; ta se pojavi pri več kot 80% prizadetih ženskah. Bolečina se pojavi pred menstruacijo, se stopnjuje in je najmočnejša med menstruacijo, nato pa postopoma izzveni. Bolečina je lahko generalizirana, se pravi da boli celoten trebuh, lahko pa je omejena na točno določeno mesto. Globoka disparevnija (boleč spolni odnos) prizadene približno 40% obolelih. Motnje menstruacije prizadenejo približno 20% obolelih. Kažejo se kot madeži na perilu pred menstruacijo, prekomerna krvavitev med menstruacijo ali kot neredna mentruacija. Če so ciste prisotne v steni mehurja, lahko pride do t.i. menstruacijske hematurije (prisotnosti krvi v urinu). Neplodnost se pojavi pri približno 30% žensk z endometriozo. Neplodnost je logična, kadar je endometrioza obsežna in sta prizadeta in zamašena oba jajcevoda. Manj pa je jasno, zakaj se neplodnost ali zmanjšana plodnost pojavi tudi pri blažjih oblikah endometrioze. Najverjetneje imunološki faktorji v trebušni votlini zmanjšajo normalno gibanje spolnih celic in s tem plodnost.

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 15:42:25   
witch
Evo še mene user posted image user posted image jaz pa sigurno spadam sem in še verjetno nekaj časa nebom šla na starši čvekamo user posted image  

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 16:09:23   
sa5i
uff to pa je povzetek user posted image glavno, da se je zate dobro izteklo. meni je uspelo po enih 4 krogih s tem, da vmes sploh ni moglo biti kroga ker ni bilo M po 2 mesecauser posted image v lekarni so že točno vedeli, da sem prišla po test nosečnosti user posted image tako, da  vem, da si se mogla počutiti obupno. je pa držalo pri meni to ko sem nehala čakati in glih tisti mesec nisem naredila testa ko je upelo user posted image

witch, saj bo zato smo pa me tu, da te bodrimo user posted image user posted image ne obupaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 17:09:49   
egleria
evo mi smo glih iz nakupov. Patrik je spet dobil igračke. pa en trikolesnik smo si nagledali in ga bomo vzeli ko bo malo več prostora v avtu. user posted image

babykitty
hvala za obširno razlago.. a to so tep ugotovili na samoplačniškem pregledu?
witch js verjamem  da vama bo uspelo user posted image



(odgovor članu sa5i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 18:32:16   
lil_
jst bi bla tut rada pr vasi temi...zov se nism na tem da bom mamica, in z vsakim letom, sm tut bol stran od tega da bom mlada mamicauser posted image sm si pa vedno zelela bituser posted image ...sam ne gre vedno tko kokr si zamislmo. kok pa ste prblizno stare? k ce je mladost okol 20, pol sm ze prestara za k vm user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 20:36:34   
Lun1ca
super za temo user posted image user posted image user posted image

No tut jaz še defenitivno spadam sem.
Ravno danes je pritekla user posted image . V ponedeljek sem sicer naročena pri G na posvet, moram še poklicat, če bo tudi pregled, da v takem primeru odpovem, zarad tetke.
Drugače pa smo zdaj na poti v 11. krog user posted image in ni prav nič fajn

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 21:20:04   
Eva19
a sem jaz tud dobrodošla? mamica pri 19h, mala Lia je stara že pol leta user posted image user posted image user posted image user posted image vam rade volje odgovorim,če bo mela katera kakšno vprašanje, če bodo pa tud take gor ki so že mamice, mam pa tud jaz velikrat kakšno vprašanje user posted image user posted image celo življenje se učimo ane... user posted image

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.6.2010 22:34:05   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: lil_

jst bi bla tut rada pr vasi temi...zov se nism na tem da bom mamica, in z vsakim letom, sm tut bol stran od tega da bom mlada mamicauser posted image sm si pa vedno zelela bituser posted image ...sam ne gre vedno tko kokr si zamislmo. kok pa ste prblizno stare? k ce je mladost okol 20, pol sm ze prestara za k vm user posted image


kok si pa stara? ma ni nekega posebnega merila.. mlada si če se počutiš mlado.. a ni tk? user posted image
a se trudiš zanosit al še ne načrtuješ?

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
6.6.2010 10:46:14   
BabyKitty
Lun1ca samo ne obupaj... jaz sem že skoraj... in prvič v 14. mesecih sem mojemu na dan O poslala SMS... danes se dela dojenčke user posted image in je ratalo user posted image prej sem si pa nekako mislila, da ga ne bom s tem obremenjevala... da naj o vsaj on sproščen in naj odmisli na vse user posted image

egleria to je ugotovila moja G na pregledu (oz. me je zaradi suma poslala naprej)... na samoplačniškem UZ so mi pa odkril pregrado... ampak to je bilo še preden sem imela težave z M in rjavimi izcedki pred M...

witch seveda boš kmalu med starši! Samo ne obupat! Dobro vem kako je vsem, ki čakate in čakate in čakate... vas predobro razumem...

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
6.6.2010 11:03:13   
BabyKitty
Pozabila sem še napisat:

Dobrodošle ste vse user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
6.6.2010 11:09:39   
lil_
egleria zaenkrat se 23...sej ni lih velik... sam kaj k leta tok hitr bezijo. pocutm se pa se ful mlado...no pol pa fajn, ce to steje user posted image
trudm se zanost...upam da cim prej ugledam magicne user posted image . tabletk ne jem ze 15 mesecev, na user posted image pa intenzivno delava pol leta...sej se bo tut nama nasmehnla sreca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
6.6.2010 11:24:50   
BabyKitty
lil_ seveda še spadaš med nas user posted image mislim, da je bila najstarejša članica do sedaj mlada 26 let...

Punce ali naredimo kakšen seznamček spet na novo? Ali smo kar brez?

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
6.6.2010 11:44:11   
donna22
Ojla, punceuser posted image user posted image Pa sem vas našlauser posted image

Dobrodošle vseuser posted image user posted image

Jaz bi imela kak seznamčekuser posted image Bo pa res lepo spet počvekat na stari temiuser posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
6.6.2010 11:48:04   
BabyKitty
No še seznamček sestavim potem pa RES učit se user posted image user posted image user posted image pa seznamček bi naredila tak bolj kratek, da ne zasede 3x ekrana user posted image se strinjate? 

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
6.6.2010 11:58:50   
BabyKitty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
xx.xx.xx

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

user posted image
junij
julij
avgust
september
oktober
november
december

5.12.2010
BabyKitty, 21, Kranj 

januar
februar

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil BabyKitty -- 6.6.2010 12:03:15 >

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
6.6.2010 12:04:30   
BabyKitty
Sem zaenkrat dodala samo sebe user posted image povejte, katera še želi biti na seznamčku in sporočite podatke... ali se pa kar same dodajte user posted image kar vam je ljubše user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
6.6.2010 13:52:16   
Snoopyka
hey...končn tema kjer lohka najdeš vse "tastare" user posted image ma a se vam pridružim če me boste htele user posted image user posted image
jah kr neki jih pogrešam "tastarih"....
nč šibam je moja živa bodilka pokoncuser posted image user posted image lp


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
6.6.2010 13:53:58   
Snoopyka
ma joj neki bluzim... šibam papa

< Sporočilo je popravil Snoopyka -- 6.6.2010 13:54:54 >


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?