|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kupim letno vinjeto 2013
25.5.2013 11:02:29   
LuLu
Če ima kdo viška letno vinjeto 2013, pa da je ne potrebuje...  mi kar na ZS pišite.

Hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
27.5.2013 8:13:19   
RAKICA1
Hahahhahahauser posted image user posted image user posted image user posted image si pa dobra upam ,da dobiš kakšno seveda user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
27.5.2013 8:29:19   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Če ima kdo viška letno vinjeto 2013, pa da je ne potrebuje...  mi kar na ZS pišite.

Hvala user posted image


Temu se pa reče optimizem! user posted image user posted image
jaz je žal nimam, če bi jo pa mela viška, bi ti jo pa z veseljem podarila!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
27.5.2013 12:55:52   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Hahahhahahauser posted image user posted image user posted image user posted image si pa dobra upam ,da dobiš kakšno seveda user posted image user posted image


Ne me jezit user posted image   Hvala.

Saj se prodajajo na netu, ampak so mi predrage, glede na to, da je že kmalu junij user posted image
Tak zelo nujno pa je ne rabim, da bi zanjo odštela 90 eur.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
27.5.2013 12:57:52   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
Temu se pa reče optimizem! user posted image user posted image
jaz je žal nimam, če bi jo pa mela viška, bi ti jo pa z veseljem podarila!


Reči kak češ, jaz temu rečem... "Moj avto brez vinjete letos"   user posted image

Aja, kak pa sta sklepali, da se nobena živa duša ni javila na ZS? Imata vpogled v moj ZS? Ha? Ha?!!
A ga ta RR spet sračka?

Ne morem verjeti!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
27.5.2013 13:02:24   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
Temu se pa reče optimizem! user posted image user posted image
jaz je žal nimam, če bi jo pa mela viška, bi ti jo pa z veseljem podarila!


Reči kak češ, jaz temu rečem... "Moj avto brez vinjete letos"   user posted image

Aja, kak pa sta sklepali, da se nobena živa duša ni javila na ZS? Imata vpogled v moj ZS? Ha? Ha?!!
A ga ta RR spet sračka?

Ne morem verjeti!


hahahah to je ženski šesti čut, al kako bi rekla user posted image

Po kolk jih pa prodajajo na netu?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
27.5.2013 13:37:54   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

hahahah to je ženski šesti čut, al kako bi rekla user posted image

Po kolk jih pa prodajajo na netu?


Šesti čut? user posted image

Na netu se prodajajo od 70 eur naprej. Ne dam! user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
27.5.2013 13:46:32   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

hahahah to je ženski šesti čut, al kako bi rekla user posted image

Po kolk jih pa prodajajo na netu?


Šesti čut? user posted image

Na netu se prodajajo od 70 eur naprej. Ne dam! user posted image


voh, okus, vid, sluh, otip, a je še kakšen? looooooooooooooooooooooool

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
27.5.2013 13:56:00   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

voh, okus, vid, sluh, otip, a je še kakšen? looooooooooooooooooooooool


Izkoristi te čute, pa mi eno odlepi iz kakega avta user posted image

Zavohaj slabo prilepljeno vinjeto, poglej kje je avto z odprtimi vrati, poslušaj, če ni kakih siren okoli ali soseda in lastnika, previdno z rokami odstrani in je ne poškoduj... in še en čut je... sedmi! Laufaaaaj, kolko te noooggeee neeeseeejoooo!!

In okusila boš neizmerno zadovoljstvo, ko mi jo boš dala user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
29.5.2013 11:16:04   
RAKICA1
Lulu saj imaš na petrolu polletno pa to nabav

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
29.5.2013 12:52:03   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu saj imaš na petrolu polletno pa to nabav


Lahko se motim, ampak mislim, da imamo samo letne, mesečne in tedenske - razen, če se Lulu vozi z motorjem, potem ima pa na izbiro tudi polletno.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
29.5.2013 19:42:56   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: sazi


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu saj imaš na petrolu polletno pa to nabav


Lahko se motim, ampak mislim, da imamo samo letne, mesečne in tedenske - razen, če se Lulu vozi z motorjem, potem ima pa na izbiro tudi polletno.

LuLu ne vozi motor in zato ne more dobiti polletne vinjete. user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
30.5.2013 7:14:49   
RAKICA1
Lulu se ti opravičujem res ni polletne vinjete sem sedaj šla pogledat ker sem jaz tudi planirala vzeti polletno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako ,da sedaj vidim da sem se zafrknila sreča pa ,da sosed prodaja po polovični ceni tako, da bom kar njega prosila ,da proda potem letno

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
30.5.2013 9:02:30   
LuLu
RAKICA1, če še imaš lkakega takega soseda... ki prodaja po polovični ceni... veš, kje me najdeš user posted image

To jaz želim, tako ceno user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
30.5.2013 10:24:57   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

RAKICA1, če še imaš lkakega takega soseda... ki prodaja po polovični ceni... veš, kje me najdeš user posted image

To jaz želim, tako ceno user posted image

Jaz jaz sem slišala ,da jih prodaja ko ga bom zunaj videla ga prašam če ima in seveda kakšna je cena pa ti sporočim seveda kuj verjamem pa da bo zrihtal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ta vse zrihta sam povej kaj potrebuješuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
30.5.2013 10:33:33   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Jaz jaz sem slišala ,da jih prodaja ko ga bom zunaj videla ga prašam če ima in seveda kakšna je cena pa ti sporočim seveda kuj verjamem pa da bo zrihtal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ta vse zrihta sam povej kaj potrebuješuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Super. Hvala. Ampak te nekaj prosim.. v izogib kakišnim morebitnim problemom, npr. plačilo kazni za ponarejene listine,... te prosim, da preveriš ali so te vinjete originalne ali pa kopirane user posted image

Resno mislim user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
30.5.2013 12:32:01   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Jaz jaz sem slišala ,da jih prodaja ko ga bom zunaj videla ga prašam če ima in seveda kakšna je cena pa ti sporočim seveda kuj verjamem pa da bo zrihtal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ta vse zrihta sam povej kaj potrebuješuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Super. Hvala. Ampak te nekaj prosim.. v izogib kakišnim morebitnim problemom, npr. plačilo kazni za ponarejene listine,... te prosim, da preveriš ali so te vinjete originalne ali pa kopirane user posted image

Resno mislim user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nič bat zaupam sosedu tako ,da sem 1000% da nebo noben ponaredek

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
30.5.2013 16:32:53   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nič bat zaupam sosedu tako ,da sem 1000% da nebo noben ponaredek


Ampak, če ima nekdo več kot 2 vinjeti, ki jih ne potrebuje.. a ni to malo sumljivo? Ali pač ne... user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kupim letno vinjeto 2013
30.5.2013 16:49:35   
RAKICA1
Ja nevem kje jih dobi on sej morem ga najprej dobit ,da vidim če lahko zrihta potem pa naprej user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?