|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kosila pri mami/tašči
5.2.2009 14:30:46   
Anonimen
Vedno se sprašujem kako imate rešeno tisti, ki vam kuhajo mame/tašče.

Pridete, vsedete, pojeste, rečete hvala in adijo? Ali pomijete posodo?

Jim plačate kaj za kuhanje, napolnite hladilnik?!

Vam kuhajo vsak dan? Je to od predjedi do sladice? ...

Meni kosilo dostavijo - iz gostilne. Plačam kosilo + dostavo.

< Sporočilo je popravil ***Želva*** -- 5.2.2009 14:35:53 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kosila pri mami/tašči
5.2.2009 14:35:02   
Anonimen
Tašča ti ga dostavi al kakouser posted image

Midva greva sam enkrat mesečno na kosilo, kao k tašči, sam itak stara mama kuhauser posted image
Pomivam ne, računa mi tud ne izstavjo, v hladilnik jim nič ne dam....
Skuham pa kofe po kosilu, pa poslušam jo pol dve uriuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kosila pri mami/tašči
5.2.2009 14:40:30   
babylove
pa poslušam jo pol dve uriuser posted image


Za polulat user posted image  !

_____________________________






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kosila pri mami/tašči
5.2.2009 14:40:44   
Mišni
Ja, mi pridemo, pojemo in potem se počasi spokamo. Nič ne pomivam, nič ne filam hladilnika. Samo to se redko zgodi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kosila pri mami/tašči
5.2.2009 14:41:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Vedno se sprašujem kako imate rešeno tisti, ki vam kuhajo mame/tašče.

Pridete, vsedete, pojeste, rečete hvala in adijo? Ali pomijete posodo?

Jim plačate kaj za kuhanje, napolnite hladilnik?!

Vam kuhajo vsak dan? Je to od predjedi do sladice? ...

Meni kosilo dostavijo - iz gostilne. Plačam kosilo + dostavo.


S to temo sem mislila predvsem vsakodnevno kuhanje.

Saj drugače ko mi gremo jest k tašči in mami tudi nič ne pomagamo. No v večini ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kosila pri mami/tašči
5.2.2009 15:11:33   
lelaval
Nas tašča nikoli ne povabi nas kosilo. Pa bi lahko.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kosila pri mami/tašči
5.2.2009 15:17:15   
rija
naša nam kuha vsak dan: ali pri nas ali pri sebi. ko kuha pri nas, pač uporablja vsebino našega hladilnika. ji pa seveda poleg tega dam vsak mesec za celomesečno fasungo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kosila pri mami/tašči
5.2.2009 16:47:25   
muška
nas povabijo zelo zelo redko na kosilo in ko nas povabijo pomijem posodo. prispevamo nikoli nič (edino kako flašo vina iz kleti). svakinja je dnevo pri tašči na kosilu s celo familijo in ne prinese NIČ (tudi vinčka recimo ne), tako da ni šans, da bi jaz kaj nosila.  V naši hiši pa se dostikrat zgodi, da skuham kaj večjega nažlico recimo in potem povabim še moja dva, obratno je bolj redko.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kosila pri mami/tašči
5.2.2009 18:37:14   
Anonimen
Pri nas imamo tako zrihtano..Smo tri familije v eni hisi,vsaka ma svoj stuk,pa vsak kuha en dan.V nedeljo pa gremo ponavadi k nasim domov za cel dan...

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kosila pri mami/tašči
5.2.2009 19:24:52   
Hope2
K tašči gremo 1x na mesec in k mami tudi. S sabo ne nesemo nič, razen prazne embalažeuser posted image , prispevamo ne nič, hladilnika ne napolnimo, domov pa pol peljemo še poln prtlažnikuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kosila pri mami/tašči
5.2.2009 19:26:35   
metuljčica1
Mi se kar povabimo k tašči na kosilo 2x na mesec.Prispevamo bore malo kvečjemu še domov kaj odnesemo.Ampak je tašča vesela da pridemo

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kosila pri mami/tašči
5.2.2009 20:46:24   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

pa poslušam jo pol dve uriuser posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kosila pri mami/tašči
6.2.2009 15:42:12   
jana
Pri nas kosilo vedno kuha tašča, ostalo pa različno,pač katera ima čas.Hrano in ostale potrebščine pa kupujeva in plačujeva midva oz.moj mož.Smo pa v skupnem gospodinjstvu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kosila pri mami/tašči
7.2.2009 19:07:31   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Nas tašča nikoli ne povabi nas kosilo. Pa bi lahko.


moja tud ne  sem se pa ravno včeraj hecala ko sva govorila z tastom in sem rekla kaj bote pa pr vas jutr dobrga jedl pa prav nč bomo mel dieto user posted image  sem rekla pol se pa naumo oglasl

