|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kopalni plašč
24.11.2007 22:03:00   
Anonimen
Ga imate, ga uporabljate?

Jaz imam dva, ampak mi razen v porodnišnici (tam res ne vem kaj bi brez njega, ker je zadaj zakrival krvave madeže na spalni srajci, spreaj pa od mleka user posted image ) in v bolnici, res ne pride nikoli prav.
Izpod tuša grem vedno takoj v pižamo ali trenirko, kar za tko doma ga met oblečenega mi pa tud ni, ker me ovira. Se hočem vsest, pa ga moram zmeraj dvignit, da ga nimam nekje čist pod ritjo. user posted image  Pa da nekaj vihra za mano, ko hodim, mi gre tud na živce, pa rokave se ne da zavihat, pa nič.
Torej, ga ve nosite za doma?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
24.11.2007 22:04:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kopalni plašč
24.11.2007 22:11:20   
jakaracman
Imam tri in jih redno nosim.Enega krajšega , ta je za izpod tuša, nato šele pižama.Pa čez vikende se zjutraj vanj zavijem.Skratka šlafrok rules!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kopalni plašč
24.11.2007 22:13:17   
arielca
Ga imam. Potrebujem ga za v toplice (če jih nimajo v hotelu), pa včasih zjutraj in zvečer, če je ful hladno, da ga dam čez pižamo.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kopalni plašč
24.11.2007 22:14:30   
OliveOyl
Imam,
nekje v omari!user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kopalni plašč
24.11.2007 22:36:04   
Anonimen
jaz sem nora na penjuar, kopaln plašč mislim. Še čez cesto kdaj skočim v njem.

(odgovor članu OliveOyl)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
24.11.2007 22:38:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kopalni plašč
24.11.2007 23:21:15   
Marogica
Imam 3user posted image , oblečem pa mogoče 5x na leto.user posted image  So pa mi všeč ja....očitnouser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kopalni plašč
24.11.2007 23:31:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Še čez cesto kdaj skočim v njem.


Meaning...user posted image  Da greš cez cesto na pločnik mal stat v kopalnem plašču al kako? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kopalni plašč
25.11.2007 7:52:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Še čez cesto kdaj skočim v njem.


Meaning...user posted image  Da greš cez cesto na pločnik mal stat v kopalnem plašču al kako? user posted image


Mining, da imam avto parkiran tam in se mi je parkrat zgodlo, da sem nekaj rabla ali pozabla v avtu in sem letela čez cesto.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kopalni plašč
25.11.2007 10:14:52   
pajčolanka
imam in ga obožujem. zjutraj če se mi ne da še preoblečt iz pižame, ga dam čez in mi  je zakon. al pa ko pridem izpod tuša, se samo vanj zamotam ker ponavad ne grem direkt izpod tuša v posteljo...zakon je samo mam prevelikega(velikost Luser posted image ) in že en cajt študiram da bi si kupila še enga, tega pa al popravila al pa kar dedcu uturila. je bil pa zelo pocen, men se zdi da enih 15€ v mercatorju.
sem si ga pa fuuul doug želela sam mi ni bilo da bi dala ful dnarja zanj. je pa tako srednje dolžine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kopalni plašč
25.11.2007 10:18:10   
tanikaa
Mam samo enega in ga redno uporabljam. In glih zaradi njega vsak teden laufa sušilec. Zjutraj ga obvezno rabim. Ko pijem kavo. Hja, pri meni je tako...ni jutranje kave brez kopalnega plašča in čika. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kopalni plašč
25.11.2007 10:18:52   
Anonimen
Ne, ga nimam, ga pa kupujem že par let. In to za  pozimi za na bazen. Mora biti športen, pa se mi ne da v Tivoli iti ponj ali pa nimam denarja. Vedno je nakaj.

(odgovor članu pajčolanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kopalni plašč
25.11.2007 10:20:48   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

. Vedno je nakaj.


Ja, izgovori. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kopalni plašč
25.11.2007 10:25:51   
rija
mam ene 4 user posted image  in vsi so varno spravljeni v omari.....saj res, zakaj si jih že kupujemuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kopalni plašč
25.11.2007 10:39:14   
karamela
Imam enega. Uporabljam ga zelo redko, obvezno za toplice, doma pa recimo 1x mesečno, če pozabm pižamo vzet k se tuširamuser posted image .


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kopalni plašč
25.11.2007 22:38:48   
Anonimen
Jaz ga zdaj kak mesec spet uporabljam - ko se stusiram, da se mi ni treba cist cist obrisat in grem v njem do sobe, kjer se sele oblecem v pizamo. Je treba boksarce skombinirat s cunjami naslednji dan, pa se mi ne da to prej studirat user posted image  

Mam takega fensi s Snoopyjem user posted image

(odgovor članu karamela)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kopalni plašč
25.11.2007 23:17:57   
lelaval
Imam ga - ga oblečem sedaj zjutraj in zvečer, ko se več ne kuri, pa je premrzlo sedet samo v pižami ali trenirki.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kopalni plašč
26.11.2007 8:57:46   
tanaja*
Nimam ga sploh.

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?