|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ležalnik za plažo
1.7.2008 10:28:22   
honey
Z možem spet gledava ležalnike za plažo in se nekako ne moreva odločit, da bi dala 40 € za en ležalnik. Vem, da ga bova imela dolgo, ampak to pride 80 €, mi2 pa oba v rdečih številkah user posted image  Pa me zanima, če imate kaj izkušenj s temi cenejšimi variantami ležanikov - npr. tja do 20 €. Kakšni se vam zdijo, so trpežni, kakšno ogrodje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ležalnik za plažo
1.7.2008 10:46:25   
Pi-kica 1
Če hočeš prav ležalnik, se kar splača dati malo več. Te cenene variante so dosti slabše sicer pa imamo mi tak stol, ki je precej cenejši, ima pa enako ogrodje kot ti dražji ležalniki.


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ležalnik za plažo
1.7.2008 11:06:12   
honey
In kje ste ga kupili, če smem vprašat?

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ležalnik za plažo
1.7.2008 11:14:14   
kristinaj
jaz bi špendala malo več, ker potem bi več časa gor ležala.... jaz sem tamali kupila ležalnik za 40 eurov, da bo na morju, po kosilu, počivala v senčki....

trajal bo kar nekaj časa... če bi vzela pa unga za 20 bi morala naslednje leto spet unga za 20 kupit.... zakaj si pa blazine ne omisliš, je cenejša pa še lažja za nosit.....

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ležalnik za plažo
1.7.2008 11:18:57   
Pi-kica 1
 Baumax

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ležalnik za plažo
1.7.2008 11:59:43   
honey
No, saj ravno v Baumaxu sem ga včeraj gledala. Saj zato sem se spomnila, da malo povprašam, kako je s tem. Ja, vem, da je blazina lažja in cenejša pa vse to in jo tudi imam - tisti fotelj, ampak me moti, ker je še vseeno plastika. Na ležalniku pa res lepo ležiš in dihaš. Ne vem, blazina mi ni preveč všeč.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ležalnik za plažo
1.7.2008 12:28:43   
Pi-kica 1
Meni so tudi fajn tisti majhni stoli za na plažo, ki imajo kovinsko ogrodje, oblečeni pa so z blagom. So čisto poceni, zložijo se na malo in jih ni težko nosit, pa še fajn se spi v njihuser posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?