|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Linškii očki
3.3.2013 21:10:13   
Stanislava_
Katera mamelada se najlepše razmažae in prilepi na oba piškota?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Linškii očki
5.3.2013 11:53:08   
Paštetka
nutela user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Linškii očki
5.3.2013 12:07:16   
nyna84
Paštetka je danes na volji user posted image user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Linškii očki
5.3.2013 12:09:38   
Paštetka
a jiš še niste z nutelo nafilale? meni je to zakon. samo potem so moto piškoti. klinc. isto sr...drugo pakovanje ali fila kakor češ.

keks je keks

saj tudi oči nimajo, ampka eno luknjo... linške oči...hmm...kdo je bil tak brihten, da si je to ime izmislil. Oko, mogoče...

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 5.3.2013 12:10:40 >

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Linškii očki
5.3.2013 21:34:17   
Stanislava_
Z nutelo pa res ne user posted image , bo pa za poskusit. A testo je isto kot za maremladne?

In - katera marmelada je ok?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Linškii očki
5.3.2013 21:35:29   
constanca


Jaz jih vedno delam z zelejem iz ribeza.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Linškii očki
5.3.2013 22:01:02   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: constanca



Jaz jih vedno delam z zelejem iz ribeza.



S katerim točno?

Sem poskusila že tri marmelade in nobena ni bila dobra user posted image  za mazanje.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Linškii očki
5.3.2013 22:04:54   
constanca

ribezov zele. Ne vem katere znamke se ga dobi vse.

Malo segrejem, dam na sredino piskota malo, ca. pol cajne zlicke, ce delam normalno velikost piskotov in pritisnem, da se razleze povsod. Drzi. Preverjeno.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Linškii očki
5.3.2013 22:06:21   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: constanca



Malo segrejem, dam na sredino piskota malo, ca. pol cajne zlicke,


To bo fora, ne glede na marmelado user posted image

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Linškii očki
5.3.2013 22:28:17   
malaMravljica
Ja, ribezov zele. Jaz ga nic ne segrejem, jih pa mazem in dajam skup takoj ko so peceni, ko mores delat res v vati z njimi, ker se drugac lomijo. In jaz jih pol potresem s presejanim kristalnim sladkorjem, tisti presejani del, kjer so najmanjsi kristalcki in tisto da res en poseben pecat jim.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Linškii očki
6.3.2013 11:37:50   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: constanca



Jaz jih vedno delam z zelejem iz ribeza.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sem prebrala z zeljem iz ribeza user posted image

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Linškii očki
6.3.2013 12:47:32   
constanca


Hvala za idejo s sladkorjem, MM! Bom malo ponavljala za tabo:)

Lomijoe se ti? Meni pa nikoli. Se niti en se mi ni zlomil pa sem vedno na brzino.
Kaksen recept pa imas?



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Linškii očki
6.3.2013 14:20:51   
malaMravljica
Ti kar ponavljaj. Sem pa letos opazila, da tudi prodajajo tak kristalni sladkor, ki ima res najlepse drobne kristalcke, je prav za peko, bela rdeca pakunga in pise Feinster Zucker gor.
Jah, saj sem tok natancna, da se mi ne lomiji, sam rabis res kirursko rokco zraven, ker jaz dam pleh ven in jih pobiram dol in sproti mazem, takrat so pa se niro krhki a ves, zato.
Recept pa: 140 g masla, 70 g cukra, 2 rumenjaka, mal limonine lupince fino naribane, 230 g moke, nozeva konica pecilnega. 10 min na 175st. Pa v tisti kristalni cukr dam se en vanilij
In ker sem ravno blizu shrambe, jaz imam ribezov gel znamke Zentis, ker itak sam tega najdem :-)

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Linškii očki
6.3.2013 18:25:55   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Recept pa: 140 g masla, 70 g cukra, 2 rumenjaka, mal limonine lupince fino naribane, 230 g moke, nozeva konica pecilnega. 10 min na 175st. Pa v tisti kristalni cukr dam se en vanilij
In ker sem ravno blizu shrambe, jaz imam ribezov gel znamke Zentis, ker itak sam tega najdem :-)


Recept je dober user posted image , hvala - mi je v tretje uspelo user posted image ...razen marmelade, ki se mi nikakor ni uspela razmazat :I.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Linškii očki
6.3.2013 19:40:41   
malaMravljica
Sej marmelade ne smes dat prevec, cajna zlucka je orevelika, biljsa je zlicka za espreso, sam oa spet ne xxs zlica za espresi, taka ta lepa. In das bilj na sredo ta gel, da v bistvu zapolni luknjico na sredi in mal pa je se okoli, tok sa se zalima.

Ti Stanislava. A si mogoce izgubila sluzbo in mas zdej akcijo doma in isces tisto kar ti lezi, da odpres s.p. Pisuka, zanimanje za TV, cel svet, fante take in drugacne, muziko, zelenjavo, sadje, sladice, kuhanje, terme take in onake ter turizem na splosno, kvackanje in strikanje z volno in bombatem ... Pa se en tisoc stvari, ej svaka ti cas_t. In kaj ti najbolj lezi do sedaj? Hi hi hi ...

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 6.3.2013 19:42:10 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Linškii očki
6.3.2013 20:09:52   
constanca
uh, ste se pa kar razpisale. Mislim za eno tako obrabljeno zadevo kot so linske oci je to kar dober rezultatuser posted image .

MM, jaz jih tudi takoj mecem iz protfana, ker imam samo dva in to mora hitro it. Recepta pa mojga ne bom sla primerjat zdaj, ker sem cisto na koncu z mocmi. Pa tud ne vem kaj je tisto kar zmanjsuje oz. povecuje krhkost, ce po pravici povem. Zdaj pa letmo se malo tect. Se boljs spi pol. Pa ker imamo otrok ze dovolj je to boljsa vecerna aktivnost.user posted image

drugac pa ja, Stanislava, zgleda, da ji zaenkrat najbolj lezi dvigovovanje branosti na forumu. Al pa se morda motim.


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Linškii očki
6.3.2013 20:30:20   
mateyka
jaz pa z marmelado tako nardim - postavim kozarec marmelade v vročo vodno kopel in jo tako zmehčam pred mazanjem.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Linškii očki
6.3.2013 21:05:37   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: constanca

Mislim za eno tako obrabljeno zadevo kot so linske oci je to kar dober rezultatuser posted image .


Nekateri ste mojstri kuhanja user posted image , nekateri smo pa mojstri ponavljanja. Preden spet narobe zapečem, raje vprašam.

Mm, samo štrikat sem začela user posted image .

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Linškii očki
7.3.2013 9:10:01   
witch
Dam marelično marmelado, ki je lepo spasirana, da ni koščkov. Sem pa dala na mrzel piškot, nič segreto marmelado. Lepo se mi je zlepilo, nič lomilo, bilo je dobro.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Dobre prehranjevalne navade je treba privz...
Prehrana otrok bi morala biti, v primerjavi s prehrano odraslih, energijsko bolj bogata, saj otroci še rastejo in se raz...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?