|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M zamuja, test negativen
11.6.2007 11:52:15   
čačka
Pozdravček

Rabim vašo pomoč in nasvete. user posted image zamuja že cc. 6 dni, test pa mi 2 dni nazaj in ni nič pokazal! Pravzaprav ne vem, kaj naj si mislim!
user posted image  je bila vedno točna, zdaj pa ga kar nekaj biksa. Ne upam si niti pomislit, da sem user posted image ... po drugi strani pa se poigravam z mislijo!
Nekaj pa se tam spodaj sigurno dogaja... Nekaj dni nazaj sem čutila špikanje, danes pa kot nekako napetost. Brez pomisleka bi lahko bila tudi tetka na prihodu.
Kako pa ste ve `začutile´, da ste srečne nosečke? Vam je test takoj pokazal user posted image , ali ste naredile več poskusov? Koliko dni naj še čakam, da ponovim test?

Pozdravček vsem,

Čačka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: M zamuja, test negativen
11.6.2007 12:00:08   
Mbee
naredi clear blue pa boš vidla pri čem si, držim pesti da vidiš plusek!!!

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: M zamuja, test negativen
11.6.2007 12:01:09   
Shani
čačka imam isti problem meni zamuja 5 dni in od včeraj zvečer sem vsa napeta in nevem kaj naj si mislim, saj je test negativen. Jaz si vsak dan merim tudi T ki je skoz  nad 37 pa nevem če to kaj pomeni.

Mislim, da bova pač morali počakati še nekaj časa...jaz bom še par dni s ponovnim testom oz. če ne pride...če pa ne bo prišla pa testi neg. bove pa videle čez 9 mesecev če bo kaj.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: M zamuja, test negativen
11.6.2007 12:18:28   
čačka
Jurka6: No pa sva že dve! Bova skupaj držale pesti in upale v najbolje!
Ampak meni to čakanje ne gre dobro od rok! Rekla sem si, da teste ne bom kupila do četrtka, pa sem bila danes v lekarni. Naredila ga bom jutri zjutraj user posted image .

Držim pesti zate! Če bo kaj spremembe pa sporoči!

Mbee hvala... sem ga res kupilauser posted image !

Čačka


(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: M zamuja, test negativen
11.6.2007 12:24:48   
Shani
čačka držim pesti za tebe in jutri hitro poročaj! user posted image user posted image user posted image

Imam še en test doma pa se bom probala zadržati še par dni, če mi ne bo sam v roke skočil... pol bom pa prisiljena ga narest.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: M zamuja, test negativen
11.6.2007 22:48:30   
Ana Luna
čačka in jurka! Jaz sem imela zelo podoben primer prejšnji teden. Tam spodaj se je tudi veliko "novega dogajalo" ... Sicer mam user posted image na 28 dni, tokrat je prišla 35. dan. Žal. Seveda se nisem mogla zadržat in sem kar vsako jutro delala test in bila vsako jutro bolj razočarana ... user posted image Toda upanje umre zadnje. Morda pa le uzreta user posted image ! Držim pesti za vaju, sicer se pa vidimo v naslednjem krogu. papa

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: M zamuja, test negativen
12.6.2007 6:55:02   
čačka
Ja mislim, da bo moja zgodba taka kot tvoja Ana Luna.
Kot sem že včeraj napovedala, sem danes, na vse zgodaj naredila test in je bil negativen user posted image . No, bilo je pričakovano, tako da me ni tako zelo potrlo.
Zdaj samo čakam, da se draga user posted image  pojavi, tako da lahko greva v 7 krog!
Upam, da tam spodaj ni nič narobe. Občutim čuden pritisk, bolečino kot pri user posted image ... booo.
Kaj bipa lahko bilo narobe?
Jurka6 Kako pa kaj pri tebi? Držim pesti!!!!

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: M zamuja, test negativen
12.6.2007 6:56:03   
majci198
čačka, meni tudi zamuja 4 dni in sem danes zjutraj naredila test, ki je bil negativen. user posted image  zamujala mi ni še nikoli toliko dni in še vedno upam, da je bilo mogoče premalo hormona prisotnega in da bo čez nekaj dni bolje. lahko se pa samo psiha z mano igra. user posted image  test bom ponovila čez kakšen teden, če še vedno ne bo prišla. veliko sreče ti želim in upam da kmalu zagledamo user posted image

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: M zamuja, test negativen
12.6.2007 7:57:40   
Shani
čačka, majci198....eh tudi jaz sem naredila test zopet danes in je negativen, zdej bom pa počakala  oziroma naj user posted image pride, da končno grem lahko naprej.
Jaz nimam kakšnega upanja več, pomoje je sam psiha.


(odgovor članu majci198)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: M zamuja, test negativen
12.6.2007 8:24:42   
čačka
Joj punce, vem da nobeni ni fajn, ker nam zamuja... a vsaj vem, da nisem edina, ki se ubada s tem! Pa mi je malo lažje!
Vseeno držim pesti za vse, da se vam plusek prikaže!

Pa javite, ok!

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: M zamuja, test negativen
12.6.2007 9:47:09   
MARTINŠČICA
Čačka, Majci198 in Jurka6, nasmeh na usta pa ne obupat. Še vse je odprto. Upam in držim pesti user posted image  za vsaj 3 user posted image user posted image user posted image ! Vem, da nam bo skupaj vsem uspelo.

