|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:02:04   
xerox
Danes smo bili tretji dan na uvajanju v vrtcu in sem kar zaskrbljena kako se bo to obneslo. V skupini je 15 otrok od 1-2 let. Vzgojiteljica je sicer že zelo izkušena, pomočnica je pa katastrofa. Cel čas presedi na stolu in se ne premakne, vzame si en list in se hladi ker ji je vroče, kr teče iz nje(malo je močnejša,ampak to ni pomembno), sklepam, da ji je zato tako vroče.

Pri zajtrku samo razdelijo hrano otrokom, in se spet usede in si vzame za jest in dokler ne poje, se ne premakne iz stola, otroci pa sedijo za mizo(tisti,ki so brez staršev in seveda ne znajo sami jest). Potem jih pa vpraša, ane boš več jedel, in mu pobere krožnik iz mize, otrok se pa še dotaknil ni, ker je seveda žalosten,ker ni mamice, pa baje navajen, da se mu po koščkih daje v usta.
Vzgojiteljica se sicer trudi in leta naokoli, ampak ena sama pa res ne more skrbeti za 15 otrok.

Ali poznate kakšen primer, da je kdo želel premestiti otroka v drugo skupino in kako se tega lotiti. Ker se mi zdi škoda,ker sem z vsem zelo zadovoljna, da bi bil moj otrok prikrajšan za razne aktivnosti, ali da bo celo lačen, ker smo naleteli na leno pom.vzgojiteljice.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:03:39   
Naja31
Kaj pa če bi se najprej pogovorila z vzgojiteljico?
Ali ravanteljem vrtca?

Pa saj je verjetno še kdo to opazil?

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:04:49   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Kaj pa če bi se najprej pogovorila z vzgojiteljico?
Ali ravanteljem vrtca?

Pa saj je verjetno še kdo to opazil?




Točno tako!
Mislim, svašta...In to tudi vpričo staršev? Kako je šele, ko stašev ni zraven...user posted image

_____________________________



(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:06:31   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Danes smo bili tretji dan na uvajanju v vrtcu in sem kar zaskrbljena kako se bo to obneslo. V skupini je 15 otrok od 1-2 let. Vzgojiteljica je sicer že zelo izkušena, pomočnica je pa katastrofa. Cel čas presedi na stolu in se ne premakne, vzame si en list in se hladi ker ji je vroče, kr teče iz nje(malo je močnejša,ampak to ni pomembno), sklepam, da ji je zato tako vroče.

Pri zajtrku samo razdelijo hrano otrokom, in se spet usede in si vzame za jest in dokler ne poje, se ne premakne iz stola, otroci pa sedijo za mizo(tisti,ki so brez staršev in seveda ne znajo sami jest). Potem jih pa vpraša, ane boš več jedel, in mu pobere krožnik iz mize, otrok se pa še dotaknil ni, ker je seveda žalosten,ker ni mamice, pa baje navajen, da se mu po koščkih daje v usta.
Vzgojiteljica se sicer trudi in leta naokoli, ampak ena sama pa res ne more skrbeti za 15 otrok.

Ali poznate kakšen primer, da je kdo želel premestiti otroka v drugo skupino in kako se tega lotiti. Ker se mi zdi škoda,ker sem z vsem zelo zadovoljna, da bi bil moj otrok prikrajšan za razne aktivnosti, ali da bo celo lačen, ker smo naleteli na leno pom.vzgojiteljice.


O, mater, komplikacije že v samem štartu. user posted image  Najbolje, da svojega sončeka izpišeš iz vrtca, pa ga doma čuvaš. Ker noben drug kot ti, ga ne bo znal tako dobro nafotrat kot ti. Kaj šele kajd drugega, kar rabijo taki mali sončeki. user posted image

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:07:23   
xerox
Ja, ja nismo edini, z vsemi starši, ki smo se takrat pogovarjali, so bili čisto zgroženi. Ravnateljici smo že povedali in je rekla, da bo pizvedela kako pa kaj, vzgojiteljici pa zaenkrat še nič nismo rekli, ker nas vseeno skrbi,da bi se razvedelo, kateri starši imajo pripombe, in bi se mogoče do naših otrok še slabše obnašala.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:07:52   
Anonimen
volgauser posted image user posted image user posted image user posted image

zato pa jst pravim da ni dobr preveč uvajat otrok, pa čez okna not kukat itd.user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:10:58   
xerox

