|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M zamuja...
20.9.2006 19:04:13   
zorica

user posted image zamuja dva dni.To se še ni nikoli zgodilo.Pa tudi nikakršnih znakov nimam da jo dobim.

Danes sem delala test CB ampak komaj malo prej.Vem da je to noro, ampak sem mislila da če sem noseča bi mi pa mogoče lahko pokazal tudi popoldan.Kaj menite ve ?CB ni pokazal zaželjenega +user posted image user posted image user posted image





< Sporočilo je popravil zorica -- 20.9.2006 19:09:05 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: M zamuja...
20.9.2006 19:14:19   
pilotgirl
Veš ni rečeno,najbolš ti pokaže zjutraj,zato ker je zjutraj največ nosečniškega hormona v urinu. Poskusi jutri zjutraj.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: M zamuja...
20.9.2006 19:51:12   
til
Živjo!

Ne poznam tega testa ampak jaz sem teste zmeraj opravljala popoldne oz. zvečer pa je vedno pokazalo pravilno.
Lahko pa še vedno poiskusiš in ga opraviš zjutraj.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: M zamuja...
20.9.2006 19:57:57   
kapica
Pravzaprav so testi veckrat tudi dovolj zanesljivi, da jih lahko delas v kateremkoli casu dneva. Tako da ce je negativen, je negativen. Lahko poskusis se jutri zjutraj, kaj ves, mogoce pa se res nimas nosecniskega hormona dovolj. A imas vec stresa, ali se je kaj posebnega zgodilo, da ti zamuja?
Oprosti ce sem ti dala preoster odgovor, ampak izkusnje so mi pokazale da nima smisla delat vec testov, ce je enkrat po tistem ko si ga izvedla pravilno, negativen.
Zelim ti vso sreco in cimprej en velik plus!!!

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: M zamuja...
20.9.2006 20:17:23   
zorica


Ne kapica nič ne zamerim saj sem prosila za odgovor.Nisem imela nikakršnega stresa in nič temu podobnega.
Razmišljam pa, da mogoče vpliva to, da pijem on čaj iz krvomočnice, mogoče mi je to kaj pobrkalo hormone user posted image






(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: M zamuja...
20.9.2006 20:23:17   
kapica
Ja, vidis, zna res bit, karkoli novega da poskusimo, nam ze vpliva na ciklus.
Zal mi je res, se predobro vem kako se pocutis.
Kot receno, zelim cimprejsnji velik trebuscekuser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: M zamuja...
21.9.2006 8:50:54   
Ayo
Zorica, malo se pocakaj; meni je 2x pokazalo negativno, potem sem sla h g in je blo +  in sem bila noseca ze 4 tedne!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: M zamuja...
21.9.2006 9:15:45   
Zofy
Cocinella, pa kaj si imela kakšne nosečniške znake ali jih nisi imela? Ker po moje če jih nimaš, pa si vseeno noseča, pol je najbrš nosečniški hormon zelo nisek in zato ne pokaže tako hitro +. Če pa imaš že pred izostankom ful znakov je hormon ful visok in zato po moje pokaže + že kak dan prej...

Kaj mislite ve?

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: M zamuja...
21.9.2006 9:18:36   
eva1
Meni je šele 3 test pokazal + 34 dan ciklusa! Prvega sem delala 28 dan, drugega 32 dan, pa sta bila neg-no 34 dan pa je le pokazalo user posted image -tako da dokler ni M, je vse še moižno! Držim pesti !

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: M zamuja...
21.9.2006 9:21:00   
eva1
Aja glede znakov-v prvi nosečnosti, če nebi trebuh rastel in mali migal, sploh nebi vedela da sem noseča-nobenih znakov ni bilo! Pri 2 nosečnosti, so se znaki pojavili v 7 tednu, pa je bilo tam do 14 tedna kar kriza(slabosti, bruhanja), še sedaj mi je slabo(24teden), če se vozim v avtu(prej mi nikoli ni bilo)! tako da znaki so tako-tako, al so al jih pa ni!


