|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vadba ali fitness v času dojenja
6.11.2009 11:31:33   
miska2004
Zdravo,
razmišljam, da bi se udeležila kakšne organizirane vadbe ali pa šla v fitness, saj bo počasi treba kaj naredit zase (mali je star 5m). Ker dojim, me zanima, če so kakšne omejitve, oz. verjetno je potrebna kakšna zmernost?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vadba ali fitness v času dojenja
6.11.2009 11:36:07   
Špela30
Vse kar je v mejah normale je ok. Moj user posted image ima 4 mesece, dojim, športam in ni problema.user posted image

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vadba ali fitness v času dojenja
6.11.2009 12:11:37   
bskrle
Sama hodim na pilates od hčerkinega 6. m., zame so ovira velika prsa in to da mi hitro začne teči mleko.  

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Špela30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vadba ali fitness v času dojenja
6.11.2009 15:58:29   
PC Baby
Malo je vseeno treba pazit, ker ti lahko mleka zmanjka.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vadba ali fitness v času dojenja
6.11.2009 16:29:42   
hubi
Veliko tekočine in ne pretiravaj (toliko miganja, da še lahko klepetaš zraven). No, na aerobiki ne moreš ravno čvekati, ampak se probaj kontrolirati.

< Sporočilo je popravil hubi -- 6.11.2009 16:30:57 >

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vadba ali fitness v času dojenja
6.11.2009 16:47:53   
miska2004
Hvala za odgovore. Sej to me je skrbel, da mi ne bi mleka zmanjkalo... No, ampak saj tolk pa spet ne bom pridna user posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vadba ali fitness v času dojenja
7.11.2009 12:12:20   
marjetica8
Jst sicer ne dojim polno, ampak športam že takoj od 6. tedna po porodu (zmerno seveda), pa zato ni nič manj mleka. Poznam pa eno, ki je profesionalna športnica in je pri obeh otrocih vodila aerobiko in pilates 5 dni v tednu in je polno dojila. Tko da pomoje moras samo pazit da mas dovolj tekočine, če pa opaziš da maš manj mleka pa zmanjšaj intenzivnost...

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vadba ali fitness v času dojenja
7.11.2009 21:34:00   
pikaro
jaz tudi hodim na aerobiko kakša 2m, pa opažam,de če ne pijem veliko,da je mleka resnično manj. Mali pa je star 6m. Veliko pomeni,da spijem vsaj 2l-3l na dan. prej mi je vedno teklo mleko, če se nisma podojila....sedaj pa mi sploh ne več-niti ponoči user posted image user posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vadba ali fitness v času dojenja
7.11.2009 23:01:34   
apollo
Tudi jaz sem 2m po porodu zacela mal laufat, tko po 25minut, pa nisem opazila, da bi bilo manj mleka. Je pa res, da je moje telo na napor navajeno ze od prej, saj sem pretekla pribl 60km na teden. Pred kaksnimi 3 tedni pa sem prenehala, ker me je ena kolegica prestrasila, da se mi bo maternica povesila, ceprav mi je ginekologinja rekla, da je vse ok in lahko pocasi zacnem tec. Zdej pa ne vem kaj narest? A ima katera kaj izkusenj s tekom po porodu? Je pa res, da posledice najbrz niso vidne takoj pač pa čez par let...ne vem. Ali mislite, da ni panike? Sicer pa bom zacela hodit na spinning pa body pump. Tko kot je bilo ze prej receno, potrebno je veliko piti.

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?