|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klomifenke - kje ste?
9.2.2006 10:33:39   
Ženkica
Pozdravljene.

Jaz sem včeraj zvečer pogoltnila zadnjo tabletko klomifena; jemala sem po 2 na dan od 5.-9. dne ciklusa. Sedaj pa čim več user posted image ; mogoče nama pa uspe, nikol se ne ve. user posted image

A je še katera ta mesec na klomifenu; se moramo mal vzpodbujat.

lp

Ženkica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.2.2006 10:47:16   
tiaz
Pozdravljena Ženkica,

Tudi jaz sem bila na Klomifenu, in sicer zadnjo sem vzela v ponedeljek 6.2.. Tako, da sedaj pa pridno delajmo na user posted image . Moj dragi je sicer na terenu, ampak pride ta vikend domov, tako da bova lahko pridno delala na user posted image . Upam, da nama bo tokrat uspelo !

Lp

Tiaz

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.2.2006 11:18:37   
JEŠA
Ojla punce,....

Tudi jaz sem bila na Klomifenu od 17.01. do 21.01.2006. Pol me je ginekolog spremljal vsak torek in petek sem bila na UZ. Zrasli so mi 3 folikli. Ko je zrastel previ mi je ginekolog dal inekcijo, ki naj bi čez 12 ur sprožila ovulacijo....

Sedaj je 13 dan po inekciji in me je začelo šikat v trebuhu, za spemembo pa me ne bolijo joške, kot teden dni pred user posted image , sem pa imela zelo hude stranske učinke.

Kaj ve katera po koliko dnevih naj bi prišla  user posted image ???


Držim pesti za vse nas...........

JEŠA

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.2.2006 11:44:32   
Ženkica
Pri jemanju klomifena naj bi ciklus štel nekje 28 dni (-/+ 2 dni).

Sicer me pa nekaj zanima; meni je moja G dala klomifen kljub slabemu spermiogramu, torje težava naj ne bi bila pri meni user posted image  ; baje da je tako ovulacija še "močnejša" in je zanositev po naravni poti vseeno malček večja. Kaj pa vem, meni se zdi to malo čudno, ampak vse bom naredila za user posted image

(odgovor članu JEŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.2.2006 12:03:10   
nanica
Jaz sem Klomifen jemala od 6. do 13. januarja in user posted image   še ne-čakam.
Prsa imam napeta, občasno me špika,
G je spremljala rast foliklov, zrasli so trije veliki, upava, da se je kaj prijelo.
Zdaj pa čakam do 20.2., ko naj bi naredila test.

Držim pesti za vse nas!

nanica

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.2.2006 12:21:28   
*AnaL*
Ojla!
Malce vspodbudnih besed: jaz sem bila na klomifenu od 10.1. do 14.1. - po dve tableti na dan in user posted image  nisem pričakovala 5.2 in glej res je nisem dočakala. Danes mi je B.C mini - po 2.8 letih pokazal user posted image . Tako da punce ne obupat in veselo na delo!

Lep dan!
Ana

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.2.2006 12:50:36   
JEŠA
Ana si imela kakšne znake?????


LP, Ješa

(odgovor članu *AnaL*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.2.2006 12:51:38   
Ženkica
AnaL, to je pa res super user posted image user posted image user posted image user posted image . Kakšno sta pa imela sicer diagnozo, če lahko vprašam user posted image .

Čuvaj svojo user posted image  in lepo nosečnost ti želim

lp

Ženkica

(odgovor članu *AnaL*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.2.2006 13:42:56   
ona78
Evo še mene Ženkica in ostale!!
Jaz sem ta ciklus prvič jemala K, 3-8 dan, danes pa grem na UZ. A katera ve kolko UZ mi bo naredil ta ciklus - samo danes al čez par dni še kakega!!???
tiaz medve sva na istem, v ponedeljek zadnja tableta, kdaj pa maš ti UZ?
AnaL, a vama je uspelu v prvem ciklusu Klomifena user posted image  user posted image ?
Poročam zvečer kako bo na Uz!!

pa pa

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.2.2006 15:02:56   
tiaz
ona 78 - Jaz imam UZ 16.2. in upam da bo kaj odziva s strani jajčnikov. Upam in si želim !


lp


Tiaz

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.2.2006 15:05:02   
biba.73
Jaz pa sedaj jemljem Klomifen 3.ciklus in sicer sem prva dva ciklusa jemala po eno tableto od 3.-7. dne, v tem ciklusu pa mi je G povečala dozo na dve tableti na dan od 3.-7. dne.
V prvih dveh ciklusih je bila user posted image  na 36. oz.40. dan in sploh zdaj, ko sem jo čakala, so me prsi tako bolele, ampak potem sem že tukaj na forumu prebrala, da je to tudi en od stranskih učinkov.

