|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:22:20   
spacey
A se vsak dan naličite? user posted image

Jaz se ne, že dolgo ne več.. So pasali tisti cajti, ko sem imela zjutraj čas za take zadeve. user posted image Niti maskare se mi ne da več dajat..


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:23:12   
Anonimen
Za v službo ja.
Med vikendom za v trgovino al pa na kavico ne.
Če pa grem kam na obisk pa odvisno, običajno ja.

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:24:58   
Anonimen
Za v službo vedno. Za v trgovino skoraj nikoli, dam špegle gor in lip glos pa je...

zadnje čase ne dosti, danes pa sem se kr ok namazala...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:25:00   
Strawberrie Cherrie
če sem doma, si zjutraj samo operem obraz, nanesem kremo in to je to. še počesat se mi ne da user posted image user posted image user posted image

da pa kam grem, pa ja, nanesem puder, pa maskaro. sploh ker imam čisto svetle trepalnice, in brez maskare zgleda kot da jih ne bi imela. Je pa res, da se včasih (pogosto?) pozabim počesat(ugotovim šele v avtomobilu ali še huje,že v kakšnem centru), ali pa obujem dvojne različne štumfe, najdem kakšen ličen flekec na bundi/plašči.
Ja, kako je lepo biti mama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:25:37   
tanikaa
Za v službo se. Tudi sicer, z redkimi izjemami.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:29:26   
bt08
Za v službo samo maskaro,zvečer kdaj če gremo kam se mal bolj večerno,za doma pa nikoli!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:31:11   
Anonimen
ja , tudi za doma, ker to doma pomeni vmes skočiti še do trgovin/pošte/ sprehod z malim... Dejansko se ne lišpam, ko sem na bolniški. Takrat tudi hočem zgledat bolna. user posted image

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:34:04   
total
Vedno se našminkam,če sem doma al pa v službi,edino ko sem bolana se mi ne lušta.drgač pa ja.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:34:59   
spacey
Eh, zatajila sem.. Za ven (žurat) se pa res naličim.. Čisto pozabla, ker je to bolj redkost. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:35:09   
blue sky
Če sem doma, si nanesem samo kremo na obraz maskaro, za ven pa tudi puder in glos na ustnice. Za kakšno praznovanje pa obvezno make-up v celoti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:36:52   
orhideja75
vsak dan si obraz namažem s kremo in ja maskara je skoraj obvezna, pa lipglos (kakšen svetleč). 

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:39:12   
Anonimen
vsak dan ...obarvana krema, senca al pa kaka črta na zg veki, maskara, šminka. čez vikend če se mi res ne da spustim senčilo in šminko, krema in maskara vedno. če sem res bolna se tut ne šminkam če se komi do kopalnice prvlečem. če sem pa sam mal bolna se pa raj našminkam ker se tudi potem počutim bolj zdravo :)
še v porodnišnici sem se vsak dan našminkala, celo na porodni mizi sem bla našminkana :) so mi vedno sprožil porod po pregledu :) hehe!

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:39:30   
muki1
Jaz sem se pa zdaj začela za službo, prej se nisem. Edino ko sem sla zvečer ven sem se naličila.
Krema, puder, obrvi si načrtkam z barvico, ker imam albino bele user posted image , pa oči: veke + maskara, pa liška si pordečim in v službo odhitim.
Samo še pri nohtih se moram diciplinirati. Tu je pa kriza.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:39:48   
nuala
Uh, gleda na to, da v "službi" dostkrat barke perem, in to v kopalkah, se tudi naličim ne. Poleti ko imamo do 46 stopinj in redko pod 33 zjutraj in ponoči, se sploh ne naličim.
Pozimi pa za kakšne sestanke ali za na večerjo, za sprehod s psom ali kopanje po parceli zagotovo ne.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:40:24   
ElaM
Za doma, je obvezna krema.
Če pa grem po opravkih, si nanesem puder, namažem z maskaro in glossom. Za kakšne večje podvige mi pa običajno zmanjka časa.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:40:30   
Vilma
Zdaj ko sem doma na porodniški obvezno krema, puder in maskara (imam svetle trepalnice).
Če tega ne naredim, se mi zdi da sem kot prežvečena cunja.
Itak z malim hodim vsaj 2X dnevno ven, tako da mal si že moram narisat obraz user posted image

Pogrešam pa dolge in namazane nohte. To pa mi zdaj ob malčku ne znese. Če pa že, je popraskan, tega ne maram.
In še to. Ko sem nehala dojit, sem se naparfumirala! To je bila prva stvar, ki sem jo naredila user posted image  

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:41:22   
Miss Piggy
Če vem, da ne bom mrdnila iz stanovanja se ne namažem, drugače pa brez fasade ne grem iz stanovanja. Včasih glih tok mal, da mam boljši občutek, včasih pa se potrudim. Močno se pa nikoli ne naličim.


(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:41:35   
glen
Spacey
Jaz sem kot ti,aqua e saponeuser posted image
Zjutraj se umijem, se fajn namažem s kremo pa lip glos to je to.
Nališpam se le, ko grem mal ven zvečer.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:44:07   
Naja31
Jaz se pa skoraj vsak dan. Pa se prej nisem toliko, to sem kakšne pol leta  nazaj začela.
Puder, črna črta, trepalnice, ustnice, mogoče kdaj seničilo na veke in mogoče kdaj rdečilo. Ma, se potem takoj bolj počutim.
Za službo vedno, tudi ob sobotah ponavadi, ob nedeljah pa odvisno od raspoloženja.
Se mi zdi, da sem brez pudra vsa zelena, flekasta, s podočnjaki, in že samo puder in maskara naredita zelo veliko.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 11:47:03   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Jaz sem se pa zdaj začela za službo, prej se nisem. Edino ko sem sla zvečer ven sem se naličila.
Krema, puder, obrvi si načrtkam z barvico, ker imam albino bele user posted image , pa oči: veke + maskara, pa liška si pordečim in v službo odhitim.




In zgledaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:01:55   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Spacey
Jaz sem kot ti,aqua e saponeuser posted image

Ja, cela sem naturale.. Tut las si več ne barvam.. Čeprav me spet ima, da bi si jih malo pobarvala. user posted image

Če pa pomislim kakšna sem hodla v srednjo šolo, me pa skoraj kap zadane.. Ni čudno, da so me vsi prfoksi skenirali od glave do pete in potem imeli na piki.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:05:35   
lelaval
Vedno - tudi, ko sem doma, uporabim maskaro in senčilo. Razen na dopustu - sem natur user posted image  in poleti, ko se takorekoč vsak dan kopamo, pa bi bila cela črna user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:12:51   
fragola
Jaz pa se ne vsak dan! Tudi ko se lišpam ne pretiravam maskara in malo senčila na lička in to je to!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:13:37   
emaa
Za v službo maskaro in senčilo, včasih pozimi puder, šminka ob redkih priložnostih (me potem v službi vprašajo kakšen pomemben sestanek imam). Imam lepo kožo ni potrebe po pudru. Kar sem na bolniški, porodniški, sem puder vrgla stran (je bil že pretečen), šminke bi itak mogla vse, se jim po 5 letih ne pozna, da jih kdo uporablja (si nisem podobna, pa jih ne nosim), maskaro in senčilo dam gor, če grem kam zvečer, pa še to se zgodi, da pozabim. 

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko se lišpate?
21.11.2007 12:18:00   
Felicity
Zadosti. user posted image

Vsak dan za v službo/ čez vikend odvisno kam grem. Če sem bolj doma ne. Pa tudi do trgovine si upam it brez make-upa. user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?