|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krema za porjavitev ?
13.2.2007 7:44:31   
Anonimen
Ker sem se odločila,da nebom več uporabljala pudra bom se mazala z kremo za samoporjavitev raje.Manj dela in še tako se ne vidi.Ravno včeraj sem se in moram povedat da mi je zelo všeč ker mi prekrije vsaj malo pegice.Ampak ali lahko te kreme uporabljam vedno???Ali pa ni priporočljivo????

< Sporočilo je popravil wahoo -- 13.2.2007 15:12:37 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali ni priporočljivo mogoče...
13.2.2007 7:50:08   
Magi*
uf, jaz tega ne bi delala. sploh so pa meni pegice tako luštneeeuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Krema za porjavitev ?
13.2.2007 7:54:04   
Anonimen
če jo boš skos uporabljala boš na koncu ko ena ciganka :) farbe mislim :)

jaz namesto pudra raje uporabljam barvno kremo! se super obnese! pa še barve ne spuščauser posted image

< Sporočilo je popravil wahoo -- 13.2.2007 15:12:50 >

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali ni priporočljivo mogoče...
13.2.2007 8:05:59   
Anonimen
Saj si nebi vsaki dan mazala.Vsaki četrti peti ko že zbledi malo.Kakšne pa so to barvne kremice?Kje se dobijo??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali ni priporočljivo mogoče...
13.2.2007 8:17:18   
a.jda
Jaz že nekaj časa tako delam, vsake nekaj dni si namažem s to kremo za samoporjavitev, mi je tko fajn, da nisem čist bleda. Če je pa škodljivo pa ne vem, vendar mislim, če si namažeš 1-2 x na teden da nima kaj biti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali ni priporočljivo mogoče...
13.2.2007 8:19:45   
Anonimen
To me je zanimalo.Ker že mam pudra preko glave.Ta Avonova krema je pa tako lepo nič nisem flekasta lepo enakomerno kar za puder ne morem rečt.Vsak se vidi na koži.Nikoli ne moreš trofit takega puda,ki je res tak kot koža.

(odgovor članu a.jda)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali ni priporočljivo mogoče...
13.2.2007 9:03:42   
amalija
JAz jih tudi uporabljam, ker sem ful bleda drugače user posted image

Niso nič škodljive, tudi če jo boš uporabljala vsak dan, ne boš kot ciganka user posted image
Samo pri nekaterih se lahko razvije bolj oranžen efekt, kar pa ni ravno fino.

Jaz trenutno uporabljam Sundance, cca. 1-2x tedensko in je super. Na začetku sem imela mal problemov s flekci oz.  sem neenakomerno razmazala, zdaj pa že v miže obvladam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali ni priporočljivo mogoče...
13.2.2007 9:05:40   
Anonimen
Amalija na kolko časa si pa potem delaš piling?Ker bi se baje naj delal vsakih deset dni????

(odgovor članu amalija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali ni priporočljivo mogoče...
13.2.2007 9:15:29   
Anonimen
Reden piling(najmanj 1xna 14 dni) pa vlaženje kože. Ker kreme za samoporjavitev izsušujejo kožo. Sploh na obrazu. Ponoči malo močnejšo kremo gor pa bo.
Sigurno bolj zdravo kot solarij.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali ni priporočljivo mogoče...
13.2.2007 9:59:48   
amalija
Jaz delam piling 1x  na teden, imam enega zelo blagega (encimskega od AD), preden si ponovno nanesem self-tanner.

Vse kreme za samoporjavitev ne izsušujejo, pomembno je tudi, kakšna je tvoja koža. Jaz imam pač nočno kremo bolj hranilno, pa  je :)

10000000x bolj zdravo kot solarij ali sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali ni priporočljivo mogoče...
13.2.2007 13:22:52   
blak
samo glede pilinga. Glih zadnjič mi je kozmetičarka o tem razlagala. Piling naj bi se delal le 1x na mesec, ker celice rabijo okrog 30 dni, da se regenerirajo. Tako da pogost piling le tanjša povrhnjico. no, to so njene besede.

Glede samoporjavitvene kreme pa ne znam pomagat. sem bolj temne polti.user posted image
Me pa tudi zanima, kaj so te obarvane kreme, ker tudi meni ti pudri ne dišijo preveč. sem se malo uštulila, neuser posted image

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali ni priporočljivo mogoče...
13.2.2007 13:26:48   
Anonimen
Jaz tud uporabljam kremo za samoporjavitev, raje kot puder.Imam pa dove in je superuser posted image user posted image

(odgovor članu blak)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali ni priporočljivo mogoče...
13.2.2007 13:35:56   
amalija
IZVIRNO SPOROČILO: blak

samo glede pilinga. Glih zadnjič mi je kozmetičarka o tem razlagala. Piling naj bi se delal le 1x na mesec, ker celice rabijo okrog 30 dni, da se regenerirajo. Tako da pogost piling le tanjša povrhnjico. no, to so njene besede.

Glede samoporjavitvene kreme pa ne znam pomagat. sem bolj temne polti.user posted image
Me pa tudi zanima, kaj so te obarvane kreme, ker tudi meni ti pudri ne dišijo preveč. sem se malo uštulila, neuser posted image



To pač ne bo držalo - edino če je ona govorila za kislinski piling- ker tisti pa je tako močan, da ga ne smeš uporabljat več kot 1x mesečno, pa sploh ne vem, če se ga dobi v prosti prodaji - to nego uporabljajo kozmetičarke.

Encimski ali mehanski piling lahko uporabljaš 1x tedensko.

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali ni priporočljivo mogoče...
13.2.2007 13:39:28   
muška
UUUU super ideja , jaz sem tudi bledoličnica

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Krema za porjavitev ?
13.2.2007 14:33:31   
Magi*
amalija, kozmetičarka ni imela čisto narobe. celice kože dejansko rabijo cca 3 tedne, da se obnovijo in prepogost piling stanjša povrhnjico. je pa spet odvisno od kože. moja koža ima rajši, če je ne maltretiram stalno.

< Sporočilo je popravil wahoo -- 13.2.2007 15:13:17 >


_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Krema za porjavitev ?
13.2.2007 17:09:31   
dory
kreme za samoporjavitev so na soncu rumenkaste, torej boste izpadle kot da imate zlatenico...in ker vpojnost koze ni na vseh mestih enaka,se tudi barva ne vpije enako, kot tudi se zaradi istega razloga izpira...brezveze...skoda denarja in moje koze za tak nenaraven in flekast videz...

iz tega razloga in alergije na soncu raje obiscem 1x tedensko solarij pa mam mir :)

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Krema za porjavitev ?
13.2.2007 19:05:41   
Anonimen
Teja niso vse take.Ta,ki jo uporabljam ni nikoli rumena na soncu.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Krema za porjavitev ?
13.2.2007 19:29:13   
dory
kwa pa mas za eno...jst sem jih stestirala celo paleto...smrdijo vse glih in tud izpirajo se vse glih...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Krema za porjavitev ?
13.2.2007 19:44:16   
Ancy
Jaz mam od Avona eno kremo, ki kao prekrije nepravilnosti na koži in nevem kaj še vse..... Jo uporabljam že kar nekaj časa, vsebuje pa tudi pigmentna zrnca in je res nemorem prehvalit user posted image po naravi sem bolj bledolična in mi to čist lepo potemni (do normalne barve) obraz, tako da vsaj ne zgledam bleda.... Sploh se pa ne opazi da bi bila ali namazana s pudrom ali pa s samoporjavitveno kremo.... Vsi me sprašujejo kaj mam to zaeno kremo.... user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Krema za porjavitev ?
13.2.2007 20:04:16   
Anonimen
Teja imam Avonovo bonze.

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Krema za porjavitev ?
13.2.2007 20:11:42   
Ancy
ja, ampak ta moja je prav za obraz, tista bronze se mi zdi da je za telo. gor pise visual perfection :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Krema za porjavitev ?
14.2.2007 9:28:31   
Anonimen
Na moji piše be Bronze
self tanning lotion
light-medium

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Krema za porjavitev ?
14.2.2007 13:45:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Alika01

Na moji piše be Bronze
self tanning lotion
light-medium



Kje pa si jo kupila. Pri nas v DM-u je ne najdem! A to je samo za obraz?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Krema za porjavitev ?
14.2.2007 13:53:11   
amalija
Avon se prodaja samo preko predstavnic, v drogerijah se ne dobi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Krema za porjavitev ?
14.2.2007 14:15:14   
Anonimen
In kje najdem kako predstavnico? Kaj pa preko interneta?user posted image

Aja, in koliko stane ta bronz?

(odgovor članu amalija)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?