|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kvalitetna oblačila
23.4.2012 21:01:27   
organic
Mamice, kje na internetu kupujete kvalitetna oblačila?
Jaz najraje kupujem v slo in pogrešam naravna ter udobna oblačila za najmanjše. V tujini namreč nerada kupujem zaradi višjih stroškov poštnine, še posebno pa so ti visoki, če je treba kaj zamenjat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kvalitetna oblačila
24.4.2012 8:47:13   
angelček moj
poglej na spletu seevil d.o.o.,mamice zelo hvalijo,jaz jih imam tudi nekaj s tukaj pa so res super

_____________________________

Ponosna mamica svoji hčerkici

(odgovor članu organic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kvalitetna oblačila
24.4.2012 9:05:17   
mateyka
men ma pa trgovina Lumy (na vodnikovi v ljubljani) ful dobra in kvalitetna oblačila glede na ceno. majo pa blagovno znamko "name-it", je pa danskega porekla)
user posted image
user posted image
tukaj imaš online katalog:
http://shop.bestseller.com/name-it/name-it-paper/ni-lp-nameit-paper,en_GB,pg.html

(odgovor članu angelček moj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kvalitetna oblačila
24.4.2012 12:42:14   
pasijonka
Moja punčka nosi predvsem Frugi (zakon!), Tea Collection, pa tudi Piccallily in Phister in Philina in še nekaj drugih znamk. Kupujem vse v tujini. Poštnina se mi ne zdi visoka v primerjavi z našimi spletnimi trgovinami, dostikrat je dostava nad določenim zneskom tudi zastonj. Zaenkrat nisem še nič vračala, razen, če se je prodajalec zmotil - takrat oni poravnajo poštnino oz. se mi je nekajkrat zgodilo, da so mi rekli, naj obdržim izdelek in so mi brezplačno poslali novega.

(odgovor članu organic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kvalitetna oblačila
24.4.2012 15:02:03   
organic
Tale katalog je res zanimiv. Si bom šla pogledat v trgovino, da vidim kako in kaj. Mogoče se vam res zdi, da pretiravam, ampak rada imam cunje, ki so mi všeč in so kvalitetne. Če so drage pa raje kaj manj kupim..

Hvala za info :)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kvalitetna oblačila
24.4.2012 15:04:26   
organic
Sem našla Frugi. Kaj pa je tako dobrega? Kvaliteta, dizajn, oboje...? Vidim, da so večkrat nagrajeni :)

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kvalitetna oblačila
24.4.2012 15:17:03   
diwali
Mi prisegamo na
Katvig
Frugi
Kite kids
loud + proud

Prej smo jih kupovali povsod na okrog, po novem pa se dogovorimo z www.solemio.si, da nam še posebej nabavijo za našga fanta :) Imajo pa še nekaj blagovnih znamk, ki jih mi nismo sprobali.

Nekaj malega bodijev od Frugija smo našli na www.srcek.si.

Phili Phister pa najdete na www.mika.si.

Zdej kupujemo kar doma :)


IZVIRNO SPOROČILO: pasijonka

Moja punčka nosi predvsem Frugi (zakon!), Tea Collection, pa tudi Piccallily in Phister in Philina in še nekaj drugih znamk. Kupujem vse v tujini. Poštnina se mi ne zdi visoka v primerjavi z našimi spletnimi trgovinami, dostikrat je dostava nad določenim zneskom tudi zastonj. Zaenkrat nisem še nič vračala, razen, če se je prodajalec zmotil - takrat oni poravnajo poštnino oz. se mi je nekajkrat zgodilo, da so mi rekli, naj obdržim izdelek in so mi brezplačno poslali novega.


(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kvalitetna oblačila
24.4.2012 19:12:06   
pasijonka
Pri Frugiju je dobro oz. fantastično vse in res rada podpiram take družinske firme. Imam pa tudi jaz rada lepe in kvalitetne stvari, zato te čisto razumem. Kupujem v tujini, ker je izbira neprimerno večja, storitev pa boljša.

(odgovor članu diwali)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kvalitetna oblačila
25.4.2012 19:44:21   
ruby19
Lepa in kvalitetna oblačila imajo v Seevil. Imajo spletno trgovino, pa eno pri Novem mestu in eno v Ljubljani (v mercator centru nasproti Cityparka). Pri njihovih oblačilih je predvsem fajn to, da so res funkcionalna in prijetna za otroka, torej udobna in lepa ob enem. Njihova oblačila imajo certifikat kakovosti, barvana so z ekološkimi barvami,v njih ni škodljivih snovi, ki bi lahko povzročale kožne alergije, uporabljajo blago slovenskega porekla (iz lokatexa iz Škoflje Loke), njihovi dodatki k oblačilom (morebitni gumbi, zadrge, ... ) ne vsebujejo niklja. Te stvari so mene prepričale, pa četudi se ta oblačila neštetokrat operejo, barva ostane ista, kot tudi oblika oblačila itd. Skratka, meni je Seevil zakon!

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kvalitetna oblačila
25.4.2012 21:35:30   
organic
To si moram pa pogledat! Kar si spovedala se sliši zanimivo. Bom pa vseeno preverila, če se ga dobi tudi pri nas.
IZVIRNO SPOROČILO: pasijonka

Pri Frugiju je dobro oz. fantastično vse in res rada podpiram take družinske firme. Imam pa tudi jaz rada lepe in kvalitetne stvari, zato te čisto razumem. Kupujem v tujini, ker je izbira neprimerno večja, storitev pa boljša.


(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kvalitetna oblačila
25.4.2012 21:47:29   
organic
Ruby19, ja, jih nisem poznala. No, zanimivo in cene so zelo nizke. Kar sem videla na netu, mi pa dizajni ne odgovarjajo najbolj. Si jih bom še osebno ogledala. Hvala!

IZVIRNO SPOROČILO: ruby19

Lepa in kvalitetna oblačila imajo v Seevil. Imajo spletno trgovino, pa eno pri Novem mestu in eno v Ljubljani (v mercator centru nasproti Cityparka). Pri njihovih oblačilih je predvsem fajn to, da so res funkcionalna in prijetna za otroka, torej udobna in lepa ob enem. Njihova oblačila imajo certifikat kakovosti, barvana so z ekološkimi barvami,v njih ni škodljivih snovi, ki bi lahko povzročale kožne alergije, uporabljajo blago slovenskega porekla (iz lokatexa iz Škoflje Loke), njihovi dodatki k oblačilom (morebitni gumbi, zadrge, ... ) ne vsebujejo niklja. Te stvari so mene prepričale, pa četudi se ta oblačila neštetokrat operejo, barva ostane ista, kot tudi oblika oblačila itd. Skratka, meni je Seevil zakon!



(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?