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Danes smo bili tretji dan na uvajanju v vrtcu in sem kar zaskrbljena kako se bo to obneslo. V skupini je 15 otrok od 1-2 let. Vzgojiteljica je sicer že zelo izkušena, pomočnica je pa katastrofa. Cel čas presedi na stolu in se ne premakne, vzame si en list in se hladi ker ji je vroče, kr teče iz nje(malo je močnejša,ampak to ni pomembno), sklepam, da ji je zato tako vroče.

Pri zajtrku samo razdelijo hrano otrokom, in se spet usede in si vzame za jest in dokler ne poje, se ne premakne iz stola, otroci pa sedijo za mizo(tisti,ki so brez staršev in seveda ne znajo sami jest). Potem jih pa vpraša, ane boš več jedel, in mu pobere krožnik iz mize, otrok se pa še dotaknil ni, ker je seveda žalosten,ker ni mamice, pa baje navajen, da se mu po koščkih daje v usta.
Vzgojiteljica se sicer trudi in leta naokoli, ampak ena sama pa res ne more skrbeti za 15 otrok.

Ali poznate kakšen primer, da je kdo želel premestiti otroka v drugo skupino in kako se tega lotiti. Ker se mi zdi škoda,ker sem z vsem zelo zadovoljna, da bi bil moj otrok prikrajšan za razne aktivnosti, ali da bo celo lačen, ker smo naleteli na leno pom.vzgojiteljice.


O, mater, komplikacije že v samem štartu. user posted image  Najbolje, da svojega sončeka izpišeš iz vrtca, pa ga doma čuvaš. Ker noben drug kot ti, ga ne bo znal tako dobro nafotrat kot ti. Kaj šele kajd drugega, kar rabijo taki mali sončeki. user posted image

ne iz vrtca ga sigurno ne bom izpisala, bomo že našli drugo rešitev. To pa da ga drugi ne bodo znali nafutrati kot jaz, vem, in tudi ne pričakujem. Pričakujem pa da si bosta dve vzgojiteljici razdelili delo, ne pa da vse dela ena sama, duga pa nič.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:14:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: xerox


IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Danes smo bili tretji dan na uvajanju v vrtcu in sem kar zaskrbljena kako se bo to obneslo. V skupini je 15 otrok od 1-2 let. Vzgojiteljica je sicer že zelo izkušena, pomočnica je pa katastrofa. Cel čas presedi na stolu in se ne premakne, vzame si en list in se hladi ker ji je vroče, kr teče iz nje(malo je močnejša,ampak to ni pomembno), sklepam, da ji je zato tako vroče.

Pri zajtrku samo razdelijo hrano otrokom, in se spet usede in si vzame za jest in dokler ne poje, se ne premakne iz stola, otroci pa sedijo za mizo(tisti,ki so brez staršev in seveda ne znajo sami jest). Potem jih pa vpraša, ane boš več jedel, in mu pobere krožnik iz mize, otrok se pa še dotaknil ni, ker je seveda žalosten,ker ni mamice, pa baje navajen, da se mu po koščkih daje v usta.
Vzgojiteljica se sicer trudi in leta naokoli, ampak ena sama pa res ne more skrbeti za 15 otrok.

Ali poznate kakšen primer, da je kdo želel premestiti otroka v drugo skupino in kako se tega lotiti. Ker se mi zdi škoda,ker sem z vsem zelo zadovoljna, da bi bil moj otrok prikrajšan za razne aktivnosti, ali da bo celo lačen, ker smo naleteli na leno pom.vzgojiteljice.


O, mater, komplikacije že v samem štartu. user posted image  Najbolje, da svojega sončeka izpišeš iz vrtca, pa ga doma čuvaš. Ker noben drug kot ti, ga ne bo znal tako dobro nafotrat kot ti. Kaj šele kajd drugega, kar rabijo taki mali sončeki. user posted image

ne iz vrtca ga sigurno ne bom izpisala, bomo že našli drugo rešitev. To pa da ga drugi ne bodo znali nafutrati kot jaz, vem, in tudi ne pričakujem. Pričakujem pa da si bosta dve vzgojiteljici razdelili delo, ne pa da vse dela ena sama, duga pa nič.


