|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kovinska škatla za adaptirano mleko
3.4.2005 23:26:58   
Jančika_
Punce, ki imate več izkušenj z adaptiranim mlekom - kje bi se dalo dobit kakšno kovinsko škatlo za adaptirano mleko? Malo mi že gre na jetra stalno tisto kartonsko škatlo odpirat, pa potem še vrečko.

Mislim, da sem enkrat videla v DM-u Milubox, to je pa tudi vse. Se da to dobit mogoče tudi brez vsebine?

Vsem lep pozdrav! :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kovinska škatla za adaptirano mleko
3.4.2005 23:33:00   
dix
SAj ta milubox JE brez vsebine, tja not pol preložiš vrečko in jo imaš pol tam. Ne pa vsebino presipat direkt v kakokoli drugo embalažo, saj to pa tudi piše na škatli od mleka.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kovinska škatla za adaptirano mleko
3.4.2005 23:36:47   
Jančika_
A da je prazna, aha, hvala! Imeli so jo na najvišji polici, ki je jaz niti pod razno ne dosežem, in nisem mogla od blizu pogledat.:ups:

Kaj pa potem, ko daš vrečko v škatlo, mora biti že vedno posebej zaprta (vrečka mislim), ali je dovolj, da je v škatli?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kovinska škatla za adaptirano mleko
3.4.2005 23:55:27   
Pinja
Oj Janička, a ne dojiš več? Me že dolgo ni blo na RR, pa nisem na tekočem :ups:. Vem da ti je zaradi nosečnosti zmanjkovalo mleka in si pila sezamov čaj (meni ni pomagal), pol pa nisem več sledila.

Vrečke ti ni treba posebej zapirat, ker se škatla vakumsko zapre :bravo:!

lp :sloncek:

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kovinska škatla za adaptirano mleko
4.4.2005 9:42:38   
Jančika_
Hojla, Pinja, ti pa res nisi na tekočem:)-! Ja, sezam mi je takrat pomagal. Potem sem imela pri 11 tednih spontani splav in ker sem bila dvakrat v bolnici, je bilo treba malega navaditi na flašo.

Zadnjih 14 dni je kazal vedno manj interesa za dojenje, pa še parkrat me je ugriznil do krvi:hudicek:. Meni je tudi postalo všeč, da mi ni treba skoz zraven svetit, pa še zunaj mu lahko dam flašo (dojiti ga nisem mogla, ker je preveč okoli gledal).Tako da ga zdaj dojim samo še zjutraj, ko je preveč zaspan, da bi se spomnil na grizenje8).

Hvala za nasvet o škatli, bom šla kar kupit!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kovinska škatla za adaptirano mleko
4.4.2005 9:55:27   
puncica
Mi imamo kr uno od novolaca zdej imamo aptamil sicer al pa prej smo imel tist od kapučina, al pa kej podobnega:)-

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kovinska škatla za adaptirano mleko
4.4.2005 10:26:59   
Blink1
Ja mi imamo tudi kar ono od Jacobsa. Sva kupila kavo v Avstriji, pa sva posodico zraven dobila. Pa ravno ena vrečka Hippa gre not:bravo:

če pa vzamem mleko zraven, pa ga dam v tako manjšo plastično, ki dihta;)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kovinska škatla za adaptirano mleko
4.4.2005 12:40:12   
kofetek2010
kavo, moko, sladkor, čokolino - imam v onih kovinskih škatlah od mobitela ;) - mi pašejo v kuhinjo :)-

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kovinska škatla za adaptirano mleko
4.4.2005 12:42:43   
Blink1
Od Mobitela?? Katere pa so to?? Jaz imam moko, sladkor itd...v Tupperveru:zmeden: Dobila od mame:bravo:

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kovinska škatla za adaptirano mleko
4.4.2005 12:44:16   
BARBARA R.
Jaz te zadeve, žitne kaše, adaptirano mleko,........ pretresem v Tupperware posode, ki so hermetično zaprte.

:muca:

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kovinska škatla za adaptirano mleko
4.4.2005 12:45:24   
kofetek2010
od mobi paketov :)-:)-:)-
male škatle (samo SIM kartice)
srednje in velike od paketov (mobitel + SIM)


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kovinska škatla za adaptirano mleko
4.4.2005 17:11:51   
Jančika_
Vsem hvala! Sem šla danes pogledat tisto škatlo od Milupe od blizu (na srečo so jo prestavili na spodnjo polico:)-). Pa mi ni tako všeč, bom raje Joeju kakšen kofe kupila - dve muhi na en mah.:)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kovinska škatla za adaptirano mleko
4.4.2005 20:59:44   
Seven*
Jaz sem jo dobila zastonj od neke zavarovalnice, pa ni vredna svojega dnarja. :) Tvoja resitev je super..

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?