|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je katera kupila
16.10.2006 16:08:21   
Anonimen
test BABY BOOM?? nisem nikjer nič zasledila o teh testih.. sama sem ga pravkar naredila, ker mi M zamuja 6 dni, a je bil negativen...

je pa ta test ful poceni - nekaj čez 200 sit...user posted image

ima katera izkušnje z njim??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je katera kupila
16.10.2006 16:32:20   
2 Sraki
Za ta test sicer ne vem, pravijo pa da so najboljši Clear blue testi, saj so ponavadi bolj točni kot testi, ki ti jih naredijo v ZD.

Vsekakor pa navijam za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  aja ali za user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je katera kupila
16.10.2006 18:57:47   
lelaval
Biba, pa ne reči, da vama tudi ta mesec ni ratalo. Bosta doktorirala ob spočetju. user posted image

Za ta test pa ne bi vedela. Sem vedno reskirala in kupila CB.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je katera kupila
16.10.2006 19:44:54   
Anonimen
Biba, pa ne reči, da vama tudi ta mesec ni ratalo. Bosta doktorirala ob spočetju.


mah, sej sploh ni panike.. se nč ne sekirava. sam da bi zdej že user posted image  enkrat pršla, da ne bi blo več dvomov in, da bi spet začela na novo.. ker tale čakanje res ubija..user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je katera kupila
16.10.2006 19:56:44   
sonchek
ja pa probi še kakšen drug test, čee dvomiš v tega....sploh če ti zamuja že tok, pa če si prej vedno imela rednouser posted image ....

...drugače pa pokliči G....pa vprašaj kako je zdaj s tem...

..pa srečno in da se ti uresniči tisto kar si najbolj želiš!!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je katera kupila
16.10.2006 20:01:14   
Anonimen
biba12, probaj s first signom (kupiš ga v DM-u), ampak s prvim jutranjim urinom. Pa držim pesti za user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je katera kupila
16.10.2006 22:55:56   
Nasy
Meni je pa bilo povedano, da odkar je Clear Blue nov, ni več tako super..in kupim vedno kak drugi test..baje da delujejo vsi ti testi na istem principu, le da so nekateri manj, nekateri bolj očutljivi na vsebnost hormona v urinu!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: je katera kupila
17.10.2006 8:22:59   
mala zirafa
Kje si ga kupila?Ponovi čez par dni s kakim bolj znanim testom.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: je katera kupila
17.10.2006 12:18:38   
Anonimen
Kje si ga kupila?


v trgovini z ortopedskimi pripomočki- pri nas je to Melisa.. je pa res poceni 218 sit-... sicer sem šla po baby check, pa je rekla,da tistega nima, da je pa ta praktičen podoben..

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: je katera kupila
17.10.2006 18:47:21   
pot
V enih ZD delajo s testi Clear Blue. Sem pa jaz zanje slišala od moje G, da niso najbolj zanesljivi, saj lahko zaradi nosečniškega okenca velikokrat pride do zmede o nosečnosti. user posted image Nisem tako pametna. Probaj ponovit čez par dni, so vsaj zelo poceni v primerjavi z drugimi testi, ki so tudi okoli 1000sit.
Veliko sreče pri user posted image user posted image .

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: je katera kupila
18.10.2006 8:02:39   
mala zirafa
A se jih dobi tudi v Sanolaborju?

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: je katera kupila
18.10.2006 9:23:46   
zorica


Moj pa je meni včeraj kupil v lekarni test Expect, je katera slišala že zanj ?No bil je negativen, ker se nisem mogla včakati in sem ga naredila kar zvečer user posted image .

user posted image pa še vedno ni.Me pa nekaj zanima.Dva dni nazaj sem bila prehlajena na nos, je kar teklo.OK sem imela vročino, tam okrog 37,2.Sedaj sem že zdrava, se vredu počutim, čelo imam hladno pa mi še vedno kaže 37,1.Je možno da bi pomenilo kaj drugega user posted image saj veste,....glede na to da user posted image še ni in se še nič ne najavlja.Ponavadi pride na 25,26 dan sicer prejšnji mesec na 31, danes pa je 27 dan.

Ne bi  rada po nepotrebnem jemala tablet proti zbijanju vročine, ker se res počutim ok.



(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: je katera kupila
18.10.2006 9:44:42   
NinKa
Zorica za 37,1 pa res ne rabiš zbijat temperature.

Drugaače pa vsem, ki čakate na user posted image ali user posted image vso srečo!


(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: je katera kupila
18.10.2006 10:01:01   
zorica


No ja vem sem malo noro napisala user posted image user posted image user posted image user posted image le da me sedaj ta tem. bega.
Eh to čakanje, dobimo najbolj nore misli,...user posted image



(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?