|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majčice 2013
24.8.2012 12:21:46   
*dotika*
No, a je še katera user posted image ?

Jaz imam rok 3.5.2013, ko bo naša enoletnica dobila družbo user posted image

_____________________________

Naj najin angelček Ajda, rojena v 23. tednu, čuva vse nas! (29.10.09;23:16-29.10.09;23:26)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Majčice 2013
24.8.2012 18:20:25   
Tippi
Dotika čestitam user posted image
In kakor sem sledila temo ne čakamo avgusta, bodo začele počasi kapljat srečkice! user posted image

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majčice 2013
24.8.2012 19:07:50   
nksrv
tudi jaz čestitam :)

Mi še čakamo, da bo magični datum mimo in bom lahko naredila test. Še mučni trije dnevi me čakajo.
Sicer pa tudi delava na drugem otroku.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majčice 2013
24.8.2012 21:58:11   
Katte
Čestitam, *dotika*!!!
user posted image user posted image user posted image
Res sem ful vesela zate, someščanka user posted image .
Mirno in srečno do konca.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu nksrv)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majčice 2013
25.8.2012 13:12:14   
zvezdicax
Ojla...naj se še jst pridružim. M bi morala danes dobit, a sm že včeri in danes delala test in je pozitiven...user posted image
Kako se kaj počutite?

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Majčice 2013
25.8.2012 21:33:27   
nksrv
čestitam tudi tebi zvezdicax user posted image

Jaz sem en test že naredila pa nisem bila čisto prepričana da je resuser posted image user posted image , tako da ga bom v ponedeljek ponovila.
Sem pa skoraj sigurna da je tokrat ratalo. Danes naj bi dobila user posted image , pa je ni user posted image , upam da tako tudi ostane.

Sem pa zadnja dva dni tako utrujena da komaj preživim dan. Tudi prsa so malce bolj polna. Še en znak zame je to da sem zaprta.
Verjamem pa da bo počutje, takoj ko se temperature malo znižajo, boljše.

Upam, da me moji občutki ne varajo, in bomo lahko še klepetale. Vsem ostalim ki ste svoje + že zagotovo videle pa čimmanj nosečniških težav user posted image

(odgovor članu zvezdicax)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Majčice 2013
25.8.2012 22:21:26   
Anonimen
tudi jaz se pofočkam :). včeraj sem po ss v maju zagledala user posted image .
to bo najin prvi otroček, katerega se oba veseliva user posted image
bom pa do pregleda anonimna in se bom podpisovala z user posted image

(odgovor članu nksrv)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Majčice 2013
26.8.2012 11:04:15   
sreckanosecka100
Sem kar kurjo polt dobila, ko sem videla, da so Majčice 2013 že odprte. čestitke vsem nosečkam. Sama sem bila Majčica 2012, princeska naju je prehitela in prišla na svet aprila :)user posted image . Želim vam čudovito nosečnost s čim manj težavicami. Uživajte v vsakem dnevu, kajti teh 9 mesecev bo minilo kot bi mignil.... Srečno vsem in veliko pikapolonic!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Majčice 2013
26.8.2012 11:49:53   
Anonimen
Živijo in vsem čestitke za + oz II.

Tudi jaz spadam v to skupino "majčice 2013"....kar ne morem verjet. M mi je zamujala 2 dni in občutje je bilo nekoliko nenavadno, pa sem naredila test, bolj iz potrditve da nič ni...potem pa šok, pokazale sta se II. šele po 15 min sem dojela kaj to sploh je, mož pa prav tako. no, sedaj (tudi po drugem poz.testu, aja pa mož je šel zdaj po tretjega v trgovino user posted image ) sem pa vesela in celi čas razmišljam kako bo treba "preuredit" življenje in tudi stanovanje user posted image user posted image

aja, kaj menite kdaj povedati staršem?

lp

p.s. nekaj časa bom še anonimna

(odgovor članu sreckanosecka100)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Majčice 2013
27.8.2012 10:29:21   
zvezdicax
Ojla...kako ste?
Danes je lepo za dihat. Jst sm vse bolj zaspana, utrujena, vsake toliko časa me kaj špika spodaj. V petek bom imela že prvi pregled in bom takrat kaj več povedala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Majčice 2013
27.8.2012 10:31:01   
zvezdicax
Aja, pa da odgovorim na vprašanje... staršem imava namen povedat ali po prvem pregledu ali pa bova počakala do 12. tedna oziroma do nuhalne.

(odgovor članu zvezdicax)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Majčice 2013
27.8.2012 20:06:37   
*dotika*
Jaz sem danes dobila datum za 1. pregled: 14.9.. Prvi trenutek se mi je slišalo daleč, a je to že čez dobra dva tedna user posted image . Saj bo hitro, drug teden bom itak okupirana z uvajanjem naše punčarice v vrtec user posted image .

Sicer se pa kar dobro počutim, utrujena sem itak, prav želim si, da se ne bi ponovila zgodba s hudimi slabostmi iz prejšnje nosečnosti. In s tisto živčno vojno user posted image .

Aha, midva še nisva povedala, me prav srbi jezik, a čakam na majčko za Aniko z napisom "SESTRICA BOM". Naj kar ona "pove" user posted image .