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kosila pri mami/tašči
7.2.2009 19:13:01   
kepa*
Mi smo pri moji mami zelo pogosto na kosilu, pa ko pride na obisk, nam vedno ful prinese kaj skuhanega itd. jaz ju pa redko povabim, ker ne znam kuhat tk dobro kot ona.  Oziroma jo povabim, kuha pa ona, hehe. Je namreč kuharica. Tašče pa nimam več.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kosila pri mami/tašči
8.2.2009 8:21:04   
mala zirafa
Pri mami pometem in pomijem po tleh, ker je res ogromna površina tal.Pa se mi zasmili.Potem je pa ful vesela.Pri tašči nič.user posted image Razen tega da pripravim mizo, pa te stvari.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kosila pri mami/tašči
8.2.2009 9:02:27   
bamoocham
Ne spomnim se, kdaj sva bila nazadnje na kosilu pri tašči ali pri mojih starših.
Se zgodi ful poredko, da naju povabijo-po navadi za kak večji praznik (božič, rojstni dan). Drugače pa skoraj nikoli.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kosila pri mami/tašči
8.2.2009 21:28:40   
Shorty_
Vsak dan kuhava sama. Kadar gremo k tašči, (sosednji vhod) ji pomagam pripravit mizo, al pa jaz recimo krompir naredim, al pa solato, pa pol tja prinesem, pa znosim ji iz mize da da ona pol v pomivalca (ma nek specijalen sistem pa se nočem mešatuser posted image ) pol pa kavico spijemo pa gremo.
Poleti imamo itak skupaj piknike, včasih tud midva nabaviva, vendar večkrat tast in tašča.

Pri mojih pa samo pojemo, jim pa mož pomaga pri tehničnih zadevah, pa računalnik zrihta, jz pa uživam in v miru pijem kavico ko se vsi igrajo s tamalo.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kosila pri mami/tašči
8.2.2009 21:41:08   
Rožica I
Nas kar precej vabijo, večinoma pa se ne odzovemo vabilu na kosilo, ampak rečemo, da pridemo po kosilu user posted image .
Mi je fajn kdaj kaj skuhat, ker je to itak precej redko med tednom (pač delam/kuham večerje), med vikendom pa itak skoz vabijo stari starši.
Ko sem tam, pa pomagam kakor mi je user posted image , ponavadi jih raje zalagam s kakimi stvarmi iz trgovin, za katere vem, da jih rabijo, pa se jim na da iskat in skakat okoli. Da bi pa kaj več, kot pospravla posodo v pomivalca ali pa pripravla mizo, pa itak ne dovolijo (še k sreči user posted image ).


< Sporočilo je popravil Rožica I -- 8.2.2009 21:55:42 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kosila pri mami/tašči
9.2.2009 22:12:47   
massylou
Bolj malo kuha, puca in nakupuje. Tako da je to predvsem na meni... No, pomije krožnik za sabo.

Pri mami se bolj malokrat dobimo, ampak s seboj prinesemo samo doma pečeno pecivo, sok... Tudi pomijem včasih oz. pomijeva skupaj.

< Sporočilo je popravil massylou -- 9.2.2009 22:17:36 >

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kosila pri mami/tašči
10.2.2009 11:41:33   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Nas tašča nikoli ne povabi nas kosilo. Pa bi lahko.


enako.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kosila pri mami/tašči
13.2.2009 11:59:12   
Anonimen
Pri nas pa je tako, da s taščo zaenkrat še kuhava skupaj (mi kuhinjo še urejamo), enkrat ena, drugič druga, kakor ima katera čas. Vedno (razen, ko moram kam it) pa jaz pomijem posodo in pospravim vso ropotijo. Skoraj vsako nedeljo pa gremo k mojim domov, ker je moja mami čist žalostna in užaljena če nočemo prit user posted image . Tam ponavadi tudi pospravim mizo in pomijem posodo.
Glede nakupa je tako, da imamo pri naši hiši vedno zalogo in to nabavljamo vsak malo. Večkrat pa tast, on nam naredi zalogo moke, olja, sladkorja.. tako da jaz večinoma potem kupujem same drobnarije. Meso imamo doma.
K moji mami pa ne nosim nič, noče. Večkrat pa spečem kako pecivo.

(odgovor članu ključek)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kosila pri mami/tašči
24.3.2009 13:38:28   
josephine27
Mi se kar povabimo k tašči na kosilo 2x na mesec.Prispevamo bore malo kvečjemu še domov kaj odnesemo.Ampak je tašča vesela da pridemo


zamenjam besedo tašča z mama.

pri tašči jemo pa vsake pol leta.


_____________________________



(odgovor članu metuljčica1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kosila pri mami/tašči
27.3.2009 12:39:54   
zita
Na spovabi tašča in mama.Nobeni nič ne  nesemo, od njiju pa gremo z naloženim krožnikom peciva... Sta obe zlata vredni ženski.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kosila pri mami/tašči
27.3.2009 18:05:53   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Nas tašča nikoli ne povabi nas kosilo. Pa bi lahko.

Enako, midva sva že 15 let skupaj, pa mi ni tašča niti enkrat skuhala kosila. Še ko pridemo na obisk je na meniju samo kava, če je dobre volje sok in kakšen keks. O kakšni hrani ne duha ne sluha. Ni bilo in verjetno tudi ne bo.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?