|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kranj in EA
20.2.2008 20:26:45   
lindy
Vse tiste, ki ste rodile v Kranju z EA prosim za izkušnje, pa tudi samo tiste, ki ste imele navaden porod, kajti odločam se med ljubljansko in kranjsko porodnišnico!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kranj in EA
20.2.2008 20:41:38   
PAJO
ja jz sm rodila v kranju in mi je blo res dobr,prov za pohvalt.
je pa to cist odvisn od vsake posamezne,enim je dobr drugim spet ne.

kar sama se odlociuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kranj in EA
20.2.2008 20:44:12   
N _ B
Rodila 2x s CR in lahko samo pohvalim.

Za EA mislim, da priporočajo, da predhodno prideš na pogovor z anasteziologom.
Pokliči in vprašaj.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kranj in EA
20.2.2008 20:55:00   
rogljicek
Jaz sem bila zelo zadovoljna, lepo so poskrbeli zame in za bebiko, moj partner je bil z mano v sobi vse 3 dni in doplačala sva borih 15eur/dan. Porod sem imela sicer zelo lahek (50min od odteka vode do poroda), tako, da sem bila na porodni postelji cc 15 min. Na žalost sem pa pri porodu naletela na najmanj prijazno sestro in najmanj prijaznega ginekologa, nesreča pač.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kranj in EA
20.2.2008 21:07:17   
valentina2006
1X rodila v Kranju, nimam kej za pripomnit. OK

Tud maja mam namen it rodit v Kranj.  

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kranj in EA
20.2.2008 21:10:11   
Anonimen
2 krat sem rodila v Kranju in nimam pripomb.Sestre na odelku so pa druga pesemuser posted image

(odgovor članu valentina2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kranj in EA
21.2.2008 16:36:47   
Julija08
Jaz sem bila zelo zadovoljna, lepo so poskrbeli zame in za bebiko, moj partner je bil z mano v sobi vse 3 dni in doplačala sva borih 15eur/dan.



A to je če vzameš nadstandardno sobo? To je ful fajn se pravi lahko tudi spi pri tebi oz. ostane čez noč? user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kranj in EA
21.2.2008 16:47:23   
benika
A to je če vzameš nadstandardno sobo? To je ful fajn se pravi lahko tudi spi pri tebi oz. ostane čez noč?


Ne. To pomeni, da si sama v sobi in da imaš lahko obiske preko celega dneva. Nadstandard gor ali dol, ob 17h mora mož domov. Ga na to prijazno opomni varnostnik.

Drugače sem pa sama 2x rodila v KR in, razen na določene sestre na oddelku, nimam nobenih pripomb.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kranj in EA
21.2.2008 16:56:58   
Julija08
Ne. To pomeni, da si sama v sobi in da imaš lahko obiske preko celega dneva. Nadstandard gor ali dol, ob 17h mora mož domov. Ga na to prijazno opomni varnostnik.



Ah, pol pa brez veze nadstandardna soba. Če si sama notri ti je pa še dolgčas. No, avgusta bom šla tudi jaz v Kranj rodit. user posted image user posted image user posted image  Razen, če me kje drugje ne prime. Ja pa baje je v Kranju ful dobra hrana.user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kranj in EA
21.2.2008 18:37:13   
*tajda*
Super osebje v porodni in na oddelku,hrana je res dobra...v glavnem same pohvaleuser posted image user posted image user posted image

Upam da grem še enkrat v Kranjuser posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kranj in EA
22.2.2008 8:30:57   
ajdaN
2x rodila v KR, obakrat vse OK, nobenih pripomb.

Hrana tudi dobra.

Za nadstandard pa res ni nič posebnega, ampak bi se še 1x odločila zanj.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kranj in EA
22.2.2008 15:44:44   
Aurea
Kako pa je z možnostjo izbire babice v KR? Sem slišala, da je možno za doplačilo.

Katere babice v KR so dobre?  

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kranj in EA
3.3.2008 19:45:17   
mateja80
Pred slabima dvema mesecema sem v Kr. rodila z EA. Baje sem bila prva letos, ki se je odličila za to možnost - to ni mišljeno kot hvala,ampak je to na zelo grd način povedala anestezistka, ki mi je vstavljala EA. Kot to, če še nisem slišala za ultivo. Sem, ampak sem se odločila za EA in jo tudi plačala zato ne vem zakaj morajo klatiti take pripombe v porodni. Mislim,da je bila fora ta, da je zaradi mene mogla bit takrat v službi. Vklopili so jo pa šele po dobrih štirih urah popadkov ampak ti povem,da fuuul paše, ko jo dobiš :). Na koncu so mi jo odklopili, ker popadki niso bili več tako močni in sem dobila še umetne, potem pa še pritiskanje in najlepši trenutek v življenju!!


