|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kosila 7-8 mesečnikov
5.5.2005 12:10:16   
total
Punce,kaj kuhate za svoje malčke,meni je to vse tako enolično in sploh nimam več idej:zmeden: .Naj povem,da zelo rad je in obožuje vso zalenjavo in meseka:bravo:,ampak ne vem več kaj naj mu pripravim? A lahko kaj na čebuli,kako omako,testenine,kakšno juho,s čim vse zgostite,dejte mi mal pomagat:ups:


Lp, zlate ste:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kosila 7-8 mesečnikov
5.5.2005 13:41:34   
Anonimen
Total pri 8 mesecih nismo zanjo več kuhali posebej ampak sem ji dajala že vso hrano (razen svinjine), le manj sem solila in začinila.

Ja, s čebulo sem ji tudi delala že takrat. Saj jo itak daš čiost malo, pa tut nikoli ni imela težav. Testenine sem kupila kar tiste male mislim da so rižolini al neki podobnega. Zgleda kot riž ampak so testenine. Tko ti ni terba skrbet za prevelike kose, pa v juho tudi lahko zakuhaš. Zelo rada je imela gres zakuhan v juhi. Omaka pa mleto meso, paradižnik, lahko korenček, paprika, malo čebulce pa v multipraktik, njami.

Za zgostit pa dam ponavadi vodo in moko, not pa mal rdeče mlete paprike za lepšo barvo, lahko pa zgostiš tudi z drobtinami.

Zelo rada je ribe, zdaj so prav fajn postrvi, pa malo kosti imajo.

Jaz bi na tvojem mestu kar za vse začela enako kuhat. Kaj pa večinoma kuhaš?

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kosila 7-8 mesečnikov
5.5.2005 13:50:26   
total
Ojla,alja,dober predlog,nekak se mu ne upam dat takšne stvari,kot je čebula,pa omake...Ampak bom probala.Ponavadi je krompirček+korenček+mesek,dodam puter ali kislo smetano in vse zmiksam,to obožuje,pol pa vso zalenjavo kombiniram in dodavam rjavi riž ali ribano kašo,in pol mi zmanjka ideje:zmeden:

Lp

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kosila 7-8 mesečnikov
5.5.2005 14:00:19   
Anonimen
lahko mu skuhaš:

-riž z zelenjavo (bolj na male rezince nareži, da bo lahko jedel
-testenine z zelenjavno ali mesno omako (ali mix). kupi male testenine, da jih ne bo treba rezat
-juhica s temi istimi malimi testeninami
-ribe, postvi ali file
-njoki z omako
-krompirjev golaž
-obara
-bučke v omaki in pire
-kumare v omaki in pire
-blitva ali špinača v omaki in pire
-pražen krompir namočen z omakco od mesa
-šparglji (začela se je sezona) samo skuhaj, zraven paše pečen krompir
-lazanja (zelenjavna, mesna ali mix)
-pasulj (Lea ga je oboževala že pri 6 mesecih)
-kislo zelje z žganci
-sladko zelje in pire krompir
-paradižnikova omaka in pire...


Najbrž bi se še kaj našlo, pa se zdaj ne spomnim.
Mislim pa, da bo zdaj najbrž počasi čas, da ne miksaš čisto vsega. Kar se da narezat čisto na tanko mu poskusi dat tako, drugače pa kupi take manjše testenine, gostiš lahko tudi z gresom, ampak previdno, ker se nakuha.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kosila 7-8 mesečnikov
5.5.2005 14:26:34   
filipinka
Tudi meni se porajajo takšna vprašanja!:zmeden: No, midva sva danes komaj prvič poskusila meso-puranje. Zmiksala sem ga s korenčkom in ga je ful rad jedel!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kosila 7-8 mesečnikov
5.5.2005 15:44:30   
total
alja hvala ti za ideje,zlata si:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kosila 7-8 mesečnikov
5.5.2005 15:48:57   
Anonimen
:ups::love:

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?