|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mi smo se pa spet precej zredili :)
25.8.2005 15:09:24   
Lana_s
Danes sma imeli pri dobrih 2,5 mesecih drugo posvetovalnico. Tina je velika 60.5 cm in težka 6590g:bravo::bravo: Pravi mali bucko je. Rodila se je pa s 50 cm, 3120g, 1. posvetovalnica: 55.5 cm, 4820g.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mi smo se pa spet precej zredili :)
25.8.2005 15:39:16   
beba76

Ja, s čim pa jo hraniš???
Naš je imel približno takšno težo in 67 cm pri 4,5 mesecih...

Res je prava buckica ;)


(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mi smo se pa spet precej zredili :)
25.8.2005 18:32:37   
Lana_s
Papca samo moje mleko:duda: poje pa 5 obrokov po 180ml - zaenkrat:)-

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mi smo se pa spet precej zredili :)
25.8.2005 21:29:20   
Minkaa
kako pa veš da poje 180 ml če papa pri tebi? A jo vedno stehtaš ali kaj?

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mi smo se pa spet precej zredili :)
26.8.2005 8:47:28   
špelin@
Lana_s si mleko črpa - vem, kako je to, ker sem se pri prvi piki nonstop molzla 4,5 mesecev :zmeden2:

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mi smo se pa spet precej zredili :)
26.8.2005 9:18:26   
Lana_s
Ja, morem si črpat, ker se mi na prsih ne naje in panična rata. Ziza mi samo, ko ni fejst lačna ali pa je samo žejna.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mi smo se pa spet precej zredili :)
26.8.2005 10:07:41   
eva1
Ja je pa res prava buckica:bravo::bravo::bravo:-za 2.5 mesecev kr preveč trežka-ampak kr naj papa, sej pol gredo še prehitro šlavfki dol...

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mi smo se pa spet precej zredili :)
26.8.2005 10:14:57   
sandram
Čudi me edino to, da ti zdravnica nič ni rekla, saj se je občutno preveč zredila,več kot dve kili v 1 m????Halo? Meni je zdravnica komplicirala že ko se je v 1m zredil za 1100 g? POl pa se je od 9m pa do 12 m zredil za 250 dag.Meni se zdi v glavnem preveč za njeno starost??:ups:

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mi smo se pa spet precej zredili :)
26.8.2005 10:52:10   
Veverička
Dojeni otroci ne morejo biti predebeli (je meni rekla naša pediatrinja)!
Blaž se je rodil s 3320g in 48 cm, pri 1m je imel 4915g, 54,5cm; pri 2m 5750g, 58cm in pri 3m 6880g in 63cm. Zdaj pri 9m pa ima 9560g in 75cm in ni čisto nič buckast - je pravi maneken:bravo::bravo:;)
Tako, da nič ne skrbi, boljše, da tako lepo pridobiva, saj kasneje (pri nas okrog 5-ega meseca) se malo ustavi. Sploh pa, ko postanejo bolj aktivni (kobacanje, postavljanje na nogice...)

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mi smo se pa spet precej zredili :)
26.8.2005 11:06:26   
Lana_s
Zredila se je 1800 g v mesecu in pol. Zdravnica jo je samo hvalila kak ji nič ne manjka, me je vprašala, če samo moje mleko je in ko sem rekla da ja, je rekla, da potem pa se ni preveč zredila. Če bi jo hranla z adaptiranim mlekom potem bi bilo to preveč.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Mi smo se pa spet precej zredili :)
26.8.2005 11:55:18   
rikica
Tudi meni je rekla zdravnica,da če je otrok dojen ni predebel.Mogoče katera ve v čem je te takšna razlika?Ker tudi moja :duda:je samo dojena in ima takšno kilažo kod od lane_s pupa.lp

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Mi smo se pa spet precej zredili :)
3.9.2005 13:07:33   
tanjaDi
Nas srcek pa pri 3 mes. in dveh tednih je bil tezek 7200kg in dolg 66 cm. Ma to mislim da ni prevec, saj mi ne zgleda bajsi....

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?