|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Košara-da ali ne?
6.12.2007 14:24:23   
Zofy
Pozdravljene,
jaz pričakujem konec marca in me prijatelji, ki že imajo otroke, prepričujejo, da ne bom potrebovala trde košare, da je dovolj mehka vreča. Ali to drži? Res nimam pojma, ker je to moj 1. otrok, samo se mi zdi, da je pač košara 100% potrebna za novorojenčka, pa če je zima ali pa poletje. .. Ali mi lahko svetujete? Hvala vam vnaprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Košara-da ali ne?
6.12.2007 14:27:07   
melanija
Jaz sem rodila konec marca in sem imela trdo košaro na vozičku - če misliš to. Meni je zelo prav prišla, rabila pa sem jo dokler nismo konec julija šli na morje in sem zaradi prostorske stiske vzela športni del vozička.



(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Košara-da ali ne?
6.12.2007 14:28:14   
lojzika
Kakšen voziček pa imaš namen uporabljati?

Če se da voziček čisto poležati je ne rabiš niti julija niti decembra, sploh če imaš zimsko vrečo.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Košara-da ali ne?
6.12.2007 14:28:21   
Anonimen
Moj je rojen marca pa niti pod razno nisem potrebovala tiste trde košare. Edino čisto na začetku sem imela v voziček položeno tsito mehko košarko s trdim dnom, ki ima dva ročaja, da se nese. Tisto je že bilo z vozičkom vred.

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Košara-da ali ne?
6.12.2007 14:43:39   
Zofy
Kul, hvala za odgovore. Torej, če kupim tak voziček, ki se ga da postavit v popolnoma horizontalni položaj, ne potrebujem košare ampak samo tamehko vrečo. Joj, to nakupovanje vozičkov pa je res cela znanstvena fantastika...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Košara-da ali ne?
6.12.2007 14:46:25   
Anonimen
Odvisno, za kaj jo boš še potrebovala. Jaz sem  jo uporabljala za prvi mesec, da je otrok spal notri,  potem pa v posteljici. Če pa dojenček zaspi v vozičku in ga hočeš prenesti v stanovanje je pa sigurno boljša mehka košara ali samo vreča, ker je lažja. Pa seveda voziček z vodoravnim položajem moraš imeti.Lp

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Košara-da ali ne?
6.12.2007 15:11:54   
*maja
Naša pupa je rojena julija in imamo košaro na vozičku še vedno pa bo stara že 5 mesecev. Meni je prišla zelo prav, smo jo na morju uporabljali namesto posteljice, pa čez poletje je bila skoraj cel dan v njej saj smo večino časa preživeli zunaj.
Bi pa drugače preživela tudi brez košare odvisno kakšen voziček nameravaš imeti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Košara-da ali ne?
6.12.2007 15:35:29   
sinskaT
Se da tudi brez, vendar sem po tehtnem premisleku ugotovila ( s pomočjo izkušenih mamic), da je košara uporabna tudi spomladi in poleti, kajti tudi takrat je fino, da je novorojenček zavarovan pred sončkom, vetrom...
Mi jo bomo kupili, ker velikokrat šibamo na vikend, na morje, pa k babicam/dedkom/tetam itd. in nam bo služila kot zasilna mala posteljica.
Če boš kupovala športni voziček, skoraj noben ni popolnoma raven in boš malo težje kombinirala mehko torbo. Kaj pa vem, stvar posameznika, samo da bo otročku prijetno.

LP

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Košara-da ali ne?
6.12.2007 16:00:57   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: sinskaT
Mi jo bomo kupili, ker velikokrat šibamo na vikend, na morje, pa k babicam/dedkom/tetam itd. in nam bo služila kot zasilna mala posteljica.
Če boš kupovala športni voziček, skoraj noben ni popolnoma raven in boš malo težje kombinirala mehko torbo. Kaj pa vem, stvar posameznika, samo da bo otročku prijetno.

Se strinjam, da je to stvar posameznika. Nekateri nimajo košare, nekateri jo imajo, se da pa preživet brez in tudi z njo.
Midva sva se odločila, da jo bova imela in sva jo tudi že nabavla.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Košara-da ali ne?
6.12.2007 17:42:49   
2 Sraki
Mi smo jo uporabljali namesto postelje 3 mesece in smo bili zelo zadovoljni. Orok se počuti zelo varnega, ker je majhna.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Košara-da ali ne?
6.12.2007 18:00:19   
Roberta69
Jaz tudi še pričakujem (aprila) in nimam konkretnih izkušenj, jo bova pa absolutno vzela, ker se mi zdi, da košara novorojenčku služi tudi kot dobra zaščita in kot so omenile predhodnice je lahko zelo dobra zasilna posteljica; nekaj časa sem celo razmišljala, da bi bila kar nadomestek koška (prvih 6 mesecev), a sem se premislila, ker se mi kar nekaj ni izšlo, da bi se zunaj košara kam obdrsala, umazala, potem pa notri, itd. Jaz si ne predstavljam, da bi imela majceno detece kar v športnem delu.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Košara-da ali ne?
6.12.2007 19:42:10   
Zofy
Super, hvala, ste me prepričale. Torej košara-DA!user posted image
Tudi midva imava starše na 2 različnih koncih slovenije, tako da jo bova uporabljala za nadomestno posteljico. Super!user posted image
Hvala še enkrat!user posted image

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Košara-da ali ne?
6.12.2007 19:50:49   
mala pikica
Mi smo jo kupili in bi se verjetno zanjo odločili tudi sredi poletja. Je pa res, da jo veliko uporabljajo kot nadomestno posteljico na morju, vikendih in podobno. Pa kot je tudi ena omenila, se otrok počuti zelo varnega v njej.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Košara-da ali ne?
6.12.2007 21:32:33   
pilar28
zofy, mi smo kupili tutto completto tri v ena in smo rabili košaro mogoče 2x. Odvisno od otroka, moj je pri dveh mesecih napol sedel, zato smo ga malo posedli, ker je držal glavico gor in to je preveč za vratne mišice v tem obdobju.
Ne vem poskusi, ali pa si jo malo sposodiuser posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Košara-da ali ne?
6.12.2007 22:14:26   
jakoLUlana
marca, aprila lahko otroka v lupici okrog vozis, ne zabs kosare. mi smo jo imeli pa je bila prakticno neuporabljena...

(odgovor članu pilar28)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
6.12.2007 23:25:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jakoLUlana)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Košara-da ali ne?
7.12.2007 16:21:40   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: *maja

Naša pupa je rojena julija in imamo košaro na vozičku še vedno pa bo stara že 5 mesecev. Meni je prišla zelo prav, smo jo na morju uporabljali namesto posteljice, pa čez poletje je bila skoraj cel dan v njej saj smo večino časa preživeli zunaj.
Bi pa drugače preživela tudi brez košare odvisno kakšen voziček nameravaš imeti.


enako...pa kupi rabljeno, ne boš nič izgubila, če jo potem naprej prodaš user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Košara-da ali ne?
8.12.2007 13:57:23   
Anonimen
Ful sem vesela da nisem kupla košare, ker bi samo denar stran vrgla, danes je star 2 meseca in pol in bi bil od roba do roba v njejuser posted image .
Imam voziček ki se ravno poleže in še zimske vreče nimam, ker pri nas sploh ni nekega tako hudega mraza.
Pa tudi za spanje doma je nebi uporabljala, ker od prvega dne spi v svoji postelji podnevi in ponoči.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?