LP Martinščica

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: M zamuja, test negativen
12.6.2007 9:49:11   
majci198
MARTINŠČICA, fuuuuuuuuuuuuuul ti hvala! veliko sreče tudi tebi user posted image

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: M zamuja, test negativen
12.6.2007 11:18:19   
čačka
MARTINŠČICA hvala!
Ker si nisem dala miru, sem pisala tudi dr. Pušenjaku in odgovor je sledeč:

Zakaj vam M zamuja seveda nevem, lahko pa vas pomirim s podatkom, da to ni nevarno. Zato lahko brez zadržkov čakamo na M tudi do 3 mesece in več pšreden postane smiseln tudi ginekološki pregled. Pogosto gre za ovulacijsko cisto, ki izloča hormone malo dalj časa kot RT in zato do M ne pride v pričakovanem času. Če torej niste noseči, čakajte naprej in se ne vznemirjajte.

A je katera slišala za ovulacijsko cisto? Kaj pa je to? user posted image

Sporočim, kako kakšen bo razplet.

Č.

(odgovor članu majci198)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: M zamuja, test negativen
12.6.2007 11:54:03   
talika81
a se je kateri že zgodilo, da je bila user posted image  zaradi spremembe okolja in malo več vožnje z avtomobilom zelo šibka oz. komaj opazna?


(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: M zamuja, test negativen
12.6.2007 13:00:14   
čačka
Talika81: Pravzaprav ne!
Kar pa se mi zgodilo je, da je user posted image  prišla zlo prehitro, zaradi izrednega stresa.
A si pomislila na krvavitev pri ugnezdenju?

Č.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: M zamuja, test negativen
12.6.2007 13:08:14   
talika81
ne bi rekla.

do sedaj sem jemala KT in tud moj user posted image  "pazi" pri vsakem najinem odnosu.

v bistvu se mi je nekaj podobnega že enkrat zgodilo nekaj časa nazaj, pa sem naredila test, ki je bil negativen.

itak ne bi blo nič narobe, če bi bila noseča, ker načrtujeva v kratkem user posted image , ampak vseeno. ne bi pa rada še en ciklus jemala KT, pa bi bila user posted image .

a meniš, da bi morala narediti test za vsak slučaj?

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: M zamuja, test negativen
12.6.2007 13:37:22   
čačka
Kaj pa vem... če sir edno jemala KT je možnost res majhna in menstruacija ni sploh prava menstruacija.
Če pa te skrbi, je test na dosegu roke. Pa tudi zelo drag ni!

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: M zamuja, test negativen
12.6.2007 13:53:27   
talika81
hvala za nasvet.

mogoče pa bom res nardila test, samo za mojo mirno vest.

lp,

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: M zamuja, test negativen
12.6.2007 19:32:48   
zvezdica.1
Meni je menstruacija zamujala štiri mesece in sem se že veselila, da sem nosečka. Ko pa sem naredila test nosečnosti pa je pokazalo negativno. Šla sem k ginekologinji in mi je rekla, da so se mi pomešali hormoni in mi je dala tabletke za sprožitev menstruacije.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: M zamuja, test negativen
12.6.2007 20:56:37   
Shani
No me pa res zanima kako se bo vse skupaj razpletlo. Poročajta kako je pri vama. Pri meni zaenkrat kot, da ni nič, nobenih znakov več za M ter nobenih izcedkov. Hmm...

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 7:00:52   
Mbee
jurka ti si men sumljivauser posted image  zakaj ne greš dat krvi pa boš 100%, veš ker tale čakanje in živciranje ne vpliva dobr na zarodek! poročaj če se boš odločila!držim pesti da bo pozitivno!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 7:18:47   
tamala_82
čačka, majci198 in jurka6 - pridružujem se vam user posted image
user posted image naj ne bi prišla v nedeljo in tudi ni (do tle je vse ok, po planu user posted image ) ... se pa že kakšen teden malce čudno počutim (kot da mi hoče bit slabo, zvrti se mi na momente, v jajčnikih me špika, ...), zato sem danes nardila test BC - z user posted image vsa nestrpna čakala na črtice in ... pokazala se je samo ena user posted image user posted image user posted image   tako da imam isto situacijo kot ve ...

no sej mogoče sem prehitro nardila test, čeprav dvomim no ...
ja nič, nam ne preostane drugega kot čakanje ...


lep dan vsem user posted image

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 7:52:23   
talika81
jaz res ne vem, kako lahko zdržite ta pritisk.

si kar sebe predstavljam v isti situaciji. in ko bo prišlo do tega, ko bova z mojim user posted image  čakala, da se user posted image  ne pojavi in da je namesto tega user posted image  user posted image , se bojim oziroma zagotovo vem, da bom isto nestrpna in neučakana.

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 8:02:18   
tamala_82
talika81 - ne neučakana, čisto zmešana user posted image
psiha dela na polno, pa čeprav nam to kvečjemu škodi ... ampak je tako težka situacija, da je nemogoče ostat hladen in pustit času čas ...



(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 8:08:32   
čačka
Oj punce... pri meni še vedno nič.
Sem včeraj klicala G pa mi je rekla, da sem prehitro naredila testuser posted image user posted image
Meni ni več nič jasno... naredila sem ga 36 dan, navadno pa dobim user posted image  na 26-28 dan... Booooo
Mogoče pa je vse povezano s segrevanjem ozračja, velikimi poplavami, spremembami vremena... ha ha ha

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?