(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kranj in EA
4.3.2008 9:22:23   
Miska2
Tudi jaz lahko zelo pohvalim Kranj, vse je bilo super, vključno s hrano user posted image , naslednjič grem zopet tja.
Kolikor vem, tako ultivo kot EA lahko priključijo šele potem, ko imaš že nekaj časa naravne popadke, sicer jih katerakoli metoda "zatolče" in porod ne poteka, kot bi moral... tudi pri meni je bilo tako, sem morala najprej majčkeno potrpeti, potem pa je bilo manj boleče in nasploh vse v redu.

(odgovor članu mateja80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kranj in EA
4.3.2008 9:51:03   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Kako pa je z možnostjo izbire babice v KR? Sem slišala, da je možno za doplačilo.

Katere babice v KR so dobre?  


to možnost sva midva izkoristila pri prvem porodu in ga imam  v lepšem spominu kot drugega, ker je bila babica cel čas zraven in sem ji res 100% zaupala.

Sej pri drugem tudi ni bilo nič narobe, samo zelo hitro je šlo in se mi zdi, da me tista pripravnica ni preveč resno jemala dokler ni vidla, da je pa ta mala res že skoraj zunaj. user posted image

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kranj in EA
4.3.2008 16:43:24   
rogljicek
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Jaz sem bila zelo zadovoljna, lepo so poskrbeli zame in za bebiko, moj partner je bil z mano v sobi vse 3 dni in doplačala sva borih 15eur/dan.



A to je če vzameš nadstandardno sobo? To je ful fajn se pravi lahko tudi spi pri tebi oz. ostane čez noč? user posted image user posted image user posted image  


Ne, to ni nadstandardna soba. To je normalna soba z dvema posteljema. Zase ne doplačaš nič, doplačaš pa za partnerja. V bistvu plačaš samo za njegovo hrano. Kaj pa je 15eur/danuser posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kranj in EA
10.4.2008 12:17:51   
lindy
A če greš v Kranj rodit z EA se lahko tam odločiš al moraš to prej povedat?

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kranj in EA
10.4.2008 13:28:34   
benika
Moraš na posvet z anesteziologom, saj ti da en papir, ti ga podpišeš in prineseš s seboj v P.

Mislim pa, da je *tajda* enkrat napisala, da jo je dobila brez predhodnega nasveta.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kranj in EA
10.4.2008 14:31:46   
*tajda*
Ja res je jst sem jo dobila brez posveta ker sem bila prepričana da bom rodila z ultivo pa mi je kolegica ki je rodila dva dni pred mano odsvetovala,češ da njej ni pomagala.Tako sem imela it namen v ponedeljek na posvet za EA ampak je bilo že prepozno ker so se začeli popadki in sem morala v porodnišnico.Ko sem prišla v porodno sem samo babico prosila če lahko dobim anestezista ker bi rada rodila z epiduralno.Takoj je prišel in mi prinesel nek list za podpisat,ampak sem rekla da mi ni treba nč razlagat in naj mi da samo hitro za podpisat da dobim EA user posted image  Tako sem dobila EA in končno normalno zadihala user posted image .
Je pa dobro da greš prej na posvet,za drugič bom sigurno šla.
Aja to sem pozabila napisat da sem mogla čakat da so mi dali EA 45 minut ker so mi vzeli kri da so pregledali če se dobro strjuje,takrat sem pa res preklela zakaj se nisem šla že prej zmenit.

< Sporočilo je popravil *tajda* -- 10.4.2008 14:32:57 >

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kranj in EA
10.4.2008 14:53:17   
lindy
A imajo oni kakšne uradne ure za ta razgovor o EA?

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kranj in EA
10.4.2008 15:16:23   
jazabel
ne, uradnih ur ni. enostavno greš v porodnišnico in receptorju rečeš, da bi šla na pogovor z anesteziologom in počakaš.


(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kranj in EA
10.4.2008 15:27:39   
*tajda*
uradnih ur res nimajo,je pa najbolje da prej pokličeš in se dogovoriš z anestezistom za določeno uro.

(odgovor članu jazabel)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kranj in EA
10.4.2008 15:52:42   
benika
uradnih ur res nimajo,je pa najbolje da prej pokličeš in se dogovoriš z anestezistom za določeno uro.


Lahko greš pa kar tako tja. Saj anesteziolog je tako ali pa tako tam in te takoj sprejme. Če pa ima kakšno operacijo pa čakaš, naročena ali ne. Pridi pa nekje okoli 9-10 ure.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kranj in EA
10.4.2008 20:56:28   
lindy
Punce kaj mislite, da je boljše, da greš rodit z EA v Postojno ali Kranj?

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kranj in EA
10.4.2008 21:32:05   
benika
Ja a je važno kje boš rodila z EA? user posted image

Misliš, da v Postojni bolj prime kot v KR? user posted image Ah dej nehi, no. Kje boš rodila, je tvoja odločitev, EA je povsod ista, le anesteziolog je drug.user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?