(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: M zamuja...
21.9.2006 13:10:04   
Ayo
Zofy, ker imam neredne m, tezko karkoli predvidim.
Imela sem boleca in vecja prsa, ampak to je pri meni obicajno cca 7-10 dni pred pricakovano, in ker kar ni in ni prisla, zacele so se ze tudi slabosti, sem posumila na nosecnost…
Tko da verjetno testa, ki sem jih naredila, sta bila zanic, ali pa ja – premalo nosec. hormona.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: M zamuja...
21.9.2006 17:53:49   
zorica


Danes zjutraj sem še enkrat naredila test CB in je bil spet negativen.Sedaj mi zamuja dobre tri dni.Nimam nikakršnih znakov da bi user posted image prišla, niti da sem user posted image .

Večkrat na dan imam občutek, da se je user posted image vlila, pa nič.Zjutraj se počutim kot da celo noč nebi spala, pa glava me na momente boli.Tam spodaj se nekaj dogaja, ampak ne vem kaj.Ne počutim se v glavnem tisto ta pravo.

Sedaj testov več ne bom delala, saj sem v ponedeljek naročena k G pa bomo takrat videli.Upam in molim da sem user posted image .



(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: M zamuja...
22.9.2006 14:08:16   
Zofy
Zorica, jaz imam iste občutke kot ti: zamuja 2. dan, občutek imam, kod da se mi je ulila, pol pa na wc-ju vidim, da se mi ni. Glava me po malem boli že kake 4-5 dni, počutim se zbito (na trenutke potrto) in tudi zmatrano. Jaz bom počakala do sobote ali nedelje, da ponovim test, ker je bil včeraj negativen. Držim pesti za obe!!!!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: M zamuja...
22.9.2006 14:23:52   
nina
Punce živijo, verjetno bo nekaj v zraku, kajti tudi meni (eni izmed mnogih) je ta mesec user posted image  zamujal in to celih 10 dni, kar se mi ni nikoli prej zgodilo, ker je bila vedno točna kot ura. Ali smo psihično preobremenjene in preveč z mislimi kje drugje, zato pa nam živčki potem naredijo takšno stanje. Jst sem user posted image  dobila in to po 1 dneh, imela sem jo samo 2 dni, kar tudi mislim da nekaj ni uredu z mano, sedaj pa se počasi že pripravljamo na noce podvige.
Bom pa za vse, ki upate da steuser posted image , držala pesti!! user posted image

Pa lep sončen pozdrav!

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: M zamuja...
22.9.2006 18:27:49   
zorica


Danes je že 32 dan ciklusa pa user posted image še ni.Ponavadi pride na 25-27 dan.
Čutim da se spodaj nekaj dogaja, danes sem imela zelo povečan izcedek,...

Še vedno molim da je ne bo....





(odgovor članu nina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: M zamuja...
22.9.2006 19:30:59   
tejčika9
držim pesti zate

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: M zamuja...
22.9.2006 19:32:19   
zorica


Pravkar se je začela user posted image najavljati.Tako da je konec veselja.Besna sem le na to, da v ponedeljek ne bom mogla iti k G.Upam da mi drugi mesec tudi ne bo tako zagodla, ko imam termin v ambulanti za neplodnost.



(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: M zamuja...
24.9.2006 10:55:31   
soni
Zofy, kako pa je s tabo? Malce nas že zanima.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: M zamuja...
24.9.2006 16:17:51   
Zofy
soni, z mano ni nič novega. Še kar mi zamuja, danes je BT že 18. dan povišana, test pa je bil negativen user posted image .
Še vedno imam nekaj več izcedka kot običajno in občutek, da se bo vsak čas ulilo (ker je dol vse tako mokro user posted image ). Bom ponovila test čez 2 dni, če user posted image  še kar ne bo na spregled.

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: M zamuja...
17.10.2006 13:21:09   
lunca2
Lep pozdrav Zorica!
Sem nova na forumu. Moram povedati, da tudi meni izostajauser posted image  že par dni vendar mi prej ni nikoli. S fantom pa že nekaj časa delava na user posted image . Upam, da se je sedaj kaj prijelo. Morava kupiti test in poizkusiti.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: M zamuja...
17.10.2006 14:45:47   
Liona
Jaz sem test dela včeraj pozno popoldan, enega pa celo zvečer. Na obeh sta bili user posted image  jasni. Testa se je pokazala preden je urin sploh prišel do kontrolne črtice. Test pa sem delala tri dni pred pričakovano user posted image .

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: M zamuja...
17.10.2006 14:57:00   
zorica



Liona iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: M zamuja...
18.10.2006 9:29:54   
lunca2
Liona čestitke tudi z moje strani user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?