|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuharski tečaj
3.12.2004 12:39:19   
BARBARA R.
Ojla!
Včeraj sem bila na štiriurnem kuharskem tečaju.(Prvič tako dolgo brez Kristine :(()
Skratka,zanimivo mi je bilo tole;

OCVRTE SIROVE KROGLICE
Iz 3 dcl vode,60 g masla,125 g moke in pecilni prašek,naredimo testo.Parjeno testo.Ohlajenemu dodamo 2 jajca in 2 rumenjaka in 125 g naribanega sira.Lahko bi dodali na kocke narezano šunko,začimbe,....Vse skupaj umešamo v testo,solimo in popramo po okusu.Zmes z žlico oblikuje (kot miške) in ocvremo.
Mišljeno kot predjed,morda samo prigrizek k vinu ali pa topla priloga.
Jaz bom raje kar spekla.


ZELENJAVNI ZVITKI
Na razvaljana masleno testo potresemo poljubno praženo zelenjavo.Mi smo imeli kislo zelje prepraženo na koščkih prekajene slanine.Zvijemo testo,narežemo in zložimo na peki papir.Ter spečemo.Ponudimo lahko s omako iz kisle smetane,sladke paprike v prahu malo popra in soli.


Upam,da bo kateri prišlo kaj od tega v poštev.


Kako me je otrok pogrešal pa bom napisala na Naš vsakdan.

:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kuharski tečaj
4.12.2004 15:49:46   
Annny
Ojla,
super, mljask:bravo:

Kje pa si bila na kuharskem tečaju? Mene tudi mika:)

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kuharski tečaj
4.12.2004 17:39:15   
BARBARA R.
Pri nas,na Dobrovi organizira tečaj 3x letno kuhar,ki je sicer zaposlen v gostilni na Bledu.Bila sem prvič in je bilo kar nekaj zanimivih stvari.Predvsem je fino,ker lahko zadevo poskusiš in še marsikaj drugega vprašaš.

:muca:

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Regrat – zdravilna rastlina
Regrat je poznana in priljubljena rastlina. Nabirate jo lahko skozi vse leto, največkrat pa se regrat znajde na mizi pra...
Regratov med
Zdravilna rastlina regrat je poznana vsakemu. Zdravilni so listi, korenina in tudi cvetovi. Iz cvetov lahko pripravite ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?