|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Materinska šola v Celju-kako jih dobit
27.9.2005 13:56:59   
pinka1
Hej punce! A mi lahko katera pomaga. Klicarim in klicarim in se mi že tri dni noben ne javlja. Rada bi se pozanimala kdaj se lahko prijavim (nekje v novembru), pa kolk mora dragi sodelovat, ker si verjetno vse tri dni ne bo mogel vzet dopusta itd. PA JIH NE DOBIM NA TEL: ŠT: HELP!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Materinska šola v Celju-kako jih dobit
27.9.2005 13:59:25   
Jančika_
Kliči zjutraj pred deveto (od torka do petka) oz. v ponedeljek popoldan.

(odgovor članu pinka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Materinska šola v Celju-kako jih dobit
27.9.2005 14:39:29   
pinka1
Jančika hvala, bom poskusila.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Materinska šola v Celju-kako jih dobit
27.9.2005 14:42:21   
tinkamiška
Hoj!

Ravno danes sem klicala in mi je bilo rečeno, da naj pokličem od torka do petka med 8 in 9 uro na številko 543 44 37. Jih je težko dobit pa je treba bit vztrajen. Upam, da jih bova jutri dobiliuser posted image

LP,
Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu pinka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Materinska šola v Celju-kako jih dobit
30.9.2005 9:10:21   
pinka1
Hej tinkamiška! Kdaj pa kej misliš it v materinsko šolo? Sicer si ti mal pred mano glede PDP, pa me vseeno zanima! A si jih že uspela dobit?Jst sem si rekla, da bom še malo počakala, pa poskusila nekje v prvi polovici oktobra poklicat in se naročit, ker menda nočejo prehitro naročat.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?