|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ljubljana ali Kranj???
25.7.2014 12:46:19   
zlatolasek
Živjo,

zanima me, če ima katera kakšne letošnje izkušnje s porodnišnico v Kranju? V Ljubljani sem enkrat že rodila ,tako da eno sliko o tem kako je tam imam, sedaj pa smo preseljeni in nam je Kranj bliže. Tudi G imam v Kranju. A kar sem prebrala za nazaj niso ravno pohvale čez Kranj. user posted image

Najbolj me zanima kako je v porodnem bloku (kakšne so babice, zdravniki in sestre v smislu strokovnosti, komfort je sekundarnega pomena)....

Imam sicer še nekaj časa, ampak vseeno že malo razmišljam.....če bo šla nosečnost po planih, bi rada imela primerjavo obeh porodnišnic. Če pa slušajno ne bo vse bp, pa seveda pride v poštev samo Lj.

Vseh izkušenj bi bila zelo vesela, hvala in lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ljubljana ali Kranj???
25.7.2014 13:23:59   
tashq
sem 2x rodila v Kranju,leta 2010 in januarja letos.
jaz nimam nobenih pripomb glede strokovnosti v porodnem bloku...je pa res,da sem imela nezakomplicirana poroda(razen EA,ki so jo pa tudi super zrihtali).

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ljubljana ali Kranj???
25.7.2014 13:41:38   
rakica82
jaz sen rodila v Kranju dvakrat v zadnjih treh letih, nimam nobene pripombe, v porodnem bloku je vse potekalo super, ni čakanja na prosto porodno sobo, nisem bial šivana, čeprav sta imele obe kar velike glavice,...

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ljubljana ali Kranj???
25.7.2014 13:48:00   
zlatolasek
Hvala za (hitre) odgovore user posted image

Koliko časa pa se sedaj ostane v P po porodu (vaginalnem), vem da je bilo leta 2010 v LJ 3 dni, dan rojstva je ničti dan.?


(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ljubljana ali Kranj???
25.7.2014 14:02:17   
rakica82
Jaz sem šla prvič domov v nedeljo, rodila sem v petek ob 13.30, drugič sem ostala dan dlje,sem prosila, ker je maal kar nekaj na teži zgubila, plus tega ji niso mogli zmerit sluha in sem vedela, da se bom zaradi tega mogla pripeljat naza jv porodnišnico čez par dni.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ljubljana ali Kranj???
25.7.2014 14:07:07   
Shana86
Živjo! Sem tudi letos rodila v Kranju. Same pohvale glede osebja. Sem zamenjala dve babici, ker je bila izmena, obe super, oba zdravnika tudi, nisem bila šivana. Brez pripomb. Tudi potem na oddelku je bilo uredu - tudi če je mala sredi noči pokakala vse oblekice, sem dobila nove. Rodila sem v petek popoldne, domov sem šla v ponedeljek. Če bi rodila dopoldne, bi šla domov že v nedeljo (tak sistem imajo pomoje. Mora pa otročka 2x videt pediater, morata se uredu dojit pa mamica naj bi šla okej na wc). Srečno user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ljubljana ali Kranj???
25.7.2014 16:14:33   
tashq
jaz sem obakrat rodila malo čez polnoč,pa sem šla v prvo domov po 3 dneh in pol(petek-ponedeljek), v drugo pa na mojo željo po 2,5 dneh(četrtek-sobota).če bi pa malo kasneje v drugo rodila(bolj proti jutru),bi pa mogla ostati še en dan,ne glede na to,da sva bili obe ok.v vsakem primeru moraš biti pa ti in otrok dobro(dojenje,lulanje,napredovanje na teži,šivi,krvavenje...).

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
28.7.2014 13:28:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tashq)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ljubljana ali Kranj???
15.9.2014 11:36:35   
moyca
Še kakšna sveža izkušnja iz Kranja? prvič sem rodila v Lj, zdaj bom šla v Kr, tako da bo vsaka info dobrodošla:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ljubljana ali Kranj???
15.9.2014 11:40:49   
rakica82
Moyca kar brez strahu, jaz bom čez dobrih 5 mesecev tretjičuser posted image v porodnišnici in tudi tokrat brez dileme grem v Kranj

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ljubljana ali Kranj???
15.9.2014 12:57:35   
moyca
user posted image super! v dilemi sem bila,ker sem enako oddaljena od Kr in Lj porodnišnice.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ljubljana ali Kranj???
16.9.2014 10:47:09   
rakica82
Tudi jaz imam približno enako ali do Lj ali do Kranja, moaj ginekologinja mi je že prvič priporočila Kranj, pa jo mam v Ljubljani. In mi ni bilo žaluser posted image

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ljubljana ali Kranj???
30.9.2014 13:55:28   
moyca
V Kranju po novem lahko dobiš EA oz Ultivo brez doplačilauser posted image user posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ljubljana ali Kranj???
8.12.2014 13:57:55   
marelcaspelca
moyca, iz kje pa si? Jaz imam tudi časovno enako v Lj kot KR, čepraj je kranj malo bolj oddaljen. Jaz sem rodila v Kranju, zamenjala 3 izmene, no, od glavne babice samo dve, ker je ostala dobre pol ure čez šiht, sem jo prosila, da ostane z mano, da rodim :)

Vse pohvale, jaz sem tudi 4 dni ostala v P, ker sem tako prosila. Po mojem te v Lj kar hitro dam spakirajo :)

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?