V drugem ciklu jemanja sem bila tudi pri G, ki me je z UZ pregledala in mi je rekla, da kaže da bo ovulacija malo kasneje in da vidi dva folikla. Sklepam, da mi je sedaj povečala dozo zaradi te kasnejše ovulacije, tako da jo morda lahko ta mesec pričakujem kaj prej.

No, to so moje izkušnje. Pa srečno punce.

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.2.2006 16:00:34   
*AnaL*
Oj!
Zanosila sem v tretjem ciklusu s klomifenom. Prva dva sem jemala samo po eno tableo, tretega pa po dve - 5. do 9 dan ciklusa.
Lani aprila sem bila sicer na operaciji  pregrade (histero in laparoskopija) drugače pa je menda z obema vse o.k., ampak do sedaj nama nikakor ni uspelo, tako da sem že malce obupavala nad tem, da bom  user posted image  po naravni poti. Pa sem se zotila, kajti ta mesec nama je uspelo.
Znakov pa nimam nobenih posebnih, razen da mi je user posted image  zamujala že 5 dni in tudi temperatura je povečana že 20-ti dan

L.P
Ana

L.P
Ana

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.2.2006 16:02:26   
*AnaL*
Aja, hvala za čestitke!

(odgovor članu *AnaL*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Klomifenke - kje ste?
9.2.2006 20:06:57   
ona78
IZVIRNO SPOROČILO: tiaz

ona 78 - Jaz imam UZ 16.2. in upam da bo kaj odziva s strani jajčnikov. Upam in si želim !


lp


Tiaz


Evo jaz sem za danes opravla z UZ. G pravi da sem zelo dobro odreagirala user posted image  user posted image  user posted image  , sicer L jajčnik malček štrajka, D pa poln foliklov!!! Čez  vikend morava intenzivno user posted image user posted image user posted image , v ponedeljek pa imam spet UZ, da vidi če so počli user posted image !!! In potem naj bi takoj začela z Prometriumom ; a imate kake izkušnje z P??

lp user posted image


_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Klomifenke - kje ste?
10.2.2006 11:33:15   
Crnitulipan
Ja, tudi jaz sem na klomifenu - tokrat 2. mesec z 2tbl/dan od 5.-9. dne ciklusa. V prvem ni uspelo, zdaj pa spet upam.
Pri 39ih  - vse preiskave bp... vključno s spermiogramom... leta in s tem povezane neredne ovulacije so verjetno problem. Me pa res veseli, da se je oglasila *AnaL* s svojo pozitivno izkušnjo. Se mi je zdelo, da sploh nobene ni, ki bi zanosila s klomifenom, no, ali pa je na tem forumu ni...
Res je da stresni hormoni (beri: preveč razmišljanja..., ki pa se mu ne da izognit - vsaj meni ne...)  inhibirajo gonadotropno os, pa vendar bi stimulacija s klomifenom učinke stresnih hormonov morala premagat. Jaz sem si ves čas merila LH in je bil kar naprej pik... No, malo filozofiram, še na službo se komaj skoncentriram... Pa sem si rekla, da jaz pa ne bom padla v 'tako' razpoloženje, pa me je na koncu kar posrkalo ....  Tudi vedenje in ozaveščanje, da pač leta svoje naredijo ni pomagalo...

Skratka, danes je 21. dan. Če mi ta mesec uspe s klomifenom, vam drage moje javim. Vsak dan spremljam forum in vedno znova upam, da se bo pojavila kakšna, ki ji je s klomifenom uspelo in mi dala novo upanje...
Pozdravček
Čarna


(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Klomifenke - kje ste?
10.2.2006 11:48:11   
Niovi
Pozdravljene po dolgem času. Lepo je prebrati, da je eni izmed nas uspelo s Klomifenom. Jaz sem ga jemala 2x6 mesecev ciklus, potem pa še 3 mesece. Meni se je zdelo, malce preveč, ampak je dr. rekel, naj se ne sekiram zaradi tega user posted image
Vedno pridelam folikle, vendar do oploditve še ni prišlo. Vsi rezultati pri obeh so bp, pred 4 meseci sem imela laparo in histero, odstranili so mi 2cm pregrado. Ponovno sem dobila klomifen za še en ciklus, potem grem pa na injekcije. Še vedno upam, na **brezmadežno** naravno spočetje.

Veliko uspeha in sreče vsem user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Klomifenke - kje ste?
10.2.2006 12:13:34   
Ženkica
Mene pa zanima kakšne imate kaj stranske učinke od Klomifena, če ji sploh imate. Meni so se npr. ful mozoli po celi faci naredili, čeprav jih drugače sploh nikoli nimam. Pa zdi se mi, kok da se hočm malček zdredit user posted image .

