|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krst v soboto v okolici Celja
19.5.2012 8:40:22   
brigita23
POZDRAVLJENE MAMICE

Zanima me kako je z krstom v soboto? Je možno? Ima katera izkušnje v okolici Celja? Mi smo sina krstili na nedeljo in še to je bil možen krst samo 1. nedeljo v mesecu, zdaj pa sem zasledila da so imeli nekateri krst v soboto pa me zanima ali je to kje v okolici celja mogoče. Najlepša hvalauser posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 19.5.2012 20:25:44 >


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KRST V SOBOTO V OKOLICI CELJA
19.5.2012 9:02:24   
jullie
..kdaj bo krst je odvisno samo od župnika..pri nas je blo včasih možno tudi v soboto, zdaj ko je pa nov župnik pa tudi hoče samo v nedeljo in to v največji gužvi..user posted image ..
vprašaš lokalnega župnika za soboto, če pa ne želi pa mu povej, da greste drugam..torej tudi vaš denar gre drugam..user posted image

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KRST V SOBOTO V OKOLICI CELJA
19.5.2012 9:29:01   
gita10
vprašaj malo po župniščih. Mogoče je pa kakšen župnik malo pa razpoložen za vse predvsem kakšen mlajši.

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KRST V SOBOTO V OKOLICI CELJA
19.5.2012 9:40:14   
lily975
Pozdrav!Mi smo imeli oba krsta na soboto -ni bilo nobenega problema s tem .Smo pa okolica Celja.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KRST V SOBOTO V OKOLICI CELJA
19.5.2012 11:53:24   
gsatalema
sicer nisem iz okolice celja, pa vendar : svoje otroke smo krstili vedno v soboto in še uro smo sami izbrali user posted image .
Če pri vas to gre, ali ne, je odvisno samo od župnika. Ampak konec koncev, kje pa piše, da ga moreš krstit ravno v domači fari ?

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KRST V SOBOTO V OKOLICI CELJA
19.5.2012 15:16:30   
ajataja
Mi smo tudi imeli v soboto,vem pa da je pri nas možno tudi med tednom pa uro si tudi sam izbereš.Res pa nismo iz celjskega konca tak da ti žal nisem veliko pomagala.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KRST V SOBOTO V OKOLICI CELJA
19.5.2012 23:28:17   
aelail
Mi smo iz okolice MB pa smo dvakrat imeli krst na soboto tudi uro smo sami povedali, pa ni bilo nobenih težav.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KRST V SOBOTO V OKOLICI CELJA
25.5.2012 14:33:24   
sirček
Tudi mi smo iz okolice Celja - oba krsta na soboto. Bp. Res pa da v sosednji fari, ampak saj je vseeno.

< Sporočilo je popravil sirček -- 25.5.2012 14:34:59 >

(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?