|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kontracepcija!
10.8.2009 9:56:02   
vrtnica123
Ojla punce-sem 9 mesecev po porodu in G. mi je za kontacepcijo predpisala Logest tabletke. zanima me tiste ki jih jemljete kako ste zadovoljne in če ste imele kakšne stranske učinke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kontracepcija!
10.8.2009 10:02:24   
veselka
jaz sem jih jemala nekaj let nazaj in jih prenehala zaradi nenehnih glavobolov.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu vrtnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kontracepcija!
10.8.2009 10:11:55   
vrtnica123
Meni jih je predpisala predusem zato ker sem imela med nosečnostjo in po njej probleme z endometriozo jajčnikov- in baje naj bi se to stanje z kontracepcijskimi tabletami izboljšalo- ker drugače se rado ponavlja!

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kontracepcija!
10.8.2009 11:01:56   
veselka
ja, jaz se ne razumem na te stvari. marsikej naj bi KT popravile (ureditev ciklusa, manj menstrualnih bolečin,...), pa so pri meni osebno še poslabšale. menstrualnih bolečin kot sem jih imela med jemanjem in potem še hujših po prenehanju vse do zadnje menstruacije lani, ne pomnim pred samim jemanjem, čeprav so bile prisotne. edina stvar, ki je bla kolikor toliko pozitivna, da moje menstruacije pač niso bile več tako obilne. ampak to se pač dogaja meni. se očitno slabo odzivam na KT (zamenjala sem 3 različne).

upam pa, da se ti s KT popravi stanje. sej večina se po moje dobro odziva.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu vrtnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kontracepcija!
15.9.2009 14:21:01   
Suzikaa
Jaz sem jemala tabletke 9 let in jih ne bom več NIKOLI!!!!!! Preveč škode delajo!!!!!

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kontracepcija!
15.9.2009 14:27:12   
Hope2
Jaz sem dobila 7 mesecev po porodu logest. Kaj drugega mi žal ne preostane, ker sem imela hudo endometriozo, ne smem razkiratuser posted image . Če ne bi imela teh težav, bi takoj vzela mireno al kaj podobnega.
Imam pa tudi jaz za stranske učinke glavobole, če se bodo še nadaljevali, pa ne vem kaj bomuser posted image .

(odgovor članu Suzikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
15.9.2009 14:29:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kontracepcija!
15.9.2009 23:24:12   
vanilla
Jaz sem nekaj let jemala Logest tabletke. Nikoli nobenih stranskih učinkov. Še ginekolog mi je rekel,da bi naj bile z zelo nizko vsebnostjo hormona in da naj ne bi povzročale stranskih učinkov. Meni so ustrezale.
Sicer je mogoče tudi pomemben podatek to, da tudi prej nikoli nisem imela težav s ciklusi, bolečimi menstruacijami, hudimi glavoboli (razen občasnih hudih migren, ki pa se zaradi jemanja Logest tabletk niso povečali).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kontracepcija!
16.9.2009 10:32:08   
julija140
Punce, mene pa nekaj zanima. Kdaj ste začele jemati KT po porodu? Jaz ne dojim več, pa me zanima ali lahko začnem jemati KT takoj ali moram počakati na prvo menstruacijo? Upam, da se ne sliši preveč čudno user posted image


Hvala

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kontracepcija!
3.11.2009 18:02:09   
baby blue
Jst sem imela ravo danes prvi pregled po porodu in sem se odločila po posvetu z G za kontracepcijske tabletke in dobila Cerazette... Je rekla da jih lahko začnem jemati takoj pa tudi dojim... Rekla je da je lahko samo slabost da se mleko za minimalno zmanjša ni pa škodljivo zame in za otročka... P jemat jih moram brez kakršnegakoli prestanka pa vedno ob prlibližno isti uri

(odgovor članu julija140)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kontracepcija!
4.11.2009 11:11:09   
marjetica8
Jst sem pred nosecnostjo jemala logest in sem jih morala kmalu zamenjat zaradi glavobolov, napetih dojk, motenj razpolozenja. Ker mam policisticne jajcnike, sem morala jemat tablete in sem jih morala FUUUL zamenjat, da sem prsla do ta pravih (k mi niso delale nobenih stranskih ucinkov). Probi logest, mogoce ti bojo pasale...je pa za vsako zensko drugace in moras le sprobat.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?