|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 8:44:01   
Volga
Sem brala pri "sosedovih", pa se mi zdi kar malo noro vse skupaj. Pa sprašujem vas, koliko brisač porabite na dan, ima vsak svojo brisačo, starši, otroci, si brišete ene dele telesa v eno, druge v drugo brisačo? So barvno usklajene s ploščicami, itd...?  O vsem tem se da brati "onkraj", pa me res zanima, kako imate pri vas urejeno? Da vidim potem, kje sem user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 8:46:52   
Kerensa*
Za roke brisat imamo pri umivalniku vsi skupaj eno brisačo... in v WC-ju pri umivalniku (za roke brisat) tudi... imamo namreč ločene prostore - kopalnica in WC... ne zamenjam je vsak dan, ampak 2x do 3x na teden pa... za tuširanje si vzamemo brisačo iz omare (prvo, ki pride pod roke - vseeno, kdo, odrasli ali otroci) in jo po uporabi takoj damo v pranje... OK, predtem še tla po kopalnici z njo pobrišeta otroka user posted image ... o kakšni barvni usklajenosti s čemerkoli ni niti govora... a naj pri vsaki selitvi še na to gledam al' kaj? user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 8:50:45   
goa
Pri umivalniku ena, ki se menja 2x do 3x tedensko, za po tušu pa si vsak iz omare vzame svojo in jo po uporabi vrže v koš za preilo. Tak da se z eno brisačo pobriše ena oseba. In to je to.

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 8:52:45   
anitaz
Vse brisače vsak dan. Za umivanje vsakič novo. Ne gledam barve, tista, ki pride pod roke, tista je na vrsti.

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 8:52:54   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: goa

Pri umivalniku ena, ki se menja 2x do 3x tedensko, za po tušu pa si vsak iz omare vzame svojo in jo po uporabi vrže v koš za preilo. Tak da se z eno brisačo pobriše ena oseba. In to je to.



enako je pri nas....pa tudi mi dol visi za barvno usklajenost - mislim eni imajo izgleda preveč časa, da komplicirajo - vsem takim:

get a life!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 8:53:58   
Kerensa*
Jaz vem, da tudi zdaj, ko bom šla "na svoje", ne mislim usklajevati barve brisač z barvo ploščic ali kaj vem česa že... dam denar rajši kam drugam.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 8:54:41   
nuala
Mi mamo eno za roke, vsaj ponavadi. Eno damo na tla pred tuš kabino, z eno se pa brišemo vsi štirje po tuširanju. 
Tisto za roko zamenjamo po ene 3 dneh, tisto za na tla damo zvečer sušit in jo tudi uporabljamo 2 do 3 dno. Tisto za brisanje pa vsak dan zamenjamo.
In naše so itak bele, ker tudi na barke take dajemo in sem jih pred 5 leti kupila toliko, da se jih do konca življenja ne znebim. Hvala bogu pa bela paše k vsakemi barvi ploščic!

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 8:57:00   
muki1
A sem ful čudna, če imam brisače v enaki barvi kot stene?

Za roke pobrisat mamo eno, ki se menjava po potrebi.
Za po tuširanju pa ponavadi zdaj poleti vsak svojo drgnemo, ker se ne posušijo sproti in potem so naslednji dan že take postane, tak da jih mamo vsak dan sveže. Pozimi pa jih damo na radiator in jih rabimo še naslednji dan.... ampak da bi točno vedela kako je s tem menjavanjem in rekord, kako dolgo je najdlje zdržala brisača user posted image  pa nimam pojma.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 8:57:57   
Anonimen
U mater ste higienični.

Za ženo ne vem ker ima svojo, otroka prav tako, jaz brisačo za tuširanje menjam 1x na teden. Pa se imam za čistega človeka.

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 9:04:44   
Spark
Brisačo za roke zamenjam vsak dan, oz še prej če je potrebno ali pa včasih zdrži tudi dva dni.
Brisačo za tuširanje imamo vsak svojo, ampak jo uporabimo večkrat, nekje na par dni jo zamenjam. Pri tamalih zdrži po cel teden, z možekom jo pa prej zamenjava, ampak ne vem točno kdaj. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 9:07:39   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

A sem ful čudna, če imam brisače v enaki barvi kot stene?


ne nisi, bi pa mogoče bila, če bi se recimo preselila, pa bi imela v novi kopalnici drugačne barve ploščice, kot so tvoje brisače - in zato bi jih potem menjala (kupila nove - v barvi ploščic, stare vrgla vstran)...no, recimo, da bi mi bila takrat res malo čudna (recimo kot Monk)


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 9:10:10   
Šaki
jz že od nekdaj menjam brisačo za tuš zmeraj novo.tko sm navajena.da bi imela pa prakrat isto mi pa ni ker se s to brisačo brišeš povsod.tudi spodaj in mi ni da bi si naslednjič z isto podrgnila po ksihtu.user posted image
ne vemno še zdaleč nism natančna samo tko pač delam že od vedno.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 9:17:27   
Miškolin
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

U mater ste higienični.