_____________________________

Naj najin angelček Ajda, rojena v 23. tednu, čuva vse nas! (29.10.09;23:16-29.10.09;23:26)

(odgovor članu zvezdicax)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Majčice 2013
27.8.2012 20:17:13   
zvezdicax
Jst bi tud kar zavriskala vsem, a ne bom še user posted image

Nekaj me zanima, vem, da boste rekle, da mečem denar stran, ampak delala sm pet testov in vsi so bli pozitivni, celo clear blue digital, danes sem iz gole radovednosti naredila clear blue navaden in se je takoj zarisal debel plus, celo navpična črta je bla močnejša od vodoravne, a ko pogledam zdej test, je plusek malo zbledel...a je to kaj narobe??
Delam paniko, ki lahko je nepotrebna, a po dveh slabih izkušnjah, me je strah?

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Majčice 2013
27.8.2012 20:32:16   
Anonimen
Živijo.

V nedeljo (po tretjem pozitivnem testu) sva povedala mojim staršem, danes pa še njegovim. Reakcije so bile najprej zmedene, potem pa so bili veseli in čestitali vse povprek :).
Danes me pa prav neprijetno ščipa, reže po trebuhu... kaj naj bi bilo to?

*dotika* ideja z majčko mi je pa zelo všeč!! Lušno!!

(odgovor članu zvezdicax)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Majčice 2013
27.8.2012 20:36:34   
happy85
hehe mislim, da nas je veliko takih, ki naredimo po več testov, da smo prepričane, da je res.... v prvi nosečnosti vem, da sem se bala, da bi prišla na prvi pregled in bi mi rekli, da si samo domišljam, da sem noseča user posted image

no jaz bom tudi počakala še par dni in še najmanj en test preden se "pofočkam" user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Majčice 2013
27.8.2012 21:19:55   
*dotika*
Seveda zvezdicax, kar mirno. Test po milsim da 10 min itak več ni veljaven. Pa še pet jih je bilo pozitivnih!!! Imam tudi sama kar nekaj negativnih izkušenj za sabo kar se tiče nosečnosti, a me se ne damo, je tako???

Ja, mene tudi na trenutke kar fino špikne oz. zareže tam spodaj. A me niti ne skrbi kaj preveč. Ko imam le priliko, dam noge v luft, pa je.

Mirno nočko user posted image



_____________________________

Naj najin angelček Ajda, rojena v 23. tednu, čuva vse nas! (29.10.09;23:16-29.10.09;23:26)

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Majčice 2013
27.8.2012 21:29:51   
zvezdicax
Dotika, sej po tolkih testih, verjamem da sem, ampak po moje bom najbolj mirna v petek user posted image
Mene tud vsake tolko časa mal špika, ampak jedla bi pa skoz in to čist vse.

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Majčice 2013
28.8.2012 10:58:52   
ROXY_
Ojla punce, še ena presrečna, ki je prejšnji teden zagledala user posted image user posted image ..Tudi trije testi potrdiliuser posted image user posted image
PDP imam 1.5.2013, pregled pa 14.9. Doma imamo navihanega skoraj petletnika, ki komaj čaka družbeuser posted image

user posted image

(odgovor članu zvezdicax)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Majčice 2013
28.8.2012 11:48:30   
zvezdicax
ROXY_ dobrodošla.
Počasi se nabiramo user posted image

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Majčice 2013
28.8.2012 12:21:16   
Tippi
Oooo majčice se nabirajo! Prišla navijat, da vas bo čim več!! user posted image

(odgovor članu zvezdicax)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Majčice 2013
28.8.2012 20:34:28   
coeur
Pozdravljene! Vsem majčicam iskrene čestitke! Tudi sama sem med vami, po svojih izračunih pa imam rok 7. maja. user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Majčice 2013
28.8.2012 21:37:27   
Anonimen
Zdravo vsem user posted image
Evo, še ena se pofočka user posted image do pregleda bom anonimna, ker me poznajo user posted image bo pa to moj 3.user posted image user posted image rok naj bi bil začetek maja, lahko tudi konec aprila, saj ne vem še točno user posted image v glavnem, slabo mi je grozno, upam da bo kaj prej nehalo kot pa v prejšnjih nosečnostih... se pa veselim, čeprav bo veliko dela user posted image samo da bo dete zdravo...

Se še kaj oglasim, upam da danes kaj prej zaspim... samo premetavam se, ker mi je slabo in da vam ne povem kako sem napihnjena user posted image tako da popoldan ne morem več skrit, halooooo! Se pozna da je to 3. user posted image in da je že vse bolj ohlapno... tako da bojo kmalu izvedeli tudi ostali user posted image

(odgovor članu coeur)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Majčice 2013
28.8.2012 21:40:07   
Anonimen
Aja, sem še pozabila napisat, 1. UZ mam 17.9., uf še daleč user posted image

Se bom pa podpisovala z

user posted image

papa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Majčice 2013
29.8.2012 9:12:28   
nossa
Juhuhu, tudi nas je včeraj presenetil plusek!!Še kar ne morem verjetuser posted image
Sicer imamo že dva fantka doma, tako da bo to naš(a) tretji(a) dojenček!!
Čestitke vsem majčicamuser posted image

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Majčice 2013
29.8.2012 20:17:33   
Anonimen
Heila punce! Ta mesec nisem v pričakovanju user posted image , tako da upam, da se vam pridružim! Doma pa imam že majčico2011 :)

(odgovor članu nossa)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?