|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Marčevke in ostale nosečke!
6.9.2004 14:15:49   
Ninica
Pozdravljene punce!

Že nekaj časa se nisem javila. Kako ste kaj? Kako kaj vaše počutje? Vam slabost že kaj pojenja? Meni je še vedno zjutraj slabo:((.In vaši trebuščki - se že kaj poznajo??:)

LP vsem skupaj!

Ninica 11(1/7)9nebesa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Marčevke in ostale nosečke!
6.9.2004 14:19:01   
mala maja
meni je še vedno slabo, predvsem zjutraj. tudi vsakojutranjemu bruh.... ne uidem.

Se mi je pa hudo špikanje po dveh dneh strogega ležanja umirilo in danes se počutim kor rožica. Me kar malo skrbi ker ni nobenega zbadanja nobenih metuljčkov.....
Upam da je z :duda: vse uredu.

Lp mala maja in :duda: 14t4d

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Marčevke in ostale nosečke!
6.9.2004 17:21:21   
Dolina
Ojla,

meni ni več slabo. Bruhala pa sploh nisem :bravo:. Hvala bogu, ker me je bilo tega najbolj strah.
Sem pa imela v petek ful močne krče. Zdej me samo še sem ter tja malo zašpika, drugače pa sem v redu. Mala maja, a si na bolniški? Men je ena nosečka rekla, da naj bi bili ti krči od maternice (ker se razteza). kaj ti meniš?

A bi že mogla metuljče čutit? Moja g je rekla, da čez tri teden naj bi začutila prve gibe. :sloncek::bravo::sloncek:

Trebušček pa mi pridno raste:)-, kile pa tudi :)-:)-

Ali ima katera zamašen nos zjutraj? Meni so to že kak teden dogaja.

Kako ste pa ostale? A ni fino, ko spet sonček sije?:)

Lp, Dolina 14t

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Marčevke in ostale nosečke!
6.9.2004 17:55:20   
biby
Pozdravljene :)

Tudi jaz se že nekaj časa nisem javila...mal sem bila na dopustu in je bilo prav luštno:)-
Jaz na srečo s kakšnimi hudimi slabostmi nisem imela opravka, me pa seveda kar lepo skoz zbada v trebuščku, tako da vem da se tam nekaj dogaja :bravo::bravo:

Tudi jaz imam skoz zamašen nos:(, pa spala bi tudi skoz. Trebušček pa je že malo viden, čeprav se zredila še nisem nič:sloncek:

Lep sončen pozdrav:metulj:
Biby

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Marčevke in ostale nosečke!
6.9.2004 21:14:30   
SU
No, moja slabost ni tako huda ( zdej pa fajn na les trkam :)- )! Pojavi se, če ne jem ali, če se preveč najem! Drugače pa sem tudi jaz skoraj non-stop nahodna! Groza! Aha-pa spanje mi hodi po glavi, pa spanje, pa spanje, .... :)- :) Baje tale utrujenost mine po 12. tednu... Upam! LP, Saša (9,1/7)

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Marčevke in ostale nosečke!
6.9.2004 21:16:40   
SU
Pozabila sem še najbolj pomembno stvar, ki se mi dogaja... Pijem, pa lulat hodim, pa spet pijem, pa lulat hodim... :)- :)- Sem kot en takšen pijanček-vedno s flašo v roki (voda!,sok!,... da ne bo pomote :)- :)- ) LP,Saša

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Marčevke in ostale nosečke!
7.9.2004 11:00:12   
morskadeklica
oj tut jest sm marčevka (3.3.05), 15t. Men ni nč slabo, trebušček se vid že kar kak mesec. Bruham ne, sem pa fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul utrujena,zaspana... upam da bo kmal minilo. pa lulat mal več hodm, pa mal sm se zredila (2kg)...itd...
aja ena je sprašvala za zamašen nos. Jest ga mam skori skoz zamašenga. čez dan je mal bol zjutrej pa čist zabasan. baje je to čist običajna zadeva.

lp morska deklica

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?