Za ženo ne vem ker ima svojo, otroka prav tako, jaz brisačo za tuširanje menjam 1x na teden. Pa se imam za čistega človeka.


ja sem hotla tut jz to napisat... ste pa higienični... men se ne da tolk prat. Pri nas ima vsak svojo brisačo za tuširanje, jaz veliko uporabljam za tuširanje, malo za obraz. Mož uporablja veliko samo za zgornji del in obraz, malo pa za spodnji del telesa. Otroci imajo po eno brisačo za celo telo.
Brisače pa menjamo 1x na teden.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 9:19:52   
jer.za.
Tudi jaz brisače menjavam vsak dan.  Pri nas vem da ni variante da bi imeli vsi štirje eno, saj ko se obriše mož je brisača čisto mokra. Enako pri meni, sploh ko si umivam lase.
Obožujem vonj po svežem, zato raje operem par strojev tedensko več, kot pa da bi se brisala v brisačo nekaj dni skupaj.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 9:20:05   
Anonimen
Za tuširanje vsak dan  uporabi vsak po eno,se pravi 4.Ne mormo se navadit,da bi brisačo za po tušranju, večkrat uporabili.Za obraz ima vsak svojo in za roke je ena za vse,te pa menjam vsake dva do tri dni.se pa vidi pogosta menjava in pranje na frotirju,kipostaja vedno tajnši.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 9:29:57   
Anonimen
Brisačo za tuširanje imam za ene dvakrat, mogoče celo trikrat, če se vmes čisto posuši, isto moj in user posted image . Za roke, pa jo menjam enkrat na dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 9:34:22   
r1ta
Vse brisače menjam 2x na teden, po potrebi 3x. Za tuširanje ima vsak svojo, za obraz tudi, za roke je ena. Vse brisače so enake barve in kakovosti, različnih velikosti.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 9:41:33   
Anonimen
ker se s to brisačo brišeš povsod.tudi spodaj in mi ni da bi si naslednjič z isto podrgnila po ksihtu


Nimam nekih predsodkov glede tega. Vase zaupam toliko, da vem da se bom tudi spodaj temeljito umil. Brisačo vidim kot sredstvo s katerim s sebe obrišeš vodo ne umazanijo.

Razmišljam, kako se je ob takšnem odnosu do tistih stvari spodaj možno sprostiti recimo med seksom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 9:42:33   
Anonimen
Štiri.
Eno zanjga, eno zame, tisto pri umivalniku(ta je majhna), pa eno za moje laseuser posted image .

Brisače so pa vse ali modre ali bele. Ker je kopalnica belo-modra. Mi je grdo da visi oranžna brisača poluser posted image . Če za koga kompliciram, mi pa dol visi. Zato pa delajo več barv. Da lahko izbiramo.

< Sporočilo je popravil karin24 -- 17.9.2008 9:44:25 >

(odgovor članu r1ta)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 9:43:09   
Mišni
Za tuširat imamo vsak svojo, menjajo se na kakšne 3 dni mogoče, za obraz imava midva s Tiborjem svojo, tisto pa menjava tudi na par dni, pojma nima, na koliko.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 9:43:47   
kofetek2010
brisače pašejo v belo/modro kopalnico, ker imam bele, modre in rdeče user posted image

brisače za tuširanje:
~ vsak svojo, ki jo uporabi 1-2x

brisače za roke:
~ tamala ima svojo, tako čist malo in zelo nizko obešeno
~ in imamo še eno skupno, ki jo menjam 3-4x na teden

pol pa imam za pranje še vsak dan po eno brisačo, ki jo sin porabi po treningu

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 9:49:21   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Brisače so pa vse ali modre ali bele. Ker je kopalnica belo-modra. Mi je grdo da visi oranžna brisača poluser posted image . Če za koga kompliciram, mi pa dol visi. Zato pa delajo več barv. Da lahko izbiramo.



user posted image user posted image sve že dve....meni tudi dol visi user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 9:58:10   
petja
Vsak svojo za tuširanje - menjamo 2-3x na teden. Za roke skupna, menjam 2-3x na teden, ena za na tla (to uporabljamo samo za to, da ne stopimo z mokrimi nogami na tla, z njo se ne brišemo), menjam 1x na teden. Za barvo brisač mi pa dol visi, itak imamo bele ploščice user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 10:53:22   
Blueberry
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Vsak svojo za tuširanje - menjamo 2-3x na teden. Za roke skupna, menjam 2-3x na teden, ena za na tla (to uporabljamo samo za to, da ne stopimo z mokrimi nogami na tla, z njo se ne brišemo), menjam 1x na teden.

Tudi mi imamo točno tako.user posted image


_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
17.9.2008 11:39:16   
majcci
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Vsak svojo za tuširanje - menjamo 2-3x na teden. Za roke skupna, menjam 2-3x na teden, ena za na tla (to uporabljamo samo za to, da ne stopimo z mokrimi nogami na tla, z njo se ne brišemo), menjam 1x na teden. Za barvo brisač mi pa dol visi, itak imamo bele ploščice user posted image .


Približno tako imava tudi midva, razen da imava ploščice bolj bež barve.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?