|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Metanje hrane po tleh
3.1.2012 23:01:52   
Roberta69
Naš 14-mesečnik, v bistvu že odkar sedi na svojem stolčku za hranjenje, če ima le priložnost, slej ali prej vrže na tla kakšen košček, kasneje pa prevrne cel krožnik. Sem ga poskušala odvračat od tega, pa neuspešno :( Je pa prov smotano, ker je potem pri vsakem obroku pod mizo vse pocasto, še bolje je potem, ko vsakič nimam časa pobrisat in se še kaj zasuši. Edina varianta je, da mu ne dam krožnika, samo itak je dobrodošlo, da bo nekega dne sam jedel :) Ta starejši tega ni nikoli počel...

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Metanje hrane po tleh
4.1.2012 8:16:15   
Najaa
Enostavno sediš z njim, ko je. Meni metanje hrane nikol ni blo všeč in tega nisem dovolila. Sicer niti nismo meli problemov s tem, sem pa ob najbolj kriznih trenutkih sedela zraven.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Metanje hrane po tleh
4.1.2012 8:29:44   
Arwenko
Oh, s tem pa imamo tudi mi probleme in to velike. Tamala ima pa še večje veselje ker hrani pse, ki seveda veselo čepijo pod mizo in čakajo. Smo probali že vse, zdaj sem pa prišla enostavno tako daleč, da ko začne metat ji hrano vzamem in to je to. Si mala celo če ji jaz dam v usta ven vzame in vrže na tla, če se tako odloči. Ampak ponavadi je to znak, da je pač sita, ko je lačna redko meče. 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Metanje hrane po tleh
4.1.2012 10:23:08   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Enostavno sediš z njim, ko je. Meni metanje hrane nikol ni blo všeč in tega nisem dovolila. Sicer niti nismo meli problemov s tem, sem pa ob najbolj kriznih trenutkih sedela zraven.


Pri nas isto. Ga pa vsake toliko prime, da bi malo packal in se afnal, sploh kadar ni dovolj lačen, pa mu lepo rečem, da naj lepo je, ker sicer mu vzamem - parkrat sem mu res vzela in zdaj točno ve, da več kot 3x ne bom ponavljala...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Metanje hrane po tleh
4.1.2012 10:30:33   
tulpek
Itak da sediš z njim, vsaj js sem dolgo, ker to je ravno prava starost za takšne lumparije.

Ravno nekaj dni nazaj je naš 2leti 4m star otrok imel idejo, da bi riž metal na tla user posted image user posted image user posted image   sem mu rekla, da ga bo sam pobiral in ga tudi je, sicer mu najprej to ni bilo všeč, ko sem pa posegla po njegovih naj igračah je pa le začel. In potem sva se tudi pogovorila, mi je lepo povedal, kaj je delal, da je mogel sam pobrat, da sem mu tudi igračo vzela... in da ne bo več, da ne sme.
Lahko bi mu vzela krožnik, ampak bi mu bila to nagrada, ker tako noče veliko jest user posted image user posted image user posted image tak je pa vmes vsaj še nekaj žlic v sebe spravil.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Metanje hrane po tleh
4.1.2012 11:37:28   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

Itak da sediš z njim, vsaj js sem dolgo, ker to je ravno prava starost za takšne lumparije.

Ravno nekaj dni nazaj je naš 2leti 4m star otrok imel idejo, da bi riž metal na tla user posted image user posted image user posted image   sem mu rekla, da ga bo sam pobiral in ga tudi je, sicer mu najprej to ni bilo všeč, ko sem pa posegla po njegovih naj igračah je pa le začel. In potem sva se tudi pogovorila, mi je lepo povedal, kaj je delal, da je mogel sam pobrat, da sem mu tudi igračo vzela... in da ne bo več, da ne sme.
Lahko bi mu vzela krožnik, ampak bi mu bila to nagrada, ker tako noče veliko jest user posted image user posted image user posted image tak je pa vmes vsaj še nekaj žlic v sebe spravil.



Pri nas je pa ravno obratno ker zelo rad je. user posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Metanje hrane po tleh
4.1.2012 12:06:54   
tulpek
Ja, če bi se drl, ker bi ostal brez hrane bi delovalo, tako ga pa to prav malo briga user posted image user posted image user posted image
Mami: Ti bom vzela krožnik, če boš metal riž po tleh...
Otrok: Izvoli mami
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?