|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kopanje v LJ?
16.7.2007 10:22:49   
Vešča
Kam naj peljem svojo 2,5-letnico na čofotanje?
Atlantis je sicer superuser posted image , a si želim malo spremembe, Laguna mi je nekako predragauser posted image ... Kaj mi še preostane, da je res dobro poskrbljeno za zabavo malčkov (otroški bazen, igrala morda?)user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kopanje v LJ?
16.7.2007 10:25:41   
Mina1
IZVIRNO SPOROČILO: Vešča

Kam naj peljem svojo 2,5-letnico na čofotanje?
Atlantis je sicer superuser posted image , a si želim malo spremembe, Laguna mi je nekako predragauser posted image ... Kaj mi še preostane, da je res dobro poskrbljeno za zabavo malčkov (otroški bazen, igrala morda?)user posted image



Ja potej je Atlantis, tudi drag, ampak edine dva na nivoju nekako. Ostane torej Kodeljevo, Ilirija...hm

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kopanje v LJ?
16.7.2007 10:30:13   
Nika v službi
Žal, kar je relativno dobro, je tudi drago. Mi gremo raje na morje kot v Laguno ali Atlantis, pa čeprav imam Laguno na dosegu roke....

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kopanje v LJ?
16.7.2007 10:32:36   
violinski
Nika, a to bolj zaradi cene al zaradi gužve?

Jaz sem sicer na morju doma, ampak žal samo med vikendom, pa bi tudi rada peljala otroke kdaj tule na bazen. Seveda mi po urejenosti najbolj sedeta Atlantis in Laguna, bolj kot cena bi me pa motila gužva. Kaj je torej na teh lokacijah bolj zoprno?


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kopanje v LJ?
16.7.2007 10:33:46   
Mina1
Ma meni se ne zdi pretirane gužvice, fino je če prideš že zgodaj, da dobiš ležalnik in marelo za otroka in to je to, glih zato, ker je drago ni ful gužve.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kopanje v LJ?
16.7.2007 10:38:43   
Nika v službi
V Atlantisu je precejšnja gneča, zunanji del je premajhen in vse je natlačeno, ležalnik zraven ležalnika!

Laguna je bolj prostorna, ker je pač narava, travnik.... gneča znosna.

S tem, da gremo raje na morje, sem mislila predvsem finačno računico. Za vstop na Laguno damo preko 30€, za Strunjan npr. je parking 2€ in vstopnina 3€, torej 8€ za nas tri. Če odštejem nafto, smo prejšnji vikend v Strunjanu zapravili manj kot bi zgolj samo za vstopnino v Laguni, pa smo šli še na kosilo, kavo, rentali ležalnik....

Pa tudi sicer se morje po mojem mnenju ne more primerjati s klorirano vodo. Pri nas te bazen variante pridejo v poštev pozimi, poleti pa morje, morje....



(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kopanje v LJ?
16.7.2007 10:43:41   
Mina1
S tem, da gremo raje na morje, sem mislila predvsem finačno računico. Za vstop na Laguno damo preko 30€, za Strunjan npr. je parking 2€ in vstopnina 3€, torej 8€ za nas tri. Če odštejem nafto, smo prejšnji vikend v Strunjanu zapravili manj kot bi zgolj samo za vstopnino v Laguni, pa smo šli še na kosilo, kavo, rentali ležalnik....


res, potem pa v redu...dobra računica, laguna in A sta res dragi, pa kaj poješ, popiješ...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kopanje v LJ?
16.7.2007 12:26:25   
jer.za.
Tudi mi se raje odpeljemo na morje, pa še najceneje je.Hrana: Za čez dan sadje, jogurti, kaj za grickat, ko greš pa domov se pa ustaviš nekje na pici ali pa doma na hitro narediš juhico pa kakšno meso popečeš, pa je. Otroku pa tudi ne bo nič falilo če čez dan na vsake toliko ne bo imel toplega obroka. Bo pa sadja več pojedel, kar tudi ni tako slabo.
Pozimi pa mi zelo radi hodimo v vodni park Bohinj, nikoli ni gužve, igrač imajo tam ogromno, tako v bazenčku kot izven bazena. Pa tudi ni tako drago. Če pa imaš kartico zvestobe, je pa še vsak šesti obisk brezplačenuser posted image .

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kopanje v LJ?
16.7.2007 13:39:40   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi


S tem, da gremo raje na morje, sem mislila predvsem finačno računico. Za vstop na Laguno damo preko 30€, za Strunjan npr. je parking 2€ in vstopnina 3€, torej 8€ za nas tri. Če odštejem nafto, smo prejšnji vikend v Strunjanu zapravili manj kot bi zgolj samo za vstopnino v Laguni, pa smo šli še na kosilo, kavo, rentali ležalnik....

Pa tudi sicer se morje po mojem mnenju ne more primerjati s klorirano vodo. Pri nas te bazen variante pridejo v poštev pozimi, poleti pa morje, morje....





Ej, tole sva tudi midva z mojim preračunala. Res prideš ceneje skozi, če greš na morje...

Laguna je svinjsko draga... Lani sem bila večkrat tam, samo se na žalost ne spomnim koliko je bila vstopnina. Letos so pa vstopnino ful podražili...

LP A

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kopanje v LJ?
16.7.2007 13:40:59   
violinski
Ful hvala za odgovore. Pri nas varianta, da bi prišli zgodaj in bili ves dan pač odpade 1. ker smo dopoldne vsak v svoji 'službi', 2. ker  se ves dan nekje cmarit na soncumeni ni, pa možu tudi ne. Dopusta zaenkrat ne jemljemo v juliju in avgustu, če že kak dan smo pa res raje doma, se pravi v KP. Mislila sem bolj na take popoldanske oz. večerne variante - toliko da se namočimo.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kopanje v LJ?
16.7.2007 13:58:37   
violinski
popravljam izgled, ker se je grdo zapisalo

MAXI
celodnevna 13,00 €,  vikend: 16,00 €
MIDI
celodnevna 10,00 € vikend: 13,00 €
MINI
celodnevna 8,00 €, vikend: 10,00€

OTROCI DO 1m VIŠINE - VSTOP BREZPLAČEN
---------------------------
Resnično je obupno.

Jaz kot domačinka sem se zgražala, ko sem morala na kopališču v Žusterni dat 2€ za popoldansko kopanje??? Moram pozabit user posted image

< Sporočilo je popravil violinski -- 16.7.2007 13:59:11 >

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kopanje v LJ?
16.7.2007 14:25:31   
Naja31
Midva z malim sva bila v soboto popoldan v Laguni.
Jaz sem bila prvič, vse mi je zelo všeč, razen cene, ki je res previsoka.
Včeraj smo šli na Ilirijo ( me je mož prepričal). V primerjavi z Laguno je džabe (4 eure), ampak tudi vse ostalo je bolj podn od podna. Saj bazen in voda v njem je ok, ampak vse drugo (infrastruktura, umazanija, ...) je pa res zanič.
Ne vem kam se gre še lahko , na srečo gremo na morje naslednji teden.
Naslednje leto pa bomo razmislil o sezonski vstopnici za laguno, ki se nam je zdaj ne splača več kupiti.

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?