Čakaj, tega pa ne razumem....a ni vseeno, kako imata onidve razporejeni svoje delo? Važno, da je vse podelano. Al tebe res skrbi, ker ena dela, druga pa ne? Kaj pa če druga dela kaj drugega, česar ti ne vidiš? Recimo previja posrane riti, briše okoli miz razpackano hrano, jih preoblači, pobriše bruhanje, umiva okoli ust...bla, bla, bla....že kar kaj.

Prej ko se boš skulirala, prej boš lažje svojega sončeka pustila v vrtcu.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:18:05   
Anonimen
to res ni tvoj problem, jst bi tud bla lena v službi, če bi drugi to tolerirali in namest mene delaliuser posted image
dokler tvoj otrok rad hodi v vrtec in je ok poštiman, te interne zadeve med zaposlenimi pač ne smejo brigat.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:21:01   
Ajvy
Volga mal pretiravaš......

Sicer je res ,da se morsta nekak sami zmenit....lahko pa vseeno malo premakneš stvari....z diplomacijo se da vse narest......
Če je tolk lena, naj se raje doma na kavč vsede, pa s pahljačo pahlja....... je veliko punc, ko bi z veseljem bolj aktivno sodelovale v skupini


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:21:37   
pety78
dokler tvoj otrok rad hodi v vrtec in je ok poštiman, te interne zadeve med zaposlenimi pač ne smejo brigat.


Opala...to je pa velika pomota...
Nesoglasja med zaposlenima vplivajo na otroke... Recimo vzgled, ki je na prvem mestu, potem recimo fini občutek vzgojiteljice, ki ji zaradi preobremenjenosti gre že vse na živce (priznajmo si, da je tudi ona samo človek). In kako naj taka z nasmeškom animira in skrbi za otroke....

Recimo, da sem že nekaj slišala o takšni temi iz prve roke....

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:21:53   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Ja, ja nismo edini, z vsemi starši, ki smo se takrat pogovarjali, so bili čisto zgroženi. Ravnateljici smo že povedali in je rekla, da bo pizvedela kako pa kaj, vzgojiteljici pa zaenkrat še nič nismo rekli, ker nas vseeno skrbi,da bi se razvedelo, kateri starši imajo pripombe, in bi se mogoče do naših otrok še slabše obnašala.



Zakaj pa ravnateljici? A ni tako, da najprej razčistiš s tistim, ki dela napako, pa če to ne pomaga greš naprej?
Al je res lažje otroka prestavit, drugi naj pa naprej trpijo user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:23:05   
xerox

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: xerox


IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Danes smo bili tretji dan na uvajanju v vrtcu in sem kar zaskrbljena kako se bo to obneslo. V skupini je 15 otrok od 1-2 let. Vzgojiteljica je sicer že zelo izkušena, pomočnica je pa katastrofa. Cel čas presedi na stolu in se ne premakne, vzame si en list in se hladi ker ji je vroče, kr teče iz nje(malo je močnejša,ampak to ni pomembno), sklepam, da ji je zato tako vroče.

Pri zajtrku samo razdelijo hrano otrokom, in se spet usede in si vzame za jest in dokler ne poje, se ne premakne iz stola, otroci pa sedijo za mizo(tisti,ki so brez staršev in seveda ne znajo sami jest). Potem jih pa vpraša, ane boš več jedel, in mu pobere krožnik iz mize, otrok se pa še dotaknil ni, ker je seveda žalosten,ker ni mamice, pa baje navajen, da se mu po koščkih daje v usta.
Vzgojiteljica se sicer trudi in leta naokoli, ampak ena sama pa res ne more skrbeti za 15 otrok.

Ali poznate kakšen primer, da je kdo želel premestiti otroka v drugo skupino in kako se tega lotiti. Ker se mi zdi škoda,ker sem z vsem zelo zadovoljna, da bi bil moj otrok prikrajšan za razne aktivnosti, ali da bo celo lačen, ker smo naleteli na leno pom.vzgojiteljice.


