|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majoneza
11.9.2005 11:32:57   
lenika
A ve jeste kupljeno majonezo med nosečnostjo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Majoneza
11.9.2005 11:38:15   
anajmad
Ne,ne jem sploh majoneze.
en lp D.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Majoneza
11.9.2005 11:40:02   
Anonimen
Po moje ne bi smel biti problem, čeprav se res ne spomnim, če sem jo jedla. Najbrž vseeno ne. Je pa dobra, majoneza. Njami.

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Majoneza
11.9.2005 11:40:58   
tesa
Jst sem jedla med nosečnostjo prav vse
Majoneze pa drugače nimam rada.Bi jo pa tudi jedla, če bi mi zapasala.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Majoneza
11.9.2005 11:51:04   
kati1
ja ... pa še velik .... in ni razloga, da je ne bi - le pazi, da ni pokvarjena!!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Majoneza
11.9.2005 12:56:25   
lenika
Hvala, potem si jo bom kdaj pa kdaj privoščila, ker jo obožujem, da bi bila pa pokvarjena pa pri nas ni variante, ker jo prehitro pojemo.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Majoneza
11.9.2005 13:39:36   
CIPRESA
lenika jaz sem bla pred nosečnostjo velika ljubiteljica majoneze sem jo res veliko pojedla pa potem tudi celo nosečnost nisem nič zmanjševala količin pa ni bilo nič narobe. Tako da kar privošči si jo!!! DOBER TEK

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Majoneza
11.9.2005 14:15:17   
PiaM
Sem brala v reviji Nosečnica (al tak neki), da spada majoneza, poleg bifteka v nepriporočljiva živila med nosčnostjo.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Majoneza
12.9.2005 14:34:50   
Anonimen
ja pia to velja za doma narjeno majonezo v kateri so surova jajca. kupljena naj bi bla pa baje le tolk preverjena da je vse ok z njo.

js sem jo ukinla že kake pol leta nazaj. prej sem jo pojedla na tavelke kozarce. ampak ker ni glih zdrava hrana in redi jo pač nism več kupvala. ampak v soboto se mi je pa tko zaluštal da sem si jo šla kupit eno tubo in zdej ko mi zapaše jo veselo napackam na kruh pa salamo gor in mljack!

med prvo nosečnostjo sem provtko jedla pršut, nism pa biftka in plesnivih sirov k jih ne jem tko al tko.
tut letos se pršutu nimam nobenga namena odpovedat ker ga mamo zmeri za nov let in je njami!

lp, lara

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Majoneza
12.9.2005 14:44:46   
puncica
Ma šit no, sem skor bruhala ko sem to brala, da bi majonezo jedla, blek ni šans, očitno mi ne paše Drugače pa kupljena po moje ne more bit nič narobe, sej jo preverjo, v prvi nosečnosti sem tud jedla salame pa pršut, nisem pa sirov in bifteka ker ga itak ni blo

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Majoneza
12.9.2005 15:08:27   
tejča
Lara,

plesnivi siri so zelo škodljivi, ker gre za dejansko plesen (tu ni nobene žlahtnosti) in se mora telo zelo boriti z njo. Zato jo odsvetujem vsem v vsakem času!!


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Majoneza
14.9.2005 10:14:19   
Anonimen
no kul tejča. k js jih itak ne jem. bljak! ne vem zakaj bi hotla neki plesnivga jest. ne vem zakaj je plesen na sirih dobra, na kruhu recimo pa strupena! u fuj kr na bruh mi gre

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Majoneza
14.9.2005 16:59:31   
SaaS
Problem so surova jajca, ker lahko kakšno salmonelo stakneš. In doma narejana majoneza zaradi tega ni priporočljiva. Kupljena majoneza pa je tako obdelana, da se po moje sploh ne da govorit o surovih jajcih. Tako kot pri vsako hrani pa je treba pač pazit, da ni pokvarjena. Jaz imam zelo rada tisto s tuno (njam) in sem jo jedla tudi v nosečnosti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Majoneza
18.9.2005 22:09:44   
Marogica
Obožujem majonezo in sem jo tudi normalno jedla med nosečnostjo. Pri nas se kupuje kar literska.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Majoneza
18.9.2005 22:12:35   
Kranjčanka
Med nosečnostjo se lahko je kupljena majoneza, ki naj bo sveža

lp

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Majoneza
14.10.2005 8:09:24   
simonas
Jaz tudi mislim, da se lahko je, pa čeprav meni ne paše najbolj. Sicer pa sem jo ukinila pred enima dvema letoma, ko sem se lotila diete. Jaz imam trenutno fobijo na kostanje. Ne vem kaj mi je. Kar naprej se mi jih lušta.

Simona

(odgovor članu Kranjčanka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Majoneza
14.10.2005 9:52:07   
Nannn
Ne no way majoneza...ze pred nosecnostjo je nisem nikoli jedla sedaj pa tudi pomislila ne bi na to...totalano ne zdrava prehrana in nic dobrega v njej...moja prijateljica si je majonezo mazala na kruh user posted image  

Raje kaksen med na kruh in bo bolje....

LP Nannn user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?