No tko; aja, drgač me pa skos tut kaj tam doli zvija oz. špika; ravno tolko, da ne pozabim, da sem user posted image

Pa lep vikend.

Ženkica

(odgovor članu Niovi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Klomifenke - kje ste?
10.2.2006 15:08:35   
JEŠA
Ženkica.....

Tudi jaz sem dobila ful mozoljev in ful, ma res ful povečan apetit (do sedaj nikolti tako)....... Tudi zredila sem se cca. 2 kg....

Pa trebuh sem imela kot, da sem v 3 - 4 mesecu noseča,....jajčniki so  me ful špikali....... V glavnem groza.... Upam, da se je vsaj splačalo..... in da bom naslednji teden videla tako težko pričakovan + .

Ješa

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Klomifenke - kje ste?
10.2.2006 15:20:33   
ona78
jaz sem sicer brez mozoljev, imam pa grozen apetit, in tako kot Ješa full napihnjen trebuh user posted image .
Spodaj me sicer nič ne špika, pomoje bo to začelo čez vikend ko bo O!!
user posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu JEŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Klomifenke - kje ste?
10.2.2006 15:32:32   
JEŠA
Nanica, kako si???

Kot sem prebrala si en dan pred malo glede Klomifena.

Kaj te kaj špika v jajčnikih??? Jaz nonstop mislim, če nam je ratalo... Zelo težko bom zdržala do 19.2., ko nameravam narediti test. TI?

LP, Ješa

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Klomifenke - kje ste?
10.2.2006 19:14:11   
stuhica
Drage klomifenke!

ne obupajte in upajte nama je uspelo po klomifenčku, tako da srčno upam da rata tudi vam!

Jaz sem se od fosilk poslovila decembra ko sem zvedela da se m nosečka user posted image !Če bo še naprej vse u redu bomo zibali avgusta!!!
Želim si da bi uspelo tudi vam, kajti vem da so želje velike, vem kako se počutite ko odštevate dneve in čakate da naredite test!

Punce držte se tud vamm bo posijalo sonce!!!!!!

(odgovor članu JEŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Klomifenke - kje ste?
10.2.2006 19:27:46   
nanica
Ješa, danes je moj 40. dan ciklusa,
dopoldan me je tako zvijalo, da sem mislila,
da bo prišla user posted image , pa ni.
Tudi meni so se pojavili grozni mozolji,
ki se mi niti med puberteto niso.
A za naše user posted image user posted image  potrpimo tudi to.
Meni je G rekla, naj s testom počakam nekje do 20.
Danes sem sanjala user posted image .
Težko čakam, a se prepričujem, da je vredno.

nanica

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Klomifenke - kje ste?
17.2.2006 14:35:18   
rdarci
Tud jaz sem prenehala s kolimfenom 08.02., od takrat se pridno trudiva na pikici. Me pa zanima, ali vam ginekologi redno delajo ultrazvok po jemanju Klomifena? Jaz sem ta mesec prvič jedla K., po eno tableto na dan. Me pa že skoraj cel teden špika v jajčnikih, pa še napihnjena sem kot balon.
Upam, da nama bo končno uspelo user posted image !!!

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Klomifenke - kje ste?
24.2.2006 10:46:05   
Anonimen
Halo punce kje ste???
Tiste, ki ste bile na klomifenu niste nič javile kako je pokazal test. Tudi jaz sem bila sedaj 1. na K in jutri čakam. Čeprav mi je 2 x pred tem M zamujala 14 dni, prej pa sem imela vedno redno. Sploh mi ni več nič jasno. Še nekaj, jaz med jamanje K nisem imela niti enega stranskega učinka, ali to pomeni, da tablete niso delovale???

LP

(odgovor članu rdarci)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Klomifenke - kje ste?
24.2.2006 10:52:36   
Ženkica
Jaz jo ne pričakujem tam okoli prvega; ne vem pa kdaj naj bi v resnici prišla, ker sem imela nazadnje ciklus na 31 dni, sicer pa prej vedno od 27/28; sem že mislila, da sem user posted image , potem pa spet ta prokleta user posted image .

Jaz sem imela goro stranskih učinkov; najbrž tudi hiperstimulacijo jajčnikov, torej pri meni je K vsekakor deloval. Me pa sedaj od O naprej blazno bolijo bradavičke; to pa je tudi vse. Upam, da je to prvi znak za user posted image , čeprav bo po vsej verjetnosti spet prišla ta pre....user posted image  user posted image .

Držim pesti za vse nas.user posted image

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?