O, mater, komplikacije že v samem štartu. user posted image  Najbolje, da svojega sončeka izpišeš iz vrtca, pa ga doma čuvaš. Ker noben drug kot ti, ga ne bo znal tako dobro nafotrat kot ti. Kaj šele kajd drugega, kar rabijo taki mali sončeki. user posted image

ne iz vrtca ga sigurno ne bom izpisala, bomo že našli drugo rešitev. To pa da ga drugi ne bodo znali nafutrati kot jaz, vem, in tudi ne pričakujem. Pričakujem pa da si bosta dve vzgojiteljici razdelili delo, ne pa da vse dela ena sama, duga pa nič.


Čakaj, tega pa ne razumem....a ni vseeno, kako imata onidve razporejeni svoje delo? Važno, da je vse podelano. Al tebe res skrbi, ker ena dela, druga pa ne? Kaj pa če druga dela kaj drugega, česar ti ne vidiš? Recimo previja posrane riti, briše okoli miz razpackano hrano, jih preoblači, pobriše bruhanje, umiva okoli ust...bla, bla, bla....že kar kaj.

Prej ko se boš skulirala, prej boš lažje svojega sončeka pustila v vrtcu.


Dej Volga ne komentiraj nekaj kar sploh nisi videla. Problem je v tem, da ena poskuša vse delati, kar je pa itak nemogoče s 15 otroci, druga pa sedi in NE DELA NIČ. Iz stola da včasih kakšen komentar, marko ne, nina ne, anja pusti to in to je to. Če bi jih vsaj previjala, pa brisala . Ona ves čas samo sedi.Tudi nasmeje se ne. Če te res TAKO ZELO zanima, greš lahko jutri z mano na obisk v našo skupino, če imaš mogoče preveč časa. Rade volje bi te odpeljala.
Zgleda da večina staršev pri nas ni skuliranih al kako Volga?? Zgleda da vsi preveč kompliciramo??

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:25:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

dokler tvoj otrok rad hodi v vrtec in je ok poštiman, te interne zadeve med zaposlenimi pač ne smejo brigat.


Opala...to je pa velika pomota...
Nesoglasja med zaposlenima vplivajo na otroke... Recimo vzgled, ki je na prvem mestu, potem recimo fini občutek vzgojiteljice, ki ji zaradi preobremenjenosti gre že vse na živce (priznajmo si, da je tudi ona samo človek). In kako naj taka z nasmeškom animira in skrbi za otroke....

Recimo, da sem že nekaj slišala o takšni temi iz prve roke....


no, sam to je pol v prvi vrsti vzgojiteljica smotana, ker si ne zna stvari poštimat in jo gleda da cel šiht tam sedi, v kolkr je res tko.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:25:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Volga mal pretiravaš......

Sicer je res ,da se morsta nekak sami zmenit....lahko pa vseeno malo premakneš stvari....z diplomacijo se da vse narest......
Če je tolk lena, naj se raje doma na kavč vsede, pa s pahljačo pahlja....... je veliko punc, ko bi z veseljem bolj aktivno sodelovale v skupini



Veš, ko se gre za naše sončeke, ljudje radi pretiravajo/mo. Kako pa ti veš, da je ta punca res tako lena, kot pravi avtorica? in kako veš, da zaradi tega prihaja do neslogalsij med vzg. in njo? In da delo ne poteka tako kot je treba? kaj pa če je bilo punci samo nerodno, ker je pet staršev buljilo, kako bosta nafotrali njihove sončeke, da bosta prav žličko v roko prijeli in jo ponesli do ustec? Več faktorjev je lahko, zakaj se punca ni aktivno, po mnenju prizadete mamice, vrgla v fotranje otrok, zato je na podlagi enega mnenja in enega dneva, preživetega v vrtcu, zelo težko in neodgovorno nekoga obsoditi, da je len. jaz si kaj takega ne bi upala.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:25:33   
mika
Volga, pa ti si že pozabila, kako je ko prvič pelješ otroka v vrtec.
Jaz sem šla z našo pupo ful napeta, v vrtec na uvajanje. Ko sva prišli domov, po kosilu, sva obe spali od dveh popoldan, do sedmih zvečer...tako naju je zmozgalo.
Glede nato, da je vrtec ponavadi bolj stresen za starše kot za otroke, bi jaz v tistem stanju kot sem bila takrat, vzgojiteljici na lep način spila mozeg. Ampak mi imamo fajn vzgojiteljice in to ni bilo potrebnouser posted image .

XEROX, čudi me, da nisi nič rekla. Zakaj takoj do ravnateljice? Najprej se je treba pogovorit z vzgojiteljico. Itak pa one poleg staršev ne morejo funkcionirat tako sproščeno, kot če vas ni zraven. Ampak za hranjenje bi morala nekaj reč. To pa da se bojiš(če ji boš kaj rekla), da ne bi bila do tvojega otroka tako kot mora bit, pa se mi zdi ...oprosti....strahopetno. Če poznaš dovolj dobro svojega otroka, bi videla  kako nanj vpliva vrtec in če se vzgojiteljice dovolj dobro potrudijo, da bi se otrok čimbolje počutil.

< Sporočilo je popravil mika -- 3.9.2009 13:28:06 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:28:19   
oka
Ja, ja nismo edini, z vsemi starši, ki smo se takrat pogovarjali, so bili čisto zgroženi. Ravnateljici smo že povedali in je rekla, da bo pizvedela kako pa kaj, vzgojiteljici pa zaenkrat še nič nismo rekli, ker nas vseeno skrbi,da bi se razvedelo, kateri starši imajo pripombe, in bi se mogoče do naših otrok še slabše obnašala.


Zakaj pa to? Mislim, jasno ji bo, da so bile pripombe in pritožbe. A ni bolj prav, da stojiš za tem in se o tem pogovriš npr. na roditeljskem sestanku. Mogoče je pa čisto dober razlog, da pomočnica ni mogla biti aktivna. Kakšna poškodba ali kaj takega. Mi je pa hecno, da greste tako "špecat". Kaj vzgojiteljica nima lastnega jezika?

Pa še to, naslov se mi zdi pa žaljiv, ker kot sem že rekla, ni nujno, da je posredi lenost. Lahko je nekaj čisto drugega in ji tako delaš krivico.


< Sporočilo je popravil oka -- 3.9.2009 13:29:32 >

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:28:38   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Volga, pa ti si že pozabila, kako je ko prvič pelješ otroka v vrtec.



Ne, pa nisem pozabila, se še dobro spomnim, da je mali vsako jutro do novega leta, od septembra jokal. Pa kaj naj? Vzg. in pomočnici sem 100% zaupala, in prav tako vsem nadaljnim, ki jih je imel. Brez tega ni nič.

Če pa je ta vaša punči res tako lena, pa prosite vzg. za roditeljski sestanek, pa se pomenite.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:29:11   
Splišni
Pa daj jo vprašaj jutri, kar vprašaj jo, če se njej zdi v redu, da ima vzgojiteljica toliko dela z otroci, ona pa samo sedi? Saj ni nič narobe to, če vprašaš. Pa še vzgojiteljico isto vprašaj.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:30:54   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Volga mal pretiravaš......

Sicer je res ,da se morsta nekak sami zmenit....lahko pa vseeno malo premakneš stvari....z diplomacijo se da vse narest......
Če je tolk lena, naj se raje doma na kavč vsede, pa s pahljačo pahlja....... je veliko punc, ko bi z veseljem bolj aktivno sodelovale v skupini



Veš, ko se gre za naše sončeke, ljudje radi pretiravajo/mo. Kako pa ti veš, da je ta punca res tako lena, kot pravi avtorica? in kako veš, da zaradi tega prihaja do neslogalsij med vzg. in njo? In da delo ne poteka tako kot je treba? kaj pa če je bilo punci samo nerodno, ker je pet staršev buljilo, kako bosta nafotrali njihove sončeke, da bosta prav žličko v roko prijeli in jo ponesli do ustec? Več faktorjev je lahko, zakaj se punca ni aktivno, po mnenju prizadete mamice, vrgla v fotranje otrok, zato je na podlagi enega mnenja in enega dneva, preživetega v vrtcu, zelo težko in neodgovorno nekoga obsoditi, da je len. jaz si kaj takega ne bi upala.


torej lepo in prav...poanta ....
a avtorico si pa takoj lahko označila za komplikatorko......

KOlkr koli že jst ne bi bila tiho, komplikatorka al pa ne.....vstala bi in pomagala otroku in drugim da se fino najejo.....kdo bo pomagal mojemu otroku če ne jaz???



_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:32:44   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Volga, pa ti si že pozabila, kako je ko prvič pelješ otroka v vrtec.



Ne, pa nisem pozabila, se še dobro spomnim, da je mali vsako jutro do novega leta, od septembra jokal. Pa kaj naj? Vzg. in pomočnici sem 100% zaupala, in prav tako vsem nadaljnim, ki jih je imel. Brez tega ni nič.



Pri nas je bilo isto. In tudi jaz sem našima dvema 100%zaupala, ker sta mi dali tak občutek. Če pa mi ne bi, pa ne bi bilo dobro.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:36:58   
polma
Na žalost ni sprejemnega izpita, ki bi kandidate za pedagoške poklice že v štartu zdesetkal na samo tiste, ki imajo res posluh za vzgojo in izobraževanje. 

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:37:52   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Volga mal pretiravaš......

Sicer je res ,da se morsta nekak sami zmenit....lahko pa vseeno malo premakneš stvari....z diplomacijo se da vse narest......
Če je tolk lena, naj se raje doma na kavč vsede, pa s pahljačo pahlja....... je veliko punc, ko bi z veseljem bolj aktivno sodelovale v skupini



Veš, ko se gre za naše sončeke, ljudje radi pretiravajo/mo. Kako pa ti veš, da je ta punca res tako lena, kot pravi avtorica? in kako veš, da zaradi tega prihaja do neslogalsij med vzg. in njo? In da delo ne poteka tako kot je treba? kaj pa če je bilo punci samo nerodno, ker je pet staršev buljilo, kako bosta nafotrali njihove sončeke, da bosta prav žličko v roko prijeli in jo ponesli do ustec? Več faktorjev je lahko, zakaj se punca ni aktivno, po mnenju prizadete mamice, vrgla v fotranje otrok, zato je na podlagi enega mnenja in enega dneva, preživetega v vrtcu, zelo težko in neodgovorno nekoga obsoditi, da je len. jaz si kaj takega ne bi upala.


torej lepo in prav...poanta ....
a avtorico si pa takoj lahko označila za komplikatorko......

KOlkr koli že jst ne bi bila tiho, komplikatorka al pa ne.....vstala bi in pomagala otroku in drugim da se fino najejo.....kdo bo pomagal mojemu otroku če ne jaz???




Seveda, saj se pa ja vidi, da komplicira, ovija stavri nekam naokoli, pa bi šli z besedo na dan, kot pravi Splišni, povedat in vzg. in pomočnici kaj in kako oz,. vprašat, zakaj lahko pomočnica ves dan samo sedi, vzg. pa mora delat za obe. Tukaj po forumih je brezplodno o tem razpravljat. Kaj pa če je pomočnica res kaj poškodovana, jo kaj boli, morda je čsito na začetku nosečnosti, pa ji, ti, ti, poredni G ni dal bolniške, pa mora delat, saj veste kako je to bedno.....In nekomu rečt, da je len, brez da bi vedel zakaj je tako, je žaljivo, ja.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:38:05   
Naja31


Meni je pa neumno, da se zdaj nihče od staršev noče izpostaviti. Zakaj ne? Kdo se bo pa zavzel za otroke če ne njihovi lastni starši? Pisanje po forumih in spraševanje kaj naj narediš ne bo zaleglo. Jutri jo npr. pri zajtrku ko bo samo sedela vprašaj zakaj ona nič ne pomaga.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 13:43:33   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31



Meni je pa neumno, da se zdaj nihče od staršev noče izpostaviti. Zakaj ne? Kdo se bo pa zavzel za otroke če ne njihovi lastni starši? Pisanje po forumih in spraševanje kaj naj narediš ne bo zaleglo. Jutri jo npr. pri zajtrku ko bo samo sedela vprašaj zakaj ona nič ne pomaga.

Se strinjam....kolikokrat sem slišala, ko so starši, bolj mame rekle, kao da nič niso holte reč, da ne bi otroka dobili na piko.....ja, pa kaj še.....pisnit niso upale, niso se upale zoperstavit....strahopetnice

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?