|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krompirjeve Pocitnice
18.10.2015 8:04:21   
brigita23
Pozdravljeni

Ker sem v popolni dilemi kam za 3/4 dni peljati svoja dva nedobudneza se obracam na vas, na vase izkusnje. Kam v Sloveniji, da bo za njiju kar se da kar najbolj zabavno? Kje ste bili vi in kako ste bili zadovoljni? Za vse odgovore in predloge se vam ze v naprej zahvaljujem 😊
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krompirjeve Pocitnice
18.10.2015 9:44:18   
RIJA*
po moje kake terme Čatež...odvisno, koliko sta stara....moj pri 10 letih že rad potuje in mu ni več najbolj pomembno, da je neko igranje...ko pa je bil manjši, pa samo akcija user posted image

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krompirjeve Pocitnice
18.10.2015 10:08:55   
brigita23
Ja sta se premala za potovanja, stara sta 6 in 3 leta. Čateške so tudi obcija, ampak verjetno bo full gužva. Bi pa sli nekam kjer so tudi kake animacije za otroke, sposoja koles, bazenu, ce ima kdo se kak predlog.😊

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krompirjeve Pocitnice
20.10.2015 9:56:58   
ronja
Odvisno sicer, kaj jima je všeč, ampak pri otrocih težko fališ s kakim gradom, se mi zdi. Mojidve nista na viteze in tako, pa jima je to vseeno zelo dogajalo:). To so sicer enodnevni izleti, lahko pa jih kombinirate s kakim kmečkim turizmom in greste še na kakšen planinski pohod, če ste bolj športni, recimo.

Ali pa kakšne terme, tam imajo navadno kup toboganov in podobnega in bi znalo bit otrokom všeč, pa še z vremenom nisi nič omejen, kar je fajn... Čatežke imajo neke vigvame ali nekaj podobnega, če sem si prav zapomnila, nad tem sta bila nečaka navdušena. Je pa res, da bi znala bit nepopisna gneča med počitnicami - ne vem, kako je, ker že zelooo dolgo nisem bila v toplicah - mislim da odkar sem bila tam na zdravljenjuuser posted image .

Imajo pa te animacije skoraj v vseh hotelih (prej preveri), bazen tudi, tako da to verjetno ne bo tak problem. Nečaki s starši so zdaj bili mislim da v Rovinju in bili navdušeni, ker so imeli celo za hranjenje svojega animatorja in poseben predel za otroke, kamor starši niso smeli in tam so otrokom stregli natakarji, starši pa so lahok medtem v miru pojedli svoj obrok. Vsi navdušeni:). Gotovo imajo tudi v Sloveniji kje kaj podobnega.

Sicer 6 in 3 leta že kar gre tudi se kam odpeljat, se mi zdi. Je pa res, da je treba načrtovat več postankov, vsaj enega nekje, kjer imajo tudi igrišče, da se mali malo zdivjajo, da moraš imet tono hrane s seboj (vsaj pri naših kobilicah) in da se je fino it kake igrice, vsaj če nimaš dvdja v avtu ali kakorkoli se že reče uni reči, ki predvaja risanke kjerkoli.

Mi gremo pogledat Plitvička jezera, pa imamo tudi 3 letnika, 6 letnico in 8 letnico. Spomladi smo bili v Bratislavi in jim je bilo zelo všeč, čeprav ni bilo nič takega tam. Njim je bilo zakon to, da smo se ustavili na igriščih in da smo spali v hostlu:D. Otroci niso zahtevni (ali pa imava samo midva tako srečo:), še zdaj dostikrat omenijo, kako je bilo tam fajn in kdaj spet kam gremo. Pa smo si omislili najbolj đabičarsko varianto - z avtom tja in nazaj in spali smo v poceni, ampak presenetljivo čistem in luškanem hostlu (ok, od zunaj je malo razpadal - fasada - ampak od znotraj je bil prav kjut). Ni pa to izlet, da si oddahneš malo od otrok, ker si ti animator:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Pojav bolezni pri obisku vrtca
endrina

Kaj menite, da je najpogostejši vzrok, da so otroci prvo leto, ko obiskujejo vrtec tako zelo veliko bolani?

stres,ki ga ob tej spremembi doživlja otrok (26%)

premalo preventivnih (higienskih) ukrepov s strani vzgojiteljic (6%)

ker drugi starši vozijo bolane otroke v vrtec (58%)

ne vem (11%)


Število vseh